بروزرسانی: 08-07-1402
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت
میلگرد 12 کرمانشاخه آجدارA3
21,835
میلگرد 14 کرمانشاخه آجدارA3
21,376
میلگرد 16 کرمانشاخه آجدارA3
21,376
میلگرد 18 کرمانشاخه آجدارA3
21,284
میلگرد 20 کرمانشاخه آجدارA3
21,284
میلگرد 22 کرمانشاخه آجدارA3
21,284
میلگرد 25 کرمانشاخه آجدارA3
21,284

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد نورد کرمان

برای استعلام قیمت روز میلگرد نورد کرمان و خرید این محصول لازم است قبل از هر اقدامی در راستای خرید، از طریق تماس تلفنی با کارشناسان فروش میلگرد کرمان در سایت آهن باکس نسبت به دریافت تائیدیه قیمت اقدام نمایید.

نرخ های درج شده در جدول بالا، مستقیما از کارخانه ذوب آهن و نورد کرمان استعلام شده و بصورت لحظه ای و آنلاین منتشر و بروزرسانی می شود اما با توجه به نوسانات موجود در بازار آهن ایران، قیمت ها ملاک خرید قطعی نمی باشد.

سفارش آنلاین میلگرد نورد کرمان

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

مجتمع نورد کرمان

مجتمع ذوب‌آهن و نورد کرمان در سال 1385 در منطقه صنعتی کرمان فعالیت خود را در زمینه تولید انواع میلگردهای آجدار فولادی آغاز نمود.

محصولات تولیدی ذوب آهن و نورد کرمان

این مجتمع بزرگ صنعتی در تولید انواع محصولات فولادی گرم نورد دیده و شمش فولادی فعالیت دارد. انواع محصولات کارخانه نورد کرمان عبارتند از:

  • انواع شمش فولادی
  • انواع میلگرد فولادی

شایان ذکر است تمامی محصولات تولیدی ذوب آهن و نورد کرمان دارای پروانه استاندارد هستند.

میلگرد کارخانه نورد کرمان

انواع میلگرد در گرید های مختلف : ۳۴۰ ،۳۵۰ ،۴۰۰ ،۴۵۰ توسط این کارخانه تولید و به بازار عرضه می‌شود.

میلگرد آجدار A3 کارخانه نورد کرمان: این میلگرد که از مقاطع فولادی نیمه سخت به شمار می‌رود از استحکام و مقاومت بالایی نسبت به گریدهای پایین‌تر میلگرد برخوردار است. در سرتاسر بدنه‌ی میلگرد آجدار A3 برجستگی‌ها و آج‌های جناغی شکل در خلاف جهت یکدیگر طراحی شده‌اند. این میلگرد حالت ترد و شکننده دارد و به همین دلیل نباید جوشکاری شود. میلگردA3 که با نام آج ۴۰۰ نیز در بازار آهن و فولاد شناخته می‌شود،در کمترین حالت دارای تنش تسلیمی۴۰۰ نیوتن بر میلیمتر مربع و حداقل مقاومت کششی: ۶۰۰ نیوتن بر میلیمتر مربع است.

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.

قیمت میلگرد گلستانقیمت میلگرد میانهقیمت میلگرد نورد کرمانقیمت میلگرد نیشابور قیمت میلگرد هشترودقیمت میلگرد هیربدقیمت میلگرد آذر امینقیمت میلگرد کیان فولاد ابهرقیمت میلگرد آریا ذوبقیمت میلگرد کیان کاشانقیمت میلگرد آریان فولادقیمت میلگرد گروه ملیقیمت میلگرد آناهیتا گیلانقیمت میلگرد فولاد احرامیان یزدقیمت میلگرد اردبیلقیمت میلگرد ارگ تبریزقیمت میلگرد البرز تاکستانقیمت میلگرد البرز غربقیمت میلگرد امیرکبیر خزرقیمت میلگرد پرشین فولادقیمت میلگرد تیکمه داشقیمت میلگرد جهان فولاد سیرجانقیمت میلگرد جهان فولاد غربقیمت میلگرد حسن رود گیلانقیمت میلگرد خرمدشت تاکستانقیمت میلگرد خلیج فارسقیمت میلگرد درپاد تبریزقیمت میلگرد راد همدانقیمت میلگرد روهینا جنوبقیمت میلگرد سپهر ایرانیانقیمت میلگرد سمنانقیمت میلگرد سیادن ابهرقیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب قیمت میلگرد شاهرودقیمت میلگرد شاهین بنابقیمت میلگرد شمس سپهرقیمت میلگرد صائب تبریزقیمت میلگرد ظفر بنابقیمت میلگرد فایکوقیمت میلگرد قائم رازیقیمت میلگرد کویر کاشانقیمت میلگرد بردسیر کرمانقیمت میلگرد بافق یزدقیمت میلگرد ابرکوه یزدقیمت میلگرد زاگرس شهرکردقیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان