بروزرسانی: 08-07-1402
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت
میلگرد 10 میانهشاخه آجدارA3
22,294
میلگرد 12 میانهشاخه آجدارA3
22,064
میلگرد 14 میانهشاخه آجدارA3
21,651
میلگرد 16 میانهشاخه آجدارA3
21,651
میلگرد 18 میانهشاخه آجدارA3
21,651
میلگرد 20 میانهشاخه آجدارA3
21,651
میلگرد 22 میانهشاخه آجدارA3
21,651
میلگرد 25 میانهشاخه آجدارA3
21,651
میلگرد 28 میانهشاخه آجدارA3
21,651
میلگرد 32 میانهشاخه آجدارA3
21,651

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد میانه

در صورتی که قصد خرید میلگرد میانه با توجه به قیمت های درج شده در جدول بالا را دارید، لازم است قبل از اقدام به خرید از طریق تماس با کارشناس فروش این محصول، آخرین قیمت میلگرد میانه (فولاد آذربایجان) را بصورت تلفنی استعلام نمایید.

لازم به ذکر است که تیم تحلیل بازار در سایت آهن باکس، همسو با نوسانات بازار آهن و بصورت لحظه ای و آنلاین کلیه قیمت سایزهای مختلف میلگرد فولاد آذربایجان را منتشر و بروزرسانی می کند. توجه داشته باشید که نرخ های اعلام شده، قیمت درب کارخانه و برای خرید حداقل یک ظرفیت از محصول بوده و متفاوت از قیمت انبار می باشد.

سفارش آنلاین میلگرد میانه

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

مجتمع فولاد آذربایجان

مجتمع فولاد آذربایجان، از بزرگ‌ترین تولیدکننده‌های میلگرد شمال‌غرب کشور است. مجهزبودن این کارخانه به واحدهای کنترل کیفیت و آزمایشگاه‌های مختلف، در کیفیت نهایی محصولاتش تاثیری اساسی داشته و در عین‌حال بسیاری مواقع، رکورد تولید میلگرد در ایران را شکسته است.

گواهینامه های این کارخانه

 • رضایت‌مندی کارکنان و مشتریان، سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 :2015
 • سلامت محیط زیست، سیستم مدیریت محیط زیست ISO 14001 :2015
 • ایمنی و سلامت کارکنان، سیستم مدیریت ایمنی و سلامت شغلیISO 45001 : 2018
 • کاهش مصرف انرژی، سیستم مدیریت انرژی ISO 50001 :2011
 • ارائه خدمات پس از فروش، سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتری ISO 10002

 

کارخانه فولاد آذربایجان در سال ۱۳۷۹ با هدف تولید سالانه ۵۵۰ هزار تن فولاد شروع به کار کرد. این شرکت تولیدکننده میلگرد آجدار و ساده و همچنین تسمه، نبشی و ناودانی فولادی است. فولاد آذربایجان مجهز به خط نورد گرم بوده و در مجاورت ایستگاه راه‌آهن قرار دارد.

سایز و مشخصات فنی میلگرد میانه

شرکت فولاد آذربایجان میلگردهای آجدار ساختمانی و میلگردهای ساده را در کنار دیگر مقاطع فولادی تولید می‌نماید. در حال حاضر این کارخانه ساخت و تولید میلگردهای آجدار را به عنوان استراتژیک‌ترین محصول خود در نظر گرفته است و علاوه بر تأمین نیاز بازارهای داخلی، صادرات به سایر کشورها را نیز هدف قرار داده است.

میلگرد ساده میانه در سایزهای ۱۴ تا ۵۰ مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره‌ی: ۳۱۳۲ در بازار عرضه می‌شوند. این محصولات با دارا بودن مشخصات مکانیکی زیر جزو مقاطع نرم فولادی به شمار می‌روند:

 • تنش جاری: ۲۳۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع
 • تنش گسیختگی: ۳۸۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع
 • تغییر شکل نسبی پلاستیکی: ۲۵ درصد

 

میلگرد ساده میانه در صنعت با علامت مشخصه‌ی A1 و یا (س )۲۴۰ شناخته می‌شود و به دلیل میزان انعطاف بالایی که در مقایسه با انواع دیگر میلگرد دارد، بیشتر به منظور استفاده در صنایع مورد مصرف قرار می‌گیرد. به خصوص که انجام عملیات خمکاری، ماشینکاری و آهنگری بر روی این میلگرد مجاز است.

میلگرد آجدار میانه از نوع آج ۴۰۰ در سایزهای ۱۰ تا ۳۲ تولید و روانه‌ی بازار خواهند شد. این میلگرد بر روی سطح خود از برجستگی‌های جناقی شکل برخوردار است که باعث افزایش میزان چسبندگی آن به بتن خواهد شد. این محصولات دارای مشخصات مکانیکی زیر خواهند بود:

 • تنش جاری: ۴۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع
 • تنش گسیختگی: ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع
 • تغییر شکل پلاستیکی: ۱۴ درصد

 

میلگرد آجدار میانه با علامت مشخصه‌ی A3 شناخته شده و به عنوان میلگرد خشک به شمار می‌رود. به بیان دیگر این میلگرد تحت عملیات جوشکاری و یا ماشین کاری دچار شکستگی و آسیب خواهد شد و از این رو تنها به منظور عملیات ساختمانی و آرماتور بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.

قیمت میلگرد گلستانقیمت میلگرد میانهقیمت میلگرد نورد کرمانقیمت میلگرد نیشابور قیمت میلگرد هشترودقیمت میلگرد هیربدقیمت میلگرد آذر امینقیمت میلگرد کیان فولاد ابهرقیمت میلگرد آریا ذوبقیمت میلگرد کیان کاشانقیمت میلگرد آریان فولادقیمت میلگرد گروه ملیقیمت میلگرد آناهیتا گیلانقیمت میلگرد فولاد احرامیان یزدقیمت میلگرد اردبیلقیمت میلگرد ارگ تبریزقیمت میلگرد البرز تاکستانقیمت میلگرد البرز غربقیمت میلگرد امیرکبیر خزرقیمت میلگرد پرشین فولادقیمت میلگرد تیکمه داشقیمت میلگرد جهان فولاد سیرجانقیمت میلگرد جهان فولاد غربقیمت میلگرد حسن رود گیلانقیمت میلگرد خرمدشت تاکستانقیمت میلگرد خلیج فارسقیمت میلگرد درپاد تبریزقیمت میلگرد راد همدانقیمت میلگرد روهینا جنوبقیمت میلگرد سپهر ایرانیانقیمت میلگرد سمنانقیمت میلگرد سیادن ابهرقیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب قیمت میلگرد شاهرودقیمت میلگرد شاهین بنابقیمت میلگرد شمس سپهرقیمت میلگرد صائب تبریزقیمت میلگرد ظفر بنابقیمت میلگرد فایکوقیمت میلگرد قائم رازیقیمت میلگرد کویر کاشانقیمت میلگرد بردسیر کرمانقیمت میلگرد بافق یزدقیمت میلگرد ابرکوه یزدقیمت میلگرد زاگرس شهرکردقیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان