قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان

بروزرسانی: 08-07-1402
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت
میلگرد 12 ذوب آهن اصفهانشاخه آجدارA3
24,312
میلگرد 14 ذوب آهن اصفهانشاخه آجدارA3
22,936
میلگرد 16 ذوب آهن اصفهانشاخه آجدارA3
23,028
میلگرد 18 ذوب آهن اصفهانشاخه آجدارA3
22,844
میلگرد 20 ذوب آهن اصفهانشاخه آجدارA3
22,936
میلگرد 22 ذوب آهن اصفهانشاخه آجدارA3
22,569
میلگرد 25 ذوب آهن اصفهانشاخه آجدارA3
22,752
میلگرد 28 ذوب آهن اصفهانشاخه آجدارA3
22,569
میلگرد 32 ذوب آهن اصفهانشاخه آجدارA3
22,477

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان که مستقیما توسط کارشناسان سایت آهن باکس از دفتر فروش این کارخانه استعلام شده را در جدول بالا مشاهده و بررسی نمودید. علاوه بر مشاهده قیمت آنلاین و لحظه ای میلگرد ذوبی در سایت، می توانید بصورت تلفنی نیز نسبت به استعلام آخرین نرخ و همچنین ثبت سفارش و دریافت پیش فاکتور رسمی و معتبر اقدام نمایید.

با توجه به اینکه بازار آهن ایران تاثیر زیادی از سایر بازارهای مالی در کشور عزیزمان میگیرد، قیمت میلگرد ذوب آهن نیز دستخوش این نوسانات دچار تغییرات مکرر قیمتی در طول روز کاری بازار شده و نمی توان قیمت های مندرج در جدول را ملاکی برای خرید قطعی قرار داد.

لذا خواهشمندیم قبل از تصمیم گیری بر اساس قیمت های موجود در سایت، از طریق تماس تلفنی با کارشناسان فروش در سایت آهن باکس، پیش فاکتور معتبر و رسمی با توجه به آخرین نرخ اعلامی کارخانه ذوب آهن اصفهان را دریافت نموده و در صورت نیاز سفارش خود را قطعی فرمایید.

سفارش آنلاین میلگرد ذوب آهن اصفهان

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

کارخانه ذوب آهن اصفهان

عملیات اجرایی ساخت واحدهای مختلف کارخانه از سال ۱۳۴۶ آغاز و با ایجاد کارگاه های کک سازی، اگلومراسیون و کوره بلند شماره ۱ در نیمه اول دی ماه ۱۳۵۰ ، بهره برداری از مجتمع با تولید چدن آغاز شد و تولید محصولات فولادی نیز با راه اندازی بخش فولاد سازی و مهندسی نورد در دی ماه ۱۳۵۱ با ظرفیت ۵۵۰ هزار تن در سال شروع شد. متعاقب آن در سال ۱۳۵۱ کارهای ساختمانی و اجرایی طرح توسعه برای رسیدن به ظرفیت ۹۰۰/۰۰۰ /۱ تن فولاد در سال با احداث کوره بلند شماره ۲ و توسعه بخش های مختلف آگلومراسیون، کک سازی، فولاد سازی، نورد و …. شروع گردید. و عملیات ساختمانی کمپلکس چدن در سال ۱۳۵۷ به اتمام رسید.

کارخانه ذوب آهن اصفهان که به اختصار با نام «ESCO» نیز شناخته می شود، اولین و بزرگترین تولید کننده فولاد و ریل ساختمانی در ایران و بزرگترین تولید کننده محصولات فولادی بلند در خاورمیانه با ظرفیت تولید ۳.۶ میلیون تن در سال با تولید انواع مقاطع فولادی ساختمانی و صنعتی می باشد.

محصولات ساختمانی و صنعتی ذوب آهن اصفهان

 • تیرآهن بال نیم پهن موازی (IPE) ذوبی
  • تیرآهن های بال نیم پهن موازی تولیدی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، با علامت مشخصه I-2 بر اساس استاندارد ملی ایران به شماره ۱۷۹۱ و مطابق با استانداردهای DIN1025-5 در ابعاد، جرم و مقادیر ایستایی ، EN10034 در رواداری ها ، EN10025-2 در مشخصات فنی می باشند.
 • تیرآهن بال پهن موازی(IPB) ذوبی
  • تیر آهن های گرم نوردیده بال پهن موازی با وزن متوسط (I- 5) در شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان بر اساس استاندارد ملی ایران ISIRI 14484 و مطابق با IPB و استانداردهای DIN1025-2 در ابعاد، جرم و مقادیر ایستایی، EN10034 در رواداری ها ، EN10025-2 در مشخصات فنی می باشند.
  • تیر آهن های گرم نوردیده بال پهن موازی با وزن سبک ( I-4 ) شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان بر اساس استاندارد ملی ایران به شماره ۱۳۷۸۱ ISIRI و مطابق با IPBL و با استانداردهای DIN1025-3 در ابعاد، جرم و مقادیر ایستایی ، EN10034 در رواداری ها ، EN10025-2 در مشخصات فنی می باشند.
 • تیرآهن بال باریک شیبدار (IPN) ذوبی
  • تیرآهن های بال باریک شیبدار تولیدی درشرکت سهامی ذوب آهن اصفهان مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره ۳۲۷۷ و مطابق با استانداردهای DIN1025-1 درمشخصات ابعادی، جرم و مقادیر ایستایی ، EN10024 در رواداری ها ، EN10025-2 درمشخصات فنی می باشند.
 • میلگرد ذوبی
  • میلگرد ذوب آهن اصفهان به صورت ساده یا آجدار در دو نوع متفاوت دوکی و یکنواخت و مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره ۳۱۳۲ به بازار عرضه می گردند. در جوشکاری این میلگردها در زمان مصرف بایستی شرایط پیش گرم مطابق مندرجات استاندارد ملی ایران به شماره ۳۱۳۲ رعایت گردد.
 • مفتول کلاف و میلگرد های صنعتی
  • شرایط ابعادی و فنی میلگردهای صنعتی با مارک های فولادی برای قطر بیش از ۱۴ میلی متر براساس استانداردهای موجود، درخواستهای مشتریان و توافقات فی مابین تعیین می گردد.
 • نبشی
  • نبشی های گرم نوردیده بال مساوی درشرکت سهامی ذوب آهن اصفهان براساس استاندارد ملی ایران به شماره (۱-۱۳۹۶۸) و مطابق استاندارد DIN EN 10056/1,2 تولید می گردد.
 • ناودانی
  • ناودانی های گرم نوردیده بال شیبدار و بال موازی در شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان براساس استانداردهای ملی ایران به شماره ۴۴۷۷-۱ و ۴۴۷۷-۲ و معادل با استانداردهایEN10279 , DIN1026-1 ۲ , GOST8240 در ابعاد، جرم و مقادیر ایستایی ، و رواداری ها, EN10025-2 درمشخصات فنی تولید می گردد.
 • شمش های ساختمان
  • شمش ها با مقطع ۱۰۰×۱۰۰ ، ۱۲۵×۱۲۵ ، ۱۳۰×۱۳۰ ، ۱۵۰×۱۵۰ ، ۲۰۰×۲۰۰ ، ۲۵۰×۲۵۰ ، ۳۲۰×۲۵۰ و ۳۶۰×۲۵۰ میلیمتر و از طول ۴ تا ۱۲ متر قابل تولید بوده و در صورت توافق قبلی، تولید بر اساس آنالیز شیمیایی و سایر مشخصات فنی مورد نیاز مشتری امکان پذیر می باشد.

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.

قیمت میلگرد گلستانقیمت میلگرد میانهقیمت میلگرد نورد کرمانقیمت میلگرد نیشابور قیمت میلگرد هشترودقیمت میلگرد هیربدقیمت میلگرد آذر امینقیمت میلگرد کیان فولاد ابهرقیمت میلگرد آریا ذوبقیمت میلگرد کیان کاشانقیمت میلگرد آریان فولادقیمت میلگرد گروه ملیقیمت میلگرد آناهیتا گیلانقیمت میلگرد فولاد احرامیان یزدقیمت میلگرد اردبیلقیمت میلگرد ارگ تبریزقیمت میلگرد البرز تاکستانقیمت میلگرد البرز غربقیمت میلگرد امیرکبیر خزرقیمت میلگرد پرشین فولادقیمت میلگرد تیکمه داشقیمت میلگرد جهان فولاد سیرجانقیمت میلگرد جهان فولاد غربقیمت میلگرد حسن رود گیلانقیمت میلگرد خرمدشت تاکستانقیمت میلگرد خلیج فارسقیمت میلگرد درپاد تبریزقیمت میلگرد راد همدانقیمت میلگرد روهینا جنوبقیمت میلگرد سپهر ایرانیانقیمت میلگرد سمنانقیمت میلگرد سیادن ابهرقیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب قیمت میلگرد شاهرودقیمت میلگرد شاهین بنابقیمت میلگرد شمس سپهرقیمت میلگرد صائب تبریزقیمت میلگرد ظفر بنابقیمت میلگرد فایکوقیمت میلگرد قائم رازیقیمت میلگرد کویر کاشانقیمت میلگرد بردسیر کرمانقیمت میلگرد بافق یزدقیمت میلگرد ابرکوه یزدقیمت میلگرد زاگرس شهرکردقیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان