آشنایی با آهن باکس

آهن باکس

شرکت سورین کیان مهر اسپادانا به شماره ثبت 2785 فعالیت خود را در زمینه خرید و فروش آهن آلات، طراحی و اجرای پروژه های عمرانی و راه و ساختمان و احداث سازه های فلزی و بتنی آغاز و عمده تمرکز خود را به بازار آهن ایران معطوف نمود.

این شرکت کلیه مقاطع فولادی از قبیل انواع میلگرد، تیرآهن، ورق آهن، لوله و پروفیل، محصولات مفتولی، سیم و کابل، الکترود جوشکاری، شمش فولادی و نبشی ناودانی سپری را در سبد محصولات خود داشته و با بهترین قیمت به خریداران محترم عرضه می نماید.

“آهن باکس”

سایت آهن باکس از سال 1396 راه اندازی شد و بعنوان یک مرجع معتبر در زمینه اطلاع رسانی قیمت آهن آلات بصورت آنلاین فعالیت خود را ادامه داد و در مدت کوتاهی در لیست 10 سایت برتر ایران در حوزه استعلام آنلاین قیمت مقاطع فولادی قرار گرفت.

دانشنامه صنعت فولاد

دانشنامه آهن باکس یکی از تخصصی ترین پایگاه های دانش در صنعت فولاد است که مطالب کاربردی و بروز این صنعت را منتشر می کند و از جذاب ترین بخش های سایت به شمار می رود که روزانه تعداد زیادی بازدیدکننده را از طریق موتورهای جستجو جذب می نماید.

سفارش آنلاین آهن آلات

امکان ثبت سفارش محصولات فولادی یکی دیگر از امکانات آهن باکس است که از طریق آن خریداران درخواست خود را بدون نیاز به تماس تلفنی به دست کارشناسان فروش می رسانند. در این فرایند، کارشناسان فروش با بررسی دقیق درخواست مشتری و نیاز سنجی، مناسب ترین پیش فاکتور را برای ایشان صادر و در سریع ترین زمان ممکن از طریق تماس تلفنی به اطلاع خریدار می رساند.

قیمت روز آهن آلات

از دیگر خدمات سایت آهن باکس اعلام قیمت لحظه ای و بروز آهن آلات و محصولات فولادی می باشد. کارشناسان فروش در شرکت سورین کیان مهر اسپادانا از طریق تماس با دفتر فروش کارخانه های تولید کننده میلگرد، تیرآهن و ورق جدیدترین نرخ محصولات این کارخانجات را استعلام و در سایت منتشر و بروز رسانی می کنند. همچنین قیمت مقاطع فولادی موجود در انبار شرکت همگام با نوسانات بازار آهن در سایت بروزرسانی شده و آخرین نرخ سایر آهن آلات نیز از سنترهای فروش استعلام و در جداول قیمتی درج می گردد.

فروش اعتباری آهن آلات

از برجسته ترین خدمات شرکت سورین کیان مهر اسپادنا می توان به فروش اعتباری آهن آلات اشاره نمود. بر خلاف روال پیچیده در سایر شرکت های بازرگانی آهن فروشی، خرید اقساطی میلگرد و سایر آهن آلات بصورت چکی در این شرکت در چند گام ساده امکان پذیر بوده و پس از اعتبار سنجی های لازم و بسته به رتبه اعتباری خریداران، اعتبار متناسب با رتبه بانکی به سبد خرید مشتریان اعمال می گردد.

در حال حاضر سقف اعتبار تخصیص داده شده به شرکت های حقوقی 10 میلیارد تومان و اشخاص حقیقی تا 24 تن انواع مقاطع فولادی می باشد.