آهن باکس

درباره آهن باکس

داستان آهن باکس

آهن باکس چگونه متولد شد؟ چند دوست قدیمی دوران دانشگاه که همگی رویایی در سر داشتیم و در پی تحقق آن رویاها فارغ التحصیل شدیم. هر کدام مسیری متفاوت را پیمودیم و تجربه کسب کردیم و تجربه.

بعد از چند سال به پیشنهاد بهروز، دیداری تازه کردیم. همه ماجرا از آن دیدار شروع شد و به پیشنهاد مهندس بهروز فنایی تصمیم گرفتیم تا یک تیم متخصص با کوله باری از تجربه تشکیل دهیم.

هر کدام از ما چندین پروژه کوچک و بزرگ را اجرا کرده بودیم و هر کدام تجربه ای متفاوت داشتیم. معضلات صنعت ساختمان را می شناختیم. مهر ما تاییدی بود برای دریافت پایان کار پروژه. ما کیفیت را تایید می کردیم.

حالا نیاز صنعت ساختمان و خریداران آهن آلات را بخوبی می شناسیم. دغدغه آنها را می دانیم. آهنباکس پدید آمد تا بعنوان یک دستیار مطمئن در کنار فعالان حوزه ساخت و ساز و آهن آلات قدم بردارد و به این عزیزان مشاوره تخصصی ارائه کند.

شعار ما همیشه یک جمله است : مهر ما کیفیت را تایید می کند .

خدمات آهن باکس

وبسایت آهن باکس

سایت آهن باکس به نشانی www.ahanbox.com و www.ahanbox.ir در درجه اول پلی است بین ما و شما. علاوه بر این، ما روزانه قیمت میلگرد و سایر آهن آلات را در آن منتشر می کنیم.

همچنین از طریق این سایت خدمات خود را به فعالان حوزه مسکن و آهن معرفی کرده و تلاش می کنیم تا در کنار خدمات خود، کیفیت را نیز به ایشان هدیه کنیم.

کانال تلگرام و سروش آهن باکس

آی دی ما در اکثر پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی ahanbox است. با جستجوی این آی دی در پیام رسان تلگرام و سروش می توانید از مطالب کانال آهنباکس که علاوه بر قیمت میلگرد و سایر محصولات فولادی، شامل مطالب فنی مهندسی تخصصی نیز می باشد، استفاده کنید.

شعار آهن باکس

مهر ما کیفیت را تایید می کند