صنعت فولاد ایران علاوه بر تامین نیاز بازار داخل کشور، توانایی صادرات آهن و تامین نیازهای خارجی را نیز دارا می باشد. شناخت بازار هدف، مهمترین بخش بازاریابی محصولات فولادی است.

تیم بازاریابی و صادرات آهن باکس با شناسایی بازارهای بین المللی و اطلاع از نیاز مصرف کنندگان این بازارها و همکاری با دو شرکت صادرات و واردات معتبر در ایران، موفق به انجام پروژه های صادرات آهن آلات به خارج از کشور شده.

آهن باکس، توانایی صادرات محصولات شما از جمله میلگرد و تیرآهن و سایر محصولات فولادی ایران، به کشورهایی همچون عراق، ترکیه و افغانستان و برخی کشورهای شمالی ایران و کشورهای اروپایی را دارد.

صادرات آهن آلات از پیچیدگی های خاصی برخوردار است که در برخی موارد صادرکننده را به چالشهای بزرگی فرا میخواند. نوسان قیمت ارز یکی از بزرگترین چالش هایی است که در مسیر صادرات آهن با آن مواجه می شویم.

همین امر باعث می شود تا در مواقعی که نوسان قیمت ارز، باعث تنش در بازار آهن کشور می شود و به قول معروف قیمت ها افزایشی و یا کاهشی می شوند، کارخانه های تولید کننده میلگرد و تیرآهن صادراتی، تامین میلگرد و تیرآهن شما را به تعویق بیندازند.

که این روند صادرات را دستخوش تغییر نموده و در بیشتر موارد، مشتری خارجی، ناراضی از بدقولی فروشنده خواهد شد.

آهن باکس حتی المقدور و در اکثر پروژه های صادراتی، به گونه ای عمل می کند تا در شرایط بحرانی و در زمانی که بازار ارز متلاطم می شود، خدشه ای به اعتبار صادر کننده آهن آلات وارد نشود.

در صورتی که نیاز به تحقیقات بازار در زمینه آهن آلات و در سطح بین المللی دارید و همچنین تمایل دارید تا پروژه صادرات خود را برونسپاری کنید، می توانید از تجربیات تیم صادرات آهن باکس بهره بگیرید.

با آهن باکس در تماس باشید…