بروزرسانی: 16-01-1402
نوع پروفیلضخامت (mm)طول شاخه (m)قیمت امروز
آبرو یک طرفه z کف 12 الی 222 637,615
آبرو یک طرفه z کف 12 الی 222656,881
آبرو یک طرفه z کف 12 الی 222.5636,881
آبرو یک طرفه z کف 12 الی 222.5655,963
آبرو یک طرفه z کف 12 الی 223636,881
آبرو دو طرفه z کف 12 الی 222637,615
آبرو دو طرفه z کف 12 الی 222656,881
آبرو دو طرفه z کف 12 الی 222.5636,881
آبرو دو طرفه z کف 12 الی 222.5655,963
آبرو دو طرفه z کف 12 الی 223636,881

عوامل تاثیرگذار بر قیمت آبرو سوله

همانند سایر پروفیل های موجود در بازار آهن، آبرو سوله نیز از ورق گالوانیزه، سیاه یا روغنی به تولید می رسد. قیمت این محصول در درجه اول متأثر از نرخ ورق آهن و در درجه بعدی از نرخ مواد اولیه مانند سنگ و شمش آهن تأثیر می گیرد.

سایر عوامل مانند هزینه های تولید، دستمزد کارگران، هزینه های حمل و نقل و انرژی نیز از جمله مواردی است که می توان بعنوان عوامل تأثیرگذار بر قیمت آبرو سوله از آنها نام برد. نکته قابل توجه، نوع ورق آهنی است که در تولید پروفیل آبرو بکار گرفته می شود که معمولا از جنس ورق گالوانیزه، سیاه و روغنی بوده که مرغوب ترین برند موجود در بازار آهن ایران، فولاد مبارکه اصفهان می باشد.

فرم ثبت سفارش آنلاین

فرم سفارش آنلاین پروفیل آبرو (آبراه سقف سوله)، این امکان را به خریداران می دهد که سفارشات خود را در ساعت های غیر کاری نیز به دست کارشناسان فروش سایت آهن باکس برسانند.

ما در سریع ترین زمان ممکن، فرم های سفارش آنلاین را بررسی نموده و با توجه به قیمت روز انواع پروفیل آبرو (ناودانی سقف شیروانی)، سفارشات را برآورد قیمت می کنیم و به اطلاع مشتریان محترم می رسانیم.

انواع پروفیل آبراه (آبرو)

از پروفیل آبرو برای مهار آب سقف های شیروانی مانند سقف سوله ها و سقف منازل ساخته شده در مناطق باران خیز استفاده می کنند. این مقطع فولادی در ضخامت های مختلف و طول عمدتا 6 متر به تولید می رسد.

پروفیل آبرو در انواع مختلفی در بازار آهن موجود بوده که بسته به کاربرد آن، از نظر ظاهری تفاوت هایی با یکدیگر دارند. یکی از انواع پرکاربرد آن آبرو جعبه ای می باشد که در ادامه با آن بصورت اجمالی آشنا خواهید شد.

پروفیل آبرو در طرح، ضخامت و جنس های متعدد تولید و به بازار عرضه و با توجه به طرح ظاهری به دو صورت یک طرفه و دو طرفه دسته بندی می شود. آبرو یک‌طرفه فقط از یک جهت نصب شده و قابلیت اتصال دارد اما آبرو دوطرفه از هر دو جهت قابلیت اتصال و نصب دارد.

پروفیل آبراه لندنی

این پروفیل با نام های دیگر مثل پروفیل گرد و پروفیل فیتیله نیز شناخته می شود. از لندنی بیش تر برای پوشش سقف شیروانی و سقف های وسیع تر استفاده می شود. در سقف های بزرگتر به وسیله متصل کردن پروفیل لندنی به یکدیگر، سقف ها را پوشش می دهند. محبوبیت این پروفیل زیاد بوده وعامه پسند می باشد.

پروفیل جعبه‌ای

پروفیل جعبه ای نسبت به لندنی دارای طرح ظاهری شکیل تر و گران قیمت تر است. یکی دیگر از ویژگی های مثبت آن، استحکام و مقاومت بالاتر پروفیل جعبه ای در برابر زنگ زدگی و آب وهوای مرطوب است.

کاربرد آبرو در یک نگاه

از کاربردهای این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره نمود

  • ساخت سقف شیروانی
  • ساخت سقف پارکینگ برای جلوگیری از نفوذ آب
  • ساخت مراکز تولیدی مانند گلخانه، مرغ داری، گاوداری
  • اتصال روی ساندویچ پانل‌های سقفی

همانگونه که می دانید، رطوبت یکی از کلیدی ترین عوامل موثر بر خوردگی فلزات است. در صورتی که قصد استفاده از آبرو در مناطق مرطوب را دارید، می توانید آن را مسلح به پوشش زینک فلیک نمایید.

در سفارشاتی که خریداران محترم قصد خرید پروفیل آبرو بصورت شاخه ای و در تناژ پایین را دارند، ممکن است فرایند تامین کمی طولانی تر شود.

در هنگام سفارش می توانید نوع ورق (فولادی، گیلانی، اهوازی) را مشخص نموده و همچنین کارشناس فروش را در مورد جنس ورق (گالوانیزه، سیاه، روغنی) مطلع نمایید.