بروزرسانی: 10-12-1401
نوع پروفیلکد محصولضخامت (mm)قیمت امروز
پروفیل لنگه دری508238,624
پروفیل لنگه دری508240,917
پروفیل سپری507238,624
پروفیل سپری507240,917
پروفیل چهارچوبی 509238,624
پروفیل چهارچوبی 509240,917
چهارچوب فلزی ساده 1 , 86238,624
چهارچوب فلزی فرانسوی 11 , 86238,624
چهارچوب فلزی فرانسوی 11 , 86240,917
چهارچوب فلزی نگینی -238,624

عوامل تاثیرگذار بر قیمت چهارچوب فلزی

چهارچوب فلزی در و پنجره نوعی پروفیل با مقطع باز است که به روش رول فرمینگ و با استفاده از ورق سیاه یا روغنی به تولید می رسد. همانند هر نوع پروفیل، قیمت چهارچوب های فلزی نیز تاثیرپذیری مستقیمی از قیمت ورق آهن در بازار دارند. که با توجه به نوع ورق و کارخانه تولید کننده، قیمت های متفاوتی را شاهد هستیم.

در میان ورق هایی که بوسیله آن ها انواع چهارچوب فلزی تولید می شود، ورق فولاد مبارکه اصفهان، قیمت بالاتری را نسبت به ورق کارخانه های فولاد گیلان و اهواز دارد. پس می توان برند ورق را نیز از عوامل تاثیرگذار بر قیمت چهارچوب فلزی درب و پنجره دانست.

فرم ثبت سفارش آنلاین

فرم سفارش آنلاین انواع پروفیل در و پنجره و چهارچوب فلزی، این امکان را به خریداران می دهد که سفارشات خود را در ساعت های غیر کاری نیز به دست کارشناسان فروش سایت آهن باکس برسانند.

ما در سریع ترین زمان ممکن، فرم های سفارش آنلاین را بررسی نموده و با توجه به قیمت روز انواع چهارچوب فلزی درب و پنجره، سفارشات را برآورد قیمت می کنیم و به اطلاع مشتریان محترم می رسانیم.

انواع پروفیل در و پنجره

کاربرد چهارچوب فلزی عمدتا در ساخت درب و پنجره می باشد. این نوع از پروفیل ها هم در نوع مقطع باز و هم در نوع مقطع بسته به تولید می رسند. که در ادامه به معرفی اجمالی هر کدام از چهارچوب های در و پنجره می پردازیم.

چهارچوب فلزی فرانسوی

پروفیل فرانسوی یکی از مرسوم ترین چهارچوب های فلزی در صنعت ساختمان سازی می باشد. به دلیل شکل ظاهری که این نوع پروفیل دارد، از آن در فضای داخلی منازل و بعنوان چهارچوب درب های داخل ساختمان بهره می گیرند.

روش تولید این مقطع فولادی، رول فرمینگ بوده و با استفاده از ورق سیاه و بعضا ورق روغنی به تولید می رسد که مرغوب ترین نوع آن را می توان چهارچوب فرانسوی تولید شده از ورق سیاه فولاد مبارکه معرفی نمود.

چهارچوب فلزی مکزیکی

چهارچوب یا پروفیل مکزیکی تمامی مشخصات پروفیل فرانسوی را داراست. تنها تفاوت بین چهارچوب مکزیکی و فرانسوی در شکل ظاهری آنهاست که استفاده از این دو محصول را می توان به سلیقه مصرف کننده مرتبط دانست.

چهارچوب فلزی ساده

ساده ترین شکل چهارچوب های فلزی متعلق به چهارچوب فلزی ساده است. عنوان این مقطع فولادی خود بیانگر این موضوع می باشد. تفاوت چهارچوب فلزی ساده، مکزیکی و فرانسوی با یکدیگر فقط و فقط در شکل ظاهری آنهاست و در سایر موارد مانند روش تولید، نوع ورق آهن، ضخامت و غیره کاملا شبیه به یکدیگر می باشند.