میلگرد تیکمه داش

میلگرد تیکمه داش

قیمت میلگرد

میلگرد شاخه آجدار A2 و A3 در سایزهای متنوع کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش تبریز


آخرین بروزرسانی : چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹

ردیف سایز حالت آنالیز محل تحویل کارخانه واحد قیمت
1 8 شاخه اجدار A2 کارخانه تیکمه داش کیلوگرم 10950
2 10 شاخه اجدار A2 کارخانه تیکمه داش کیلوگرم 10800
3 12 شاخه اجدار A2 کارخانه تیکمه داش کیلوگرم اعلام نشده
4 8 شاخه اجدار A3 کارخانه تیکمه داش کیلوگرم اعلام نشده
5 10 شاخه اجدار A3 کارخانه تیکمه داش کیلوگرم 10950
6 12 شاخه اجدار A3 کارخانه تیکمه داش کیلوگرم 10800
7 14 شاخه اجدار A3 کارخانه تیکمه داش کیلوگرم 10650
8 16 شاخه اجدار A3 کارخانه تیکمه داش کیلوگرم 10650
9 18 شاخه اجدار A3 کارخانه تیکمه داش کیلوگرم 10650
10 20 شاخه اجدار A3 کارخانه تیکمه داش کیلوگرم 10650
11 22 شاخه اجدار A3 کارخانه تیکمه داش کیلوگرم 10650
12 25 شاخه اجدار A3 کارخانه تیکمه داش کیلوگرم 10650
13 28 شاخه اجدار A3 کارخانه تیکمه داش کیلوگرم 10650
14 32 شاخه اجدار A3 کارخانه تیکمه داش کیلوگرم 10650
15 20 شاخه اجدار A4 کارخانه تیکمه داش کیلوگرم اعلام نشده
16 22 شاخه اجدار A4 کارخانه تیکمه داش کیلوگرم اعلام نشده


آیا قیمت امروز در لیست قیمت جدول درج شده است؟

پاسخ به این سوال که آیا قیمت درج شده در جدول لیست قیمت، قیمت امروز میلگرد تیکمه داش است، هم بلی و هم خیر می باشد. در بیشتر مواقع قیمت ها بر اساس اعلام کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش، بصورت آنلاین و لحظه ای در سایت به روز رسانی و منتشر می شود. کارشناسان فروش میلگرد آهن باکس حتی المقدور هر ۲ ساعت یکمرتبه، قیمت ها را بروز رسانی می کنند.

اما در برخی موارد کارخانه قیمت اعلام نمی کند. که در این صورت ملاک قیمت ها، تاریخ بروز رسانی بالای جداول لیست قیمت می باشد.

کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش در کدام استان و کدام شهرستان واقع شده؟

تیکمه داش نام بخشی است از توابع بستان آباد در آذربایجان شرقی. اما به طور عامیانه، میلگرد تولیدی این کارخانه را با عنوان میلگرد تبریز نیز در بازار آهن و فولاد ایران خطاب می کنند. برای آشنایی با تیکمه داش، می توانید آن را در موتور جستجو، جستجو کرده و اطلاعات کامل تری بدست آورید.

خرید میلگرد

میله گرد تولیدی کارخانه فولاد کاوه، دارای کلیه استاندارد های لازم برای مصرف در پروژه های عمرانی می باشد. همچنین میلگرد این کارخانه قابلیت صادرات به برخی کشورهای همسایه ایران را نیز دارد. اگر به این نتیجه رسیده اید که محصول این کارخانه را در پروژه خود استفاده کنید، می توانید برای خرید میلگرد تیکمه داش، با دفتر فروش آهن باکس تماس بگیرید و سفارش خرید خود را به ثبت برسانید. کارشناسان فروش میلگرد آهن باکس، پاسخگوی شما عزیزان هستند.

میلگرد تبریز

استان تبریز یکی از استان هایی است که چند کارخانه فولاد و تولید میلگرد را در خود جای داده. بسیاری از افراد که به دنبال قیمت میلگرد کارخانه های تبریز هستند، به دلیل عدم آشنایی با نام کارخانه ها، به دنبال میلگرد تبریز می گردند. سایت آهن باکس قیمت میلگرد تبریز، متعلق به کلیه کارخانه های این استان را به روز و در ۹۹ درصد موارد قیمت امروز میلگرد تبریز را در سایت بروز رسانی و منتشر می کند.

دفتر فروش میلگرد

روزانه تماس های زیادی با دفتر فروش آهن باکس برای خرید میلگرد تیکمه داش گرفته می شود. خیلی از عزیزانی که تماس می گیرند، بر این گمانند که با دفتر فروش کارخانه کاوه تیکمه داش تبریز تماس گرفته اند. توجه داشته باشید که آهن باکس نماینده فروش فولاد کاوه نیست و بصورت مستقل محصولات این کارخانه را به فروش می رساند.

شما می توانید برای خرید میلگرد تیکمه داش، از طریق شماره های درج شده در سایت آهن باکس، با دفتر فروش تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. قیمت ها نیاز به دریافت تایید از دفتر فروش را دارد.

Scroll Up