ذوب آهن اصفهان

قیمت میلگرد تیکمه‌داش

آخرین بروزرسانی : 19 اسفند 1400

قیمت میلگرد تیکمه‌داش همانند سایر کارخانه‌های فولادی تولید‌کننده، در ساعات میانی روز در بازار میلگرد منتشر و بروزرسانی می‌شود. با وجود اینکه کارشناسان دفتر فروش آهن‌باکس همسو با واحد فروش کارخانه کاوه تیکمه‌داش، قیمتها را در جدول لیست قیمت به‌روز رسانی می‌کنند، دریافت تاییدیه از کارشناس فروش الزامی می‌باشد.

جهت استعلام نرخ لحظه‌ای میلگرد تیکمه‌داش و خرید این مقطع فولادی لطفا در ساعات کاری با مسئول مربوطه از طریق شماره تماس‌های زیر در ارتباط باشید.

تلفن‌های دفتر فروش

  • ۰۹۱۲-۲۴۴-۹۸۴۹
  • ۰۲۱-۹۱۰۱۰۸۴۹
  • ۰۹۱۳-۲۰۶-۶۳۰۳

ساعات تماس با کارشناس

  • شنبه تا چهارشنبه » ۷ صبح الی ۱۸ عصر
  • پنجشنبه‌ها » ۷ صبح الی ۱۴
  • در ساعات غیر‌کاری فقط از طریق Whatsapp پیام دهید.

سفارش آنلاین میلگرد تیکمه‌داش

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

آشنایی با فولاد کاوه تیکمه‌داش

«کارخانجات صنایع فولاد کاوه تیکمه‌داش» با اهدافی متعالی مبتنی بر ایجاد اشتغال، تامین موجودی انبارهای ساختمانی کشور، جلوگیری از خروج ارز و نهایتا ارز آوری از طریق صادرات مازاد نیاز داخلی بنیان یافت. عملیات احداثی و اجرایی این مجتمع تولیدی صنعتی در سال ۱۳۸۷ با سرمایه ای بالغ بر ۶۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال آغاز شد.

تابستان سال ۱۳۹۷ کلنگ ساختمانی و سوله واحد ذوب این کارخانه به زمین زده شد و عملیات ساخت آن در حال حاضر ادامه داردهمچنین افتتاح این واحد موجب اشتغال حدود ۱۵۰ الی ۲۰۰ نفر گشته. عملیات اجرائی این مجتمع عظیم بعد از ثبت به طور پیوسته آغاز و بدون وقفه ادامه یافت. انتخاب محل، خریداری زمین، برپایی سوله های کارخانجات، احداث ساختمان های اداری و غیره، واردات ماشین آلات، نصب و راه اندازی دستگاه ها، جذب نیروی انسانی ماهر … محقق و سرانجام در سال ۱۳۹۰ این مجتمع تولیدی به مرحله بهره برداری رسید.

مجوز تاسیس و بهره برداری «شهرک صنعتی خصوصی فولاد کاوه تیکمه داش» در زمینی به مساحت پنجاه هکتار اخذ و شرایط برای شروع بکار بیش از چهل واحد صنعتی مرتبط فراهم شد. مجموعه صنایع فولاد کاوه تیکمه داش» در قالب یک شهرک صنعتی خصوصی (غیردولتی) با ظرفیت تولید سالیانه سیصد هزار تن ، در پهنه عرضه انواع میلگردهای ساختمانی با سایزهای متفاوت از زمره پیشگامان این حوزه به شمار می‌آید.

این مجموعه عظیم هم اکنون با سرمایه ای بالغ بر۴.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ریال موفق به ایجاد سیصد و پنجاه فرصت شغلی مستقیم و بیش از دوهزار فرصت شغلی غیرمستقیم با ظرفیت کامل شده است.

واحد مجموعه صنایع فولاد کاوه تیکمه‌داش برای نیل به هدف والایی چون تامین شمش مورد نیاز بعنوان ماده اولیه، موفق به احداث واحد( فولاد سازی) در غالب یک مجتمع عظيم شد.این واحد با ظرفیت سالانه دویست و پنجاه هزار تن شمش فولادی احداث و عملیات نصب و مونتاژ آن به اتمام رسیده است.. این واحد تولیدی اینک در مرحله بهره برداری و تأمین شمش مورد نیاز کارخانه ایفا خواهد نمود.

سوالات متداول

بله. میلگرد تیکمه‌داش بعنوان میلگرد تبریز نیز شناخته می‌شود.
قیمت‌های درج شده در جدول، قیمت میلگرد تیکمه‌داش درب کارخانه است.
بله لطفا در زمینه خرید اعتباری (LC) با دفتر فروش آهن‌باکس تماس بگیرید