بروزرسانی: 14-03-1402
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت امروز
میلگرد 8 سیادن ابهرشاخه آجدارA225,229
میلگرد 10 سیادن ابهرشاخه آجدارA224,404
میلگرد 12 سیادن ابهرشاخه آجدارA224,404
میلگرد 8 سیادن ابهرشاخه آجدارA326,239
میلگرد 10 سیادن ابهرشاخه آجدارA324,495
میلگرد 12 سیادن ابهرشاخه آجدارA324,495
میلگرد 14 سیادن ابهرشاخه آجدارA323,853
میلگرد 16 سیادن ابهرشاخه آجدارA323,853
میلگرد 18 سیادن ابهرشاخه آجدارA323,853
میلگرد 20 سیادن ابهرشاخه آجدارA323,853
میلگرد 22 سیادن ابهرشاخه آجدارA323,853
میلگرد 25 سیادن ابهرشاخه آجدارA323,853
میلگرد 28 سیادن ابهرشاخه آجدارA323,853

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد سیادن ابهر

برای اطلاع از جدیدترین قیمت میلگرد سیادن ابهر می توانید بغیر از مشاهده آنلاین نرخ لحظه ای این محصول فولادی در جدول بالا، با کارشناسان سایت آهن باکس از طریق تماس تلفنی در تماس بوده و بروزترین قیمت اعلامی دفتر فروش کارخانه سیادن ابهر زنجان را بدست آورید.

نرخ روز میلگرد سیادن ابهر به عواملی چون قیمت مواد اولیه تولید میلگرد مانند سنگ آهن و شمش فولاد بستگی داشته و سایر عوامل بیرون از صنعت فولاد مانند هیجانات و نوسانات بازارهای مالی موازی (بازار ارز و طلا) نیز بر قیمت تمام شده این محصول اثرگذار می باشد.

به همین دلیل ما اکیدا توصیه می کنیم خریداران محترم قبل از اقدام به خرید قطعی با توجه به قیمت های درج شده در جدول، حتما نسبت به دریافت تائیدیه قیمتی از کارشناسان فروش سایت آهن باکس اقدام نمایند.

سفارش آنلاین میلگرد سیادن ابهر

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

مجتمع فولاد سیادن ابهر

مجتمع فولاد سیادن ابهر از سال ۸۵ در شهرستان ابهر کیلومتر ۷ جاده تاکستان و با ظرفیت تولید ۲۸۸ هزار تن در سال، تاسیس گردید. اکنون این کارخانه دارای یک خط نورد تولید میلگرد می باشد. این کارخانه باعث اشتغال زایی ۲۵۰ نفر مستقیم و ۵۰۰ نفر غیرمستقیم شده است.

محصولات فولاد سیادن ابهر

انواع میلگرد آج دار گرید A3 و A2 سایز ۸ الی ۳۲ که به صورت شاخه ای به بازار عرضه می شود.

طبق قوانین اصلاح و مقررات در سال ۱۳۷۱ شرکت فولاد سیادن ابهر موفق به دریافت پروانه علامت استاندارد میلگرد آج دار گرم نوردیده با علامت سیادن شد. پس از اخذ مجوزهای لازم، مجموعه فولاد ابهر فعالیت های خود را آغاز نمود. در حال حاضر این مجموعه از تولیدکنندگان میلگردهای آج دار از نوع موازی و جناغی می باشد. بخش عظیم محصولات این مجموعه به صورت تجاری در بورس کالا عرضه می شوند. از مهم ترین فعالیت های کارخانه فولاد سیادن می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • میلگرد
  • بیلت فولادی

این محصولات عموما برای ساختمان سازی، صنعت و خاموت زنی مناسب هستند. محصولات آج دار گرید A2 با با تنش جاری ۳۴۰۰، تنش گسیختگی ۵۰۰۰ و تغییر شکل ۱۹ درصد می باشد. میزان کربن به کار رفته در این گرید نسبت به نوع A3 پایین تر است و به عنوان محصولی نیمه خشک در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. از خصوصیت ظاهری این میلگرد می توان به آج های موازی روی میلگرد اشاره کرد. حتی الامکان سعی شود روی این محصول جوشکاری صورت نگیرد. اگر به دنبال محصولی مطلوب برای خاموت زنی هستید گرید A2 میلگرد ابهر را توصیه می کنیم.

میلگرد گرید A3 یکی دیگر از محصولات شرکت فولاد سیادن ابهر با تنش جاری ۴۰۰۰ و تنش گسیختگی ۶۰۰۰ با تغییر شکل ۱۴ درصد می باشد. میزان کربن به کار رفته در ترکیبات شیمیایی این محصول در بالاترین سطح خود است بر همین اساس به عنوان میلگردی خشک شناخته می شود. با توجه به تردی محصول، عملیات جوشکاری روی آن اکیدا ممنوع می باشد همچنین در مواردی چون تغییر شکل میلگرد، جوشکاری و یا مصارف آهنگری کارایی ندارد.

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.