بروزرسانی: 29-12-1401
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت امروز
میلگرد 8 شمس سپهرشاخه آجدارA2تعطیلی کارخانه
میلگرد 10 شمس سپهرشاخه آجدارA2تعطیلی کارخانه
میلگرد 8 شمس سپهرشاخه آجدارA3تعطیلی کارخانه
میلگرد 10 شمس سپهرشاخه آجدارA3تعطیلی کارخانه
میلگرد 12 شمس سپهرشاخه آجدارA3تعطیلی کارخانه
میلگرد 14 شمس سپهرشاخه آجدارA3تعطیلی کارخانه

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد شمس سپهر

قیمت روز میلگرد شمس سپهر را بصورت آنلاین و لحظه ای در جدول بالا مشاهده نمودید. این قیمت ها مستقیما توسط کارشناسان سایت آهن باکس از دفتر فروش کارخانه فولاد شمس سپهر استعلام شده و بلافاصله در جدول قیمتی منتشر و بروزرسانی می شود.

از آنجا که قیمت میلگرد شمس سپهر تحت تاثیر عوامل متعددی از جمله نرخ ارز و طلا، قیمت پایه مواد اولیه تولید فولاد و آهن آلات، تصمیمات سیاسی و سایر موارد از این دست دچار نوسان و تغییر قیمت می شود، درسافت تائیدیه جدیدترین نرخ اعلامی کارخانه از کارشناسان سایت الزامی است.

لازم به ذکر است که پیش فاکتور صادر شده تنها 20 دقیقه معتبر بوده و خریدار می بایست مبلغ پیش فاکتور مربوط به سفارش میلگرد شمس سپهر را در این محدوده زمانی پرداخت و با ارسال رسید، منتظر مراحل ارسال بار و تخلیه در محل مد نظر بماند. این پروسه در مدت زمان کوتاهی اتفاق می افتد.

سفارش آنلاین میلگرد شمس سپهر

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

فولاد شمس سپهر

کارخانه فولاد شمس سپهر در زمینی چند هکتاری در شهرک شمس‌آباد در شهر ری واقع در حواشی تهران تاسیس شده است. این کارخانه که در نزدیکی چند کارخانه فولادسازی دیگر قرار دارد، پس از تامین تجهیزات خطوط نورد میلگرد، کلنگ‌زنی رسمی شد. فولاد شمس در سال 91 با ظرفیت اسمی سالانه 150 هزار تن میلگرد به مدیریت علی حقیقت‌خواه به بهره‌برداری رسید. شرکت صنعت فولاد شمس آباد بخشی از نیازهای زنجیره فولادی کشور را تامین می‌کند.

شمس سپهر محصولات خود را بر اساس استاندارد ملی 3132 و استاندارد روسی تولید می‌کند. محصولات کارخانه شمس تهران را از طریق پلاک‌های الصاقی یا ظاهر میلگرد می‌توان تشخیص داد. مجموعه تولیدی، سایز، شیوه تولیدی و برند این محصول بر روی پلاک آن حک می‌شود و از این طریق می‌توان آن را از میلگرد تقلبی متمایز کرد. کارخانه فولاد شمس تهران از تجهیزات و دستگاه‌های مدرن، دانش و تکنولوژی روز و پرسنل مجرب و فنی سود برده و محصولات باکیفیت تولید می‌کند.

میلگرد کارخانه فولاد شمس سپهر تهران

میلگرد کارخانه فولاد شمس سپهر تهران در نوع ساده، مقطعی بدون آج و کاملا صاف و نرم است. درصد کربن موجود در ترکیبات شیمیایی میلگرد کارخانه سپهر تهران دلیل نرمی این مقطع می‌باشد. تنش 2300، گسیختگی 3800 و تغییر شکل 25 درصد از ویژگی‌های این محصول است. نسبت تغییر شکل این میلگرد فولادی و شکننده نبودن آن باعث شده محصول تولیدی مناسب عملیات جوشکاری، خمکاری، مصارف صنعتی و عملیاتی باشد. میلگرد ساده نرم‌تر از سایر گریدهای میلگرد است.

  • میلگردهای ساده کارخانه فولاد شمس سپهر تهران بدون آج و کاملا صاف با حالتی نرم در بازار محصولات فولادی یافت می شود. نرمی این دسته از محصولات به دلیل ماهیت، ترکیبات شیمیایی و درصد کربن به کار رفته در آن می باشد. این محصول با تنش 2300، گسیختگی 3800 و 25 درصد تغییر شکل تولید می گردد. با توجه به نسبت تغییر شکل عملیات جوشکاری و خمکاری بدون محدودیت روی این محصول صورت می پذیرد. بهتر است برای مصارف صنعتی و عملیاتی از این محصول تهیه گردد زیرا حالتی نرم تر داشته و شکنندگی در ان دیده نمی شود.
  • دسته دوم به صورت نیمه ترد دراغلب در عملیات ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند. آج های میلگرد گرید دو شمس سپهر تهران به صورت زوایای 45 درجه و حالتی مارپیچی روی سطح میلگرد تنیده شده اند. حدلقل تنش در این دسته محصولات چیزی حدود 340 MPA است.
  • آج های میلگرد A3 شمس سپهر حالتی جناغی یا هفت و هشت شکل دارند این دسته از محصولات با تنش 400 و گسیختگی 6000 دارای 14 درصد تغییر شکل می باشند بنابراین خم و باز خم نمودن این دسته با محدودیت همراه است. در صورت تمایل به تغییر شکل و خم نمودن بهتر است از گرید دو یا یک استفاده گردد.

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.