بروزرسانی: 14-03-1402
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت امروز
میلگرد 8 شاهرودشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 10 شاهرودشاخه آجدارA325,872
میلگرد 12 شاهرودشاخه آجدارA325,780
میلگرد 14 شاهرودشاخه آجدارA325,229
میلگرد 16 شاهرودشاخه آجدارA325,229
میلگرد 18 شاهرودشاخه آجدارA325,229
میلگرد 20 شاهرودشاخه آجدارA325,229
میلگرد 22 شاهرودشاخه آجدارA325,229
میلگرد 25 شاهرودشاخه آجدارA325,229
میلگرد 28 شاهرودشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 32 شاهرودشاخه آجدارA3تماس بگیرید

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد شاهرود

قیمت میلگرد شاهرود را که در جدول نرخ روزانه بالا بصورت آنلاین مشاهده نمودید، مستقیما از دفتر فروش این کارخانه در استان سمنان استعلام نموده ایم. علاوه بر این در صورت تمایل می توانید برای اطلاع از جدیدترین قیمت این محصول در بازار آهن با کارشناسان فروش سایت آهن باکس در تماس باشید.

نرخ لحظه ای میلگرد شاهرود بسته به شرایط محیطی بازار آهن و سایر بازارهای مالی که به انحا مختلف بر روی محصولات فولادی تاثیر می گذارند تا چندین مرتبه در طول روز کاری این بازار دستخوش نوسان و تغییر قیمت می شود که این امر باعث شده تا دریافت تائیدیه قیمت ضروری گردد.

پیش فاکتور صادر شده برای این محصول تنها 20 دقیقه معتبر بوده و پس از آن خریدار می بایست نسبت به دریافت پیش فاکتور جدید با توجه به آخرین قیمت اعلامی کارخانه اقدام نماید.

سفارش آنلاین میلگرد شاهرود

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

شرکت فولاد شاهرود

شرکت فولاد شاهرود (سهامی عام) در سال 1380 تاسیس و تحت شماره 1291 در تاریخ 1380/02/08 در اداره ثبت اسناد و املاک شاهرود به ثبت رسیده است. محل کارخانه کیلومتر 10 جاده شاهرود به دامغان واقع شده است.(سهام شرکت فولاد شاهرود به استناد مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1399/10/15 از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد)

فعالیت اصلی شرکت

  • طراحی، ساخت و تولید انواع مصنوعات فلزی و غیر فلزی و فولادی، انجام خدمات فلزی (شکل دادن انواع ورق فولادی و سایر مقاطع فولادی) وتهیه شمش فولادی
  • طراحی و ساخت و راه‌اندازی کارخانجات صنعتی و بهره‌برداری از آن، ساخت قطعات و ماشین‌آلات و تهیه و تولید انواع فرآورده‌های شیمیایی، معدنی، آلی و فلزی و مواد اولیه موردنیاز کارخانجات مذکور.
  • انجام هر گونه عملیات فنی، خدماتی، بازرگانی، سرمایه‌گذاری و مشارکت در سایر شرکتها.
  • خرید و فروش سهام، ارائه خدمات مهندسی و مدیریتی، قبول یا اعطاء نمایندگی در داخل و خارج از کشور
  • انجام هرگونه عملیات فنی، بازرگانی، اقتصادی، اعتباری و انجام کلیه مبادلات تجاری از قبیل خرید و فروش، صادرات و واردات در جهت اهداف شرکت و انجام سایر مواردی‌که مرتبط با اهداف شرکت باشد.

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.