ذوب آهن اصفهان

قیمت میلگرد ابرکوه یزد

چیزی پیدا نشد

قیمت میلگرد ابرکوه یزد توسط کارشناس فروش به صورت مستقیم از کارخانه ابرکوه استعلام و با احتساب مالیات بر ارزش افزوده در جدول لیست قیمت این محصول فولادی منتشر و بروز رسانی می‌شود. در صورتی که قصد خرید میلگرد ابرکوه یزد را دارید، حتما از طریق تماس تلفنی با دفتر فروش آهن‌باکس، نسبت به استعلام قیمت لحظه‌ای اقدام نمایید.

از آنجا که نوسان قیمت در بازار آهن ایران امری عادی است، نرخ‌های درج شده در جدول ممکن است تا چندین بار در طول روز کاری دستخوش تغییر شوند. لذا دریافت تاییدیه قیمت از کارشناس فروش میلگرد ابرکوه یزد، الزامی می‌باشد.

تلفن‌های دفتر فروش

  • 0912-244-9849
  • 021-91010849
  • 0913-206-6303

ساعات تماس با کارشناس

  • شنبه تا چهارشنبه » 7 صبح الی 18 عصر
  • پنجشنبه‌ها » 7 صبح الی 14
  • در ساعات غیر‌کاری فقط از طریق Whatsapp پیام دهید.

سفارش آنلاین میلگرد ابرکوه یزد

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

آشنایی با مجتمع فولاد ابرکوه یزد

مجتمع فولاد سرمد ابرکوه در سال 1391 براساس سیاست های صنعتی کشور در راستای توسعه طرح های فولادی و با سفارش توسعه برنامه های صنعتی کشور در کمتر از 3 سال بصورت سهامی خاص به شماره ثبت 436413 در کیلومتر 15جاده ابرکوه استان یزد در زمینی به مساحت 150هکتار احداث شد. این مجتمع با بخشی از ظرفیت خود سالانه به تولید بخشی از میلگرد، تیرآهن، شمش و مقاطع فلزی مورد نیاز در بازار داخلی می پردازد. مدیر عامل این مجتمع جناب آقای عباس سمندریان معتقد است با همکاری مسئولین، می توان هر چه سریعتر از تولیدات این مجتمع بهره برداری نمود.

این مجتمع در جهت پیشرفت روز افزون اقدام به جذب نیروهای متخصص و متعهد کرده و همواره با تکیه بر اصل آموزش در جهت ارتقای کیفیت خدمات و محصولات خود می باشد. این مجتمع همچنین با افزایش دامنه فعالیت های خود در واحد ارتباط صنعت و دانشگاه اقدام به اشتغال زایی با جذب نیروهای بومی از منطقه کرده است. حدود 400 نفر در بخش اداری و واحد نورد این مجموعه در سه شیفت مشغول به کار هستند.

از دیگر اقدامات این مجتمع در راستای توسعه فعالیت های خود می توان به راه اندازی واحد نورد برای تولید میلگرد ابرکوه یزد به ظرفیت تولید سالانه 500 هزار تن در سال اشاره کرد. میلگردهای تولیدی این مجتمع از سایز 8 تا 32 میلیمتر و از نوع آنالیز A3 تولید می شوند. در راستای دسنیابی به کیفیت تولید جهانی یک شرکت ایتالیایی مسئولیت تامین تجیزات تولیدی این مجتمع را بر عهده دارد.

سوالات متداول

کارخانه ابرکوه یزد میلگرد از سایز 8 تا 32 را با آنالیز A3 تولید می‌کند.
بله. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید اعتباری میلگرد ابرکوه با شماره 09122449849 تماس بگیرید.
خیر. صادرات میلگرد ابرکوه فقط توسط واحد صادرات این کارخانه قابل انجام است.