بروزرسانی: 14-03-1402
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت امروز
میلگرد 8 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 10 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA325,596
میلگرد 12 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA325,413
میلگرد 14 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA325,046
میلگرد 16 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA325,046
میلگرد 18 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA324,954
میلگرد 20 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA324,954
میلگرد 22 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA324,954
میلگرد 25 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA324,954
میلگرد 28 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA324,954
میلگرد 32 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA324,954

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد روهینا دزفول

قیمت‌های درج شده در جدول، مستقیما از کارخانه روهینا استعلام شده و مربوط به درب کارخانه می‌باشد. قیمت میلگرد روهینا جنوب نیز مانند سایر نرخ‌های موجود نیاز به دریافت تائیدیه کارشناس دفتر فروش آهن‌باکس دارد. لطفا قبل از خرید، از طریق شماره‌های زیر قیمت لحظه‌ای میلگرد روهینا را استعلام نمایید.

با توجه به نوسانات موجود در بازار آهن ایران، بعضا نرخ‌های اعلامی کارخانجات تا چندین بار در طول یک روز کاری دستخوش تغییر می‌شود و محصول مجتمع روهینا دزفول نیز از این قائده مستثنی نمی‌باشد.

تلفن‌های دفتر فروش

  • ۰۹۱۲-۲۴۴-۹۸۴۹
  • ۰۲۱-۹۱۰۱۰۸۴۹
  • ۰۹۱۳-۲۰۶-۶۳۰۳

ساعات تماس با کارشناس

  • شنبه تا چهارشنبه » ۷ صبح الی ۱۸ عصر
  • پنجشنبه‌ها » ۷ صبح الی ۱۴
  • در ساعات غیر‌کاری فقط از طریق Whatsapp پیام دهید.

سفارش آنلاین میلگرد روهینا دزفول

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

آشنایی با مجتمع فولاد روهینا جنوب

احداث مجتمع فولاد روهینا جنوب در سال ۱۳۸۹ در زمینی با مساحت ۱۰۰ هکتار واقع در استان خوزستان، شهرستان دزفول با هدف تولید مناسب قیمت میلگرد اهواز، در فاصله ۷ کیلومتری جاده دزفول – شوشتر آغاز گردید. این مجتمع با برخورداری از یک واحد نورد ۵۰۰ هزار تنی میلگرد، به نام ریبار و یک واحد ذوب و نورد پیوسته ۴۵۰ هزار تنی، به نام میدا، ضمن تأمین بخشی از نیازهای کشور، این پتانسیل را دارد که یکی از صادر کنندگان محصولات فولادی نیز باشد.

فولاد روهینا جنوب با تکیه بر لطف یگانه هستی عالم، دانش جهانی، همت و غیرت کارکنان، تدابیر و مدیریت صحیح و بهره وری از تکنولوژی روز دنیا در جهت مناسب سازی قیمت میلگرد اهواز، توانسته است در جهت اقتدار و افتخار این مرز و بوم با تولید محصولات مختلف و با کیفیت فولادی در بازارهای داخلی و خارجی حضور یابد.

این کارخانه با بهره گیری از تکنولوژی و تجهیزات روز، با مصرف شمش ۱۵۰×۱۵۰ بعنوان مواد اولیه، توان تولید سالانه ۵۰۰ هزار تن انواع میلگرد ساده و آجدار از سایز ۸ تا ۴۰ با گریدهای مختلف A1، A2، A3، A4 (میلگرد آج ۵۰۰) را دارد.

کلیه تجهیزات خط تولید، کوره، جرثقیل ها، تصویه خانه “WTP”، از شرکت سازنده ایتالیایی دانیلی “DANIELI” می باشد و اجرای آن توسط مهندسین مجرب ایرانی و با نظارت متخصصین ایتالیایی بر اساس مشخصات شرکت دانیلی “DANIELI” انجام گردید. از ویژگی های مهم این خط تولید می توان به سیستم جوش سر به سر یا همان بیلت ولدر اشاره کرد که با امکان پیوند زدن شمش های خارج شده از کوره، حجم زیادی از هدر رفتن و ضایعات شدن مواد اولیه را کاهش می دهد.

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.