بروزرسانی: 14-03-1402
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت امروز
میلگرد 10 پرشین فولادشاخه آجدارA325,963
میلگرد 12 پرشین فولادشاخه آجدارA325,596
میلگرد 14 پرشین فولادشاخه آجدارA325,275
میلگرد 16 پرشین فولادشاخه آجدارA325,229
میلگرد 18 پرشین فولادشاخه آجدارA325,229
میلگرد 20 پرشین فولادشاخه آجدارA325,229
میلگرد 22 پرشین فولادشاخه آجدارA325,229
میلگرد 25 پرشین فولادشاخه آجدارA325,229
میلگرد 28 پرشین فولادشاخه آجدارA325,275
میلگرد 32 پرشین فولادشاخه آجدارA325,275

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد پرشین فولاد

کاملا مشخص است که قیمت میلگرد پرشین فولاد همانند سایر برندهای میلگرد موجود در بازار آهن ایران که علاوه بر نرخ پایه مواد اولیه تولید میلگرد به نرخ لحظه ای دلار نیز بستگی دارد، همگام با سایر بازارهای موازی ممکن است تا چندین مرتبه در طول روز کاری دچار نوسان و تغییر قیمت شود.

اگر دقت نموده باشید، در توضیحات سایر محصولات فولادی در سایت آهن باکس، همواره این موضوع که خرید خود را با استناد به قیمت های درج شده در جداول انجام ندهید قید شده و دلیل آن نیز پر واضح است.

به دلیل نوسانات موجود، مبلغ نهایی پیش فاکتور معمولا کمتر از 30 دقیقه معتبر بوده و چنانچه مشتری در این زمان پیش فاکتور را پرداخت ننماید، مجددا می بایست نسبت به دریافت نسخه جدید اقدام و بر اساس آن پیش فاکتور را تسویه نماید.

سفارش آنلاین میلگرد پرشین فولاد

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

مجموعه پرشین فولاد

مجموعه پرشین فولاد در سال 1365 در 18 کیلومتر آنطرف تر از اتوبان تاکستان به سمت ابهر احداث شد و بهره برداری از آن صورت گرفت. در حال حاضر مدیر عامل این مجموعه آقای آیدین فتحی می باشد. محصولات عمده گروه صنعتی پرشین فولاد را می توان انواع میلگردهای ساختمانی که به صورت ساده و آجدار می باشند دانست.

این کارخانه توانایی تولید 500 هزار تن از این محصول در سال را دارد. از جمله طرح هایی که این مجموعه به منظور توسعه برنامه ریزی کرده و راه انداخته است، می توان به راه انداختن خط تولید آهن های اسفنجی به توانایی تولید 800 هزار تن در سال، تیر آهن با توانایی تولید 400 هزار تن در سال، ورق سر گالوانیزه با توانایی تولید 200 هزار تن در سال و واحدهای ذوب و ریخته گری با توانایی 800 هزار تن در سال اشاره نمود.

این مجموعه همچنین اشتغال زایی را یکی از شعارهای خود می داند. در پی این شعار توانسته است حدود 2500 نفر را به طور مستقیم و حدود 20 هزار نفر را به صورت غیر مستقیم مشغول به کار کند که این اتفاقی خارق العاده و عالی در زمینه اشتغال زایی می باشد.

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.