بروزرسانی: 29-12-1401
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت امروز
میلگرد 10 آتیه خلیج فارسشاخه آجدارA4تماس بگیرید
میلگرد 12 آتیه خلیج فارسشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 14 آتیه خلیج فارسشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 16 آتیه خلیج فارسشاخه آجدارA322,477
میلگرد 18 آتیه خلیج فارسشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 20 آتیه خلیج فارسشاخه آجدارA322,477
میلگرد 22 آتیه خلیج فارسشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 25 آتیه خلیج فارسشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 28 آتیه خلیج فارسشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 32 آتیه خلیج فارسشاخه آجدارA3تماس بگیرید

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد خلیج فارس

بازدید کنندگان محترم می توانند به دو روش از بروزترین قیمت میلگرد خلیج فارس (خاورمیانه اهواز) مطلع شوند. روش اول مشاهده آنلاین قیمت هایی است که بصورت لحظه ای در جدول بالا منتشر و بروزرسانی می شوند و روش دوم استعلام قیمت بصورت تلفنی و از طریق تماس با کارشناسان فروش در سایت آهن باکس است.

قیمت میلگرد فولاد آتیه خاورمیانه همانند نرخ سایر محصولات فولادی دستخوش نوسانات قیمتی در بازار آهن و بازارهای مالی موازی بوده و نرخ روزانه ارز تاثیر بسزایی در تغییر نرخ این مقطع فولادی دارد.

از این رو خواهشمندیم در زمان خرید حتما تائیدیه قیمت را از کارشناس فروش دریافت و پرداخت خود را بر اساس آخرین پیش فاکتور انجام دهید.

سفارش آنلاین میلگرد خلیج فارس

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

شرکت فولاد آتیه خاورمیانه

شرکت فولاد آتیه خاورمیانه از همان ابتدای تأسیس با به خدمت گرفتن نیروهای جوان و مستعد بومی استان که بر حسب آمارهای رسمی از بالاترین نرخ بیکاری برخوردار است گامی بلند را در جهت برآوردن انتظارات ملی و پاسخ به جویندگان کار اعم از متخصص و مبتدی برداشت و از این طریق بخشی از معضل اجتماعی بیکاری را از چهره این استان متمول اما محروم بر طرف نمود.

پروژه نورد ورق عریض در یک نگاه ملی

پروژه نورد عریض در مجموعه فولاد آتیه خاورمیانه ، جهشی قابل تقدیر و تأمل در توسعه و تنوع محصولات تولیدی کارخانه است که در سال ۱۴۰۰ نخستین گام عملی آن برداشته شد.

برآورد سرمایه گذاری اولیه این پروژه عظیم بالغ بر پانزده هزار میلیارد ریال تخمین زده میشود که در مدت ۳۲ ماه به بهره برداری خواهد رسید ( ۳۱/۰۲/۱۴۰۲ )

مساحت پروژه ۱۰۰.۰۰۰ متر مربع و ابعاد سوله ۵۵ متر در ۳۲۰ متر است.

مواد اولیه اسلب بطول یک تا ۵/۵ متر و عرض یک تا ۸/۱ متر بوده که تولید نهایی این پروژه ، ورق فولادی از ۸ میلیمتر تا ۱.۵۰۰ میلیمتر و عرض ۱.۸۰۰ متر خواهد بود.

اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه بزرگ که در جوار کارخانه نورد میلگرد شرکت فولاد آتیه خاورمیانه در حال ساخت و ساز است متعاقباً به اطلاع عزیزان خواهد رسید.

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.