بروزرسانی: 14-03-1402
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت امروز
میلگرد 10 نیشابورشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 12 نیشابورشاخه آجدارA325,872
میلگرد 14 نیشابورشاخه آجدارA324,954
میلگرد 16 نیشابورشاخه آجدارA324,954
میلگرد 18 نیشابورشاخه آجدارA324,954
میلگرد 20 نیشابورشاخه آجدارA324,954
میلگرد 22 نیشابورشاخه آجدارA324,954
میلگرد 25 نیشابورشاخه آجدارA324,954
میلگرد 28 نیشابورشاخه آجدارA324,954
میلگرد 32 نیشابورشاخه آجدارA325,229

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد نیشابور

خرید میلگرد نیشابور (فولاد خراسان) با استناد به قیمت های درج شده در جدول بالا ممکن نبوده و خریداران محترم می بایست جهت سفارش قطعی این محصول، تائیدیه قیمت را از طریق تماس تلفنی با کارشناسان فروش دریافت نمایند.

قیمت ها همزمان با تغییرات بازار آهن ایران، بصورت آنلاین و لحظه ای در سایت آهن باکس بروزرسانی شده ولی به دلیل وجود نوسانات در این بازار ملاک خرید نمی باشد. کارشناسان فروش میلگرد آماده ارائه مشاوره قبل از خرید به مشتریان گرامی هستند.

سفارش آنلاین میلگرد نیشابور

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

مجتمع فولاد خراسان

«مجتمع فولاد خراسان» به عنوان بزرگ ترین قطب صنعتی شرق کشور، از سال 1380 رسماً وارد باشگاه تولیدکنندگان فولاد کشور شده است. مجموعه کارخانه فولاد خراسان را می توان یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه تولید فولاد در کشورمان ایران دانست. این مجموعه متشکل از 18 بخش می باشد، که 5 بخش از آن بخش های اصلی می باشند و بقیه ی بخش ها را می توان واحدهای جانبی محسوب کرد. این پنج بخش شامل واحدهای ریخته گری، ذوب، نورد، ساخت گندله و احیا مستقیم می شوند.

ساختمان این مجموعه در پانزده کیلومتری شهر نیشابور در استان خراسان رضوی، در سال 1369 تاسیس شد اما بهره وری از این کارخانه در سال 1380 اتفاق افتاد. هدف از تاسیس این مجموعه را می توان رسیدن به تولید 550000 تن در سال دانست که در سال های بعد و با به بهره وری رسیدن بخش نورد، این مجموعه توانست حتی به تولید مقداری بیش از این هم دست یابد و ظرفیت تولید خود را تا سالی 630000 تن بالا ببرد.

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.