قیمت میلگرد خرمدشت تاکستان

قیمت میلگرد خرمدشت تاکستان

بروزرسانی: 29-12-1401
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت امروز
میلگرد 8 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA2تماس بگیرید
میلگرد 8 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 10 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA2تماس بگیرید
میلگرد 10 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 12 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA2تماس بگیرید
میلگرد 12 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 14 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA323,853
میلگرد 16 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA323,853
میلگرد 18 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA323,853
میلگرد 20 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA323,853
میلگرد 22 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA323,853
میلگرد 25 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA323,853
میلگرد 28 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 32 خرمدشت تاکستانشاخه آجدارA3تماس بگیرید

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد خرمدشت تاکستان

خریداران محترم می توانند علاوه بر مشاهده آنلاین قیمت لحظه ای میلگرد خرمدشت تاکستان (قزوین) که در جدول بالا منتشر و بروزرسانی می شود، از طریق تماس با کارشناسان فروش در سایت آهن باکس نیز اقدام به استعلام تلفنی قیمت این مقطع فولادی و دریافت پیش فاکتور نمایند.

لطفا توجه داشته باشید که ملاک فروش، نرخ مندرج در جدول نبوده و از آنجا که بازار آهن و میلگرد متأثر از عوامل متعددی دستخوش نوسان می شود، دریافت تائیدیه قیمت از کارشناس مربوطه الزامی است.

لازم به ذکر است که قیمت های موجود بصورت مستقیم از دفتر فروش کارخانه خرمدشت تاکستان استعلام شده.

سفارش آنلاین میلگرد خرمدشت تاکستان

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

شرکت فولاد خرمدشت تاکستان

شرکت فولاد خرمدشت تاکستان (سهامی خاص) تولید کننده انواع میلگرد در سال ۱۳۸۸ با ظرفیت اسمی ۳۰۰۰۰۰ تن تاسیس و در سال ۱۳۸۹ به بهره برداری رسید. محصولات این شرکت در حوزه ی ساخت و ساز از کاربردهای وسیعی در سطح ملی و بین المللی برخوردار است. بهبود مستمر کیفیت فرآیندها و محصولات به منظور افزایش رضایت مندی مشتریان و سایر ذینفعان، برترین هدف و تعهدی غرورآمیز برای سازمان، مدیران و کارکنان آن میباشد.

محصولات تولید شده توسط کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان

از جمله محصولاتی که درکارخانه فولاد خرمدشت تاکستان به تولید می رسد می توان به انواع میلگردهای آجدار گرید A2 و A3 اشاره نمود. سایز این سری از میلگردهای تولید شده در این کارخانه از 8 میلیمتر تا 32 میلیمتر می باشد.

  • میلگرد نوع A1
  • میلگرد نوع A2

میلگردهای گرید A2 تولید شده در کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان در سایزهای بین 8 تا 32 میلیمتر یافت می شود. طول این سری از میلگردهای تولیدی 12 متر می باشد. همچنین استحکام کششی این نوع میلگرد 500 و تنش تسلیم آن340 نیوتن بر میلیمتر مربع می باشد.

این نوع از میلگرد از 0.32 کربن، 1.3 منگنز، 0.6 سیلیسم، 0.045 فسفر و گوگرد تشکیل شده است. این سری از میلگردها را در مقایسه با میلگردهای گرید A1 میتوان ترد تر و همچنین خشک تر و شکننده تر دانست. آج های آن نیز فنری و موازی می باشند. میلگردهای گرید A2 را میتوان میلگردهای بسیار مناسبی برای مصرف در صنعت ساختمان سازی دانست. این نوع میلگرد برای استفاده در خاموت زنی بسیار مناسب می باشد. عنوانی که این نوع میلگرد به آن معروف می باشد میلگرد آج 340 می باشد که در صورت نیازمندی و اصرار ورزیدن در صنعت آهنگری نیز استفاده می شود.

میلگرد نوع A3

میلگردهای گرید A3 در کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان بین سایزهای 8 تا 16 به تولید می رسد. طول استاندارد این نوع میلگرد 12 متر می باشد و نوع شاخه ای محسوب می شود. این نوع میلگرد از 0.37 کربن، 0.045 گوگرد و فسفر، 0.6 سیلیسیم و 1.6 منگنز ساخته شده است. این نوع میلگرد ساخته شده در کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان به میلگرد آج 400 معروف می باشد.

به عنوان یکی از مصارف میلگرد آج 400 میتوان به آرماتورهای طولی در فندانسیون در ساختمان سازی اشاره کرد. این نوع میلگرد از میلگردهای گرید A2 بسیار سخت تر می باشد و به همین دلیل اصلا نمیتوان از آن ها در صنعت آهنگری استفاده نمود. همچنین استحکام میلگردهای گرید A3 برابر 600 و تنش تسلیم این میلگرد 400 نیوتون بر مترمربع می باشد و همین امر سبب ترد تر و سخت تر شدن این میلگرد نسبت به میلگردهای گرید A2 و A1 شده است.

میلگرد نوع A4

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.