قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان

قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان

بروزرسانی: 29-12-1401
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت امروز
میلگرد 10 جهان فولاد سیرجانشاخه آجدارA323,761
میلگرد 12 جهان فولاد سیرجانشاخه آجدارA323,578
میلگرد 14 جهان فولاد سیرجانشاخه آجدارA322,569
میلگرد 16 جهان فولاد سیرجانشاخه آجدارA322,569
میلگرد 18 جهان فولاد سیرجانشاخه آجدارA322,385
میلگرد 20 جهان فولاد سیرجانشاخه آجدارA322,385
میلگرد 22 جهان فولاد سیرجانشاخه آجدارA322,385
میلگرد 25 جهان فولاد سیرجانشاخه آجدارA322,385
میلگرد 28 جهان فولاد سیرجانشاخه آجدارA322,385
میلگرد 32 جهان فولاد سیرجانشاخه آجدارA322,385

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان

قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان که در جدول مشاهده نمودید، مستقیما از دفتر فروش این کارخانه استعلام شده و در سایت آهن باکس بصورت لحظه ای و آنلاین منتشر و بروزرسانی می شود تا عزیزانی که قصد خرید این محصول را دارند، از بروزترین قیمت این مقطع فولادی مطلع شوند.

خالی از لطف نیست که اشاره ای کنیم به وابستگی قیمت انواع میلگرد به نرخ روزانه دلار و مواد اولیه تولید آهن آلات. چرا که با هر بار تغییر نرخ ها در بازار ارز، قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان نیز متأثر شده و دچار فراز بسیار و فرودی اندک می شود.

کلیدی ترین عامل در معتبر بودن زمان پرداخت پیش فاکتور تا حداکثر 30 دقیقه پس از صدور توسط کارشناس فروش نیز همین موضوع بوده و اگر توجه نموده باشید، ما در صفحه میلگردهای مختلف از خریداران محترم درخواست دریافت تائیدیه قیمت قبل از خرید قطعی را داریم.

سفارش آنلاین میلگرد جهان فولاد سیرجان

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان

شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان ابتدا در سال ۱۳۸۸ توسط شرکت توسعه و آبادانی استان کرمان که از شرکت‌های زیر مجموعه صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران است تشکیل شد و پس از تغییراتی در سهامداران در حال حاضر 51 درصد سهام متعلق به شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و شرکت های وابسته و 49 درصد سهام متعلق به صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران و شرکت های تابعه است.

سرمایه ثبتی این شرکت 960 میلیارد ریال بوده که پس از چند مرحله افزایش سرمایه به چهل هزار میلیارد ریال افزایش یافته است و افزایش سرمایه شصت و پنج هزار میلیارد ریالی در دست اقدام می باشد .

این شرکت در برنامه‌های خود احداث 7 کارخانه را در دستور کار خود دارد. سه کارخانه احیاء به ظرفیت 3 میلیون و هفتصد و شصت هزار تن آهن اسفنجی، سه کارخانه فولاد سازی با ظرفیت سه میلیون تن شمش فولادی در سال و کارخانه نورد و خط کلاف به ظرفیت تولید 600 هزار تن محصولات نوردی

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.