بروزرسانی: 14-03-1402
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت امروز
میلگرد 8 هیربد زرندیهشاخه آجدارA2تماس بگیرید
میلگرد 10 هیربد زرندیهشاخه آجدارA2تماس بگیرید
میلگرد 12 هیربد زرندیهشاخه آجدارA324,220
میلگرد 14 هیربد زرندیهشاخه آجدارA323,991
میلگرد 16 هیربد زرندیهشاخه آجدارA323,991
میلگرد 18 هیربد زرندیهشاخه آجدارA323,945
میلگرد 20 هیربد زرندیهشاخه آجدارA323,945
میلگرد 22 هیربد زرندیهشاخه آجدارA323,945
میلگرد 25 هیربد زرندیهشاخه آجدارA323,945
میلگرد 28 هیربد زرندیهشاخه آجدارA323,945
میلگرد 32 هیربد زرندیهشاخه آجدارA323,945

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد هیربد

برای خرید میلگرد هیربد زرندیه، استعلام جدیدترین نرخ کارخانه از کارشناسان فروش سایت آهن باکس الزامی می باشد چرا که به دلیل موجی از نوسانات قیمت در طول روز کاری بازار آهن، نمی توان به قیمت درج شده در جدول بالا استناد نمود و بر اساس آن سفارش خود را ثبت نمایید.

قیمت میلگرد هیربد که در جدول مشاهده نمودید، بصورت مستقیم و موازی با نوسان های بازار میلگرد و محصولات فولادی بروزرسانی لحظه ای شده و در قالب نرخ های آنلاین در دسترس خریداران و مشتریان ارجمند قرار داده شده اند.

سفارش آنلاین میلگرد هیربد

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

فولاد هیربد زرندیه

شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه (فولاد هیربد) یکی از کامل‌ترین مجتمع‌های تولید فولاد کشور و منطقه می‌باشد که با الگوی عرضه پیوسته و همگرا یک زنجیره پویا و چابک با تفکر ناب کارآفرینی ایران سرافراز در قالب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در سال ۱۳۹۱ در شهرک صنعتی مامونیه واقع در شهرستان زرندیه استان مرکزی به بهره‌برداری رسید.

ظرفیت فعلی این مجتمع معظم بالغ بر ۲.۵ میلیون تن در سال می‌باشد. زنجیره عرضه محصولات شامل شمش فولادی در ابعاد مختلف، میلگرد فولادی در تمام قطرها و انواع لوله و پروفیل‌های صنعتی و ساختمانی می‌باشد.

فولاد هیربد با به‌کارگیری سرمایه اصلی خود یعنیمتخصصان ماهر و متعهد، و تجهیزات مدرن و به‌روز، توانسته است با تولید محصولاتی کم‌نظیر و متنوع، در سریع‌ترین زمان در بازارهای هدف خود در کشور و خارج از مرزها نفوذ موثر نماید. فولاد هیربد آنچه که به حول و قوت الهی تا به امروز به دست آورده، ثمره اتکال به خداوند صانع و تعهد بی‌پایان به تولید، کیفیت، توزیع و خریداران خود در هر زمان و مکان بوده است.

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.