بروزرسانی: 29-12-1401
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت امروز
میلگرد 8 هشترودشاخه آجدارA226,147
میلگرد 10 هشترودشاخه آجدارA225,229
میلگرد 12 هشترودشاخه آجدارA325,229
میلگرد 14 هشترودشاخه آجدارA323,853
میلگرد 16 هشترودشاخه آجدارA323,853
میلگرد 18 هشترودشاخه آجدارA323,853
میلگرد 20 هشترودشاخه آجدارA323,853
میلگرد 22 هشترودشاخه آجدارA323,853

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد هشترود

جدول بالا دربرگیرنده آخرین قیمت های اعلامی از کارخانه فولاد هشترود دقیقی تبریز می باشد. توجه داشته باشید که نوسانات موجود در بازار آهن، قیمت میلگرد هشترود را نیز متأثر نموده و به همین دلیل به خریداران محترم توصیه می شود قبل از خرید حتما از طریق تماس با کارشناسان فروش آهن باکس، تائیدیه قیمت محصول را دریافت نمایند.

قیمت میلگرد در پروژه هایی که محل احداث آنها در نواحی غربی و شمال غربی ایران قرار دارد از اهمیت بالایی برخوردار بوده و انبوه سازان مناطق مذکور همواره گوشه چشمی به نرخ این مقطع فولادی در بازار آهن تبریز دوخته اند.

سفارش آنلاین میلگرد هشترود

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

فولاد هشترود دقیقی

کارخانه فولاد هشترود در سال ۱۳۸۵ در شهرستان هشترود استان تبریز تاسیس شد. این منطقه به دلیل شرایط و موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن در نزدیکی راه های ارتباطی برای حمل و نقل آسانتر، مکان مناسبی برای تاسیس کارخانه فولادی بود.

میلگرد فولاد هشترود در دو گرید A2 و A3 از سایز ۸ الی ۲۰ مطابق با استانداردهای روز تولید می شوند. میلگردهای A2 اغلب به منظور استفاده در عملیات عمرانی مورد استفاده قرار می گیرد. این دسته از محصولات فولادی نسبتا ترد و نیمه خشک بوده بر همین اساس توصیه می کنیم تا حد امکان از انجام عملیات جوشکاری روی سطح آن جلوگیری شود.

روال و ممنوعیت جوشکاری در خصوص میلگردهای گرید A3 هشترود نیز دقیقا به همین منوال است گرید A3 محصولی خشک و بسیار شکننده است بنابراین عملیات خم و باز خم روی آن کاملا ممنوع بوده و حتی برای اتصال میلگردها در ستون بندی و غیره بهتر است از ابزار آلات مربوطه به جای جوشکاری کمک گرفته شود.

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.