بروزرسانی: 14-03-1402
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت امروز
میلگرد 8 شاهین بناب شاخه آجدارA225,872
میلگرد 10 شاهین بناب شاخه آجدارA225,596
میلگرد 10 شاهین بناب شاخه آجدارA325,780
میلگرد 12 شاهین بناب شاخه آجدارA325,596
میلگرد 14 شاهین بناب شاخه آجدارA325,321
میلگرد 16 شاهین بناب شاخه آجدارA325,321
میلگرد 18 شاهین بناب شاخه آجدارA325,321
میلگرد 20 شاهین بناب شاخه آجدارA325,321
میلگرد 22 شاهین بناب شاخه آجدارA325,321
میلگرد 25 شاهین بناب شاخه آجدارA325,321
میلگرد 28 شاهین بناب شاخه آجدارA325,321
میلگرد 32 شاهین بناب شاخه آجدارA325,321

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد شاهین بناب

بروزترین قیمت میلگرد شاهین بناب که مستقیما از دفتر فروش این کارخانه استعلام شده را در جدول بالا بصورت آنلاین مشاهده می کنید. کارشناسان سایت آهن باکس آماده پاسخگویی به مشتریانی که قصد استعلام قیمت تلفنی دارند را بوده و سایر اطلاعات فنی و تخصصی را نیز در اختیار مشتریان محترم قرار می دهند.

لطفا به یاد داشته باشید که به دلیل وجود نوسانات قیمتی در بازار آهن، قیمت های درج شده در جداول سایت به هیچ عنوان نباید ملاک تصمیم گیری متقاضان خرید میلگرد شاهین بناب باشید و می بایست قبل از اقدام به خرید، تائیدیه قیمت روز این محصول را از کارشناسان سایت دریافت نمایند.

نوسانات قیمتی بخشی جدایی ناپذیر از بازار محصولات فولادی و آهن آلات است که این امر باعث شده تا قیمت میلگرد شاهین بناب همسو با سایر بازار ها تا چندین مرتبه در طول روز کاری بازار آهن دستخوش تغییر شود. البته این تغییرات در لحظه در سایت آهن باکس پوشش داده می شوند.

سفارش آنلاین میلگرد شاهین بناب

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

مجتمع فولاد صنعت بناب

مجتمع فولاد صنعت بناب از چندين شركت فولادی شامل كارخانجات ذوب و نورد با هدف فعاليت در زمينه‌های گوناگون صنعت فولاد تشكيل شده است. اين مجتمع (هلدینگ) فعاليت خود را در چندين فاز از سال 1383 در زمينی به مساحت 132هكتار در شهرک صنعتی بناب و با امكانات زيربنائی ايده‌آل و با دسترسی به جاده اصلی، خط آهن، نيروگاه، خطوط انتقال گاز وآب آغاز كرد.

اين مجموعه فولادی دارای دو واحد ذوب ( كوره قوس الكتريكی وكوره های القائی) می باشد. همچنين درحال حاضر ميلگرد آجدار در سايزهای مختلف، تيرآهن، نبشی، ناودانی، شمش فولادی ومفتول آلياژی درقالب هفت خط نورد و دو واحد ذوب در اين مجتمع تولید می شود.

هم اكنون ظرفيت اسمی این مجتمع توليدی در بخش نورد گرم مقاطع فولادی يک ميليون و 950 هزار تن و ذوب و ريخته گری 450 هزار تن در سال می باشد که در بخش خصوصی مقام اول و در ميان كل توليد كنندگان فولاد كشور چهارم را دارا می باشد.

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.