ذوب آهن اصفهان

قیمت میلگرد بردسیر کرمان

آخرین بروزرسانی : 16 اسفند 1400

در صورتی که قصد خرید میلگرد مشیز بردسیر را دارید، حتما تایدیه قیمت روز و لحظه‌ای این محصول را از کارشناس دفتر فروش آهن‌باکس دریافت نمایید. قیمت میلگرد بردسیر (مشیز) کرمان همانند سایر کارخانه‌های تولید کننده انواع میلگرد، در ساعات میانی هر روز در بازار منتشر و در سایت آهن‌باکس بروزرسانی می‌شود.

برای استعلام جدیدترین نرخ و خرید از کارخانه مشیز بردسیر کرمان در ساعات کاری و از طریق شماره‌های زیر با کارشناس فروش دفتر آهن‌باکس در تماس باشید و ضمن اطلاع از قیمت از نحوه سفارش و تحویل بار نیز مطلع شوید.

تلفن‌های دفتر فروش

  • ۰۹۱۲-۲۴۴-۹۸۴۹
  • ۰۲۱-۹۱۰۱۰۸۴۹
  • ۰۹۱۳-۲۰۶-۶۳۰۳

ساعات تماس با کارشناس

  • شنبه تا چهارشنبه » ۷ صبح الی ۱۸ عصر
  • پنجشنبه‌ها » ۷ صبح الی ۱۴
  • در ساعات غیر‌کاری فقط از طریق Whatsapp پیام دهید.

سفارش آنلاین میلگرد بردسیر کرمان

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

آشنایی با مجتمع فولاد مشیز بردسیر کرمان

شرکت صنایع فولاد مشیز بردسیر، که به عنوان یکی از مراکز مهم صنعتی در پهناورترین استان کشور و یکی از شرکت های وابسته به هلدینگ جهاد نصر کرمان است. این شرکت در سال 1369 به شماره ثبت 926 واقع در شهرستان بردسیر ، در فاصله 45 کیلومتری غرب شهر کرمان آغاز به کار نمود.

این شرکت که اولین مجتمع فولادی جنوب شرق کشور می‌باشد، با التزام به قوانین و استانداردهای مدون ملی و بین المللی و بهره گیری از نیروی انسانی متخصص، کارآمد و پیشرفته ترین دستگاهها و تجهیزات، تیم پژوهشی و تحقیقات علمی، بکارگیری تکنولوژیهای روز در زمینه فن آوری اطلاعات، تولید کننده سالانه ۱۵۰،۰۰۰ تن انواع میلگرد که با اتمام طرح توسعه به ۳۵۰،۰۰۰ تن در سال قابل افزایش خواهد بود و ۴۲۰،۰۰۰ تن سالیانه شمش فولادی استاندارد که با اجرای طرح های توسعه تا ۶۰۰،۰۰۰ تن در سال تولید خواهد داشت.

یکی از عوامل و راه های شکوفایی و توسعه ی پایدار و رونق تولید در هر مجموعه و سازمان، نگاه به آینده و برنامه ریزی جهت رویکردهای توسعه محورانه با ایجاد طرح های توسعه است که باعث شکوفایی اقتصاد و ثبات در منطقه نیز می‌شود.

برآنیم تا با تکیه بر توان داخلی و عزم جهادی و حمایت همه جانبه سهامداران و متولیان و جذب سرمایه و تزریق تسهیلات بانکی، مجموعه ی فولاد مشیز بردسیر را به یک هلدینگ صنعتی بزرگ شامل مجموعه های تولیدی و بازرگانی تبدیل کنیم که بخشی از آن تا کنون محقق شده و ادامه آن نیز در آینده نزدیک عملیاتی خواهد شد.

پروژه‌های کوتاه مدت (زیر سقف) ، پروژه‌های میان مدت شامل توسعه خط کارخانه نورد و احداث پلنت اکسیژن و نهایتا پروژه های بلند مدت (توسعه جدید) احداث سه کارخانه کنستانتره و گندله با ظرفیت 1 میلیون و 200 هزار تن در سال و کارخانه احیای آهن اسفنجی به ظرفیت 800000 تن در سال خواهد بود.

سوالات متداول

بله میلگرد مشیز بردسیر همان میلگرد بردسیر کرمان است.
خیر. آهن‌باکس توانایی تامین میلگرد مشیز بردسیر با قیمت درب کارخانه را دارد.
بله. لطفا در مورد خرید اعتباری با LC با دفتر فروش آهن‌باکس تماس بگیرید.