بروزرسانی: 14-03-1402
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت امروز
میلگرد 8 ارگ تبریزشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 10 ارگ تبریزشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 12 ارگ تبریزشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 14 ارگ تبریزشاخه آجدارA323,991
میلگرد 16 ارگ تبریزشاخه آجدارA323,991
میلگرد 18 ارگ تبریزشاخه آجدارA323,991
میلگرد 20 ارگ تبریزشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 22 ارگ تبریزشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 25 ارگ تبریزشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 28 ارگ تبریزشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 32 ارگ تبریزشاخه آجدارA3تماس بگیرید

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد ارگ تبریز

در جدول بالا قیمت روز میلگرد ارگ تبریز را مشاهده نمودید. این قیمت ها با استعلام از دفتر فروش کارخانه بصورت لحظه ای و آنلاین در جدول بروزرسانی شده و موازی با نوسانات بازار آهن و مقاطع فولادی توسط کارشناسان فروش سایت آهن باکس منتشر می شوند. علی ایحال در زمان خرید می بایست از طریق تماس تلفنی نسبت به دریافت تائیدیه قیمت اقدام نمایید.

بازار آهن و محصولات فولادی در ایران علاوه بر نرخ روزانه مواد اولیه، دستخوش بازارهای مالی موازی بالاخص بازار ارز بوده و تحرکات این بازارها می تواند تا چندین مرتبه در طول روز کاری، قیمت میلگرد و سایر مقاطع را متأثر نماید. به همین دلیل اکیدا توصیه می شود که خرید قطعی خود را مستند به قیمت های درج شده در جداول ننموده و برای مثال در هنگام خرید، تائیدیه قیمت میلگرد ارگ تبریز را بصورت تلفنی دریافت نمایید.

سفارش آنلاین میلگرد ارگ تبریز

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

شرکت فولاد ارگ تبریز

شرکت فولاد ارگ تبریز در تیر ماه سال ۱۳۸۶ به شماره ۲۱۶۲۹ در شهر تبریز به ثبت رسید. بعد از تأسیس اقدام به خرید زمین در شهرک سرمایه گذاری خارجی نموده و سپس کارهای هم سطح سازی و آماده سازی زمین برای ایجاد سوله ها و خط تولید را انجام داده و بعد از آن در سال ۱۳۸۷ کارهای ساخت سوله و ساختمان های تولیدی به اتمام رسیده و در اوایل سال ۱۳۸۸ نصب و راه اندازی خط تولید ریخته گری چدن و داکتیل تکمیل شد.

در نیمه دوم سال شروع به تولید آزمایشی کرده و نسبت به اخذ پروانه بهره برداری چدن و داکتیل اقدام نموده و در آبان ماه سال ۱۳۸۸ از اداره صنایع پروانه بهره برداری اخذ گردیده و بعد از اخذ پروانه بهره برداری تولید چدن و داکتیل شروع و طی سال ۱۳۸۸ این تولید ادامه داشت.

شرکت فولاد ارگ تبریز با همکاری و مشاوره از مهندسان مشاور و پیمانکاران مربوطه، با تکیه بر دانش و تجارب تیم فنی و مهندسی و با رعایت و توجه به اصول حفظ محیط زیست در احداث و راه‌اندازی این پروژه، امیدوار است بتواند گامی موثر در جهت رشد تولید و توسعه صنعت فولاد کشور بردارد.

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.