قیمت میلگرد عتیق آذر تاکستان

قیمت میلگرد البرز تاکستان

بروزرسانی: 29-12-1401
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت امروز
میلگرد 8 تاکستانشاخه آجدارA224,771
میلگرد 10 تاکستانشاخه آجدارA224,312
میلگرد 12 تاکستانشاخه آجدارA224,312
میلگرد 14 تاکستانشاخه آجدارA323,853
میلگرد 16 تاکستانشاخه آجدارA323,853
میلگرد 18 تاکستانشاخه آجدارA323,853
میلگرد 20 تاکستانشاخه آجدارA323,853
میلگرد 22 تاکستانشاخه آجدارA323,853
میلگرد 25 تاکستانشاخه آجدارA323,853

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد البرز تاکستان

میلگرد عتیق آذر تاکستان تا پیش از این به میلگرد البرز تاکستان شناخته می شد. اکنون فعالین صنعت عمران که مکررا از محصولات کارخانه فولاد البرز قزوین خریداری می نمودند، عمدتا از این تغییر نام به عتیق آذر سهند مطلع نبوده و نسبت به این موضوع آگاهی ندارند. به هر روی، نرخ های درج شده در جدول بالا بصورت لحظه ای و آنلاین مستقیما از دفتر فروش کارخانه استعلام و بروزرسانی شده اند.

حتما مستحضر هستید که قیمت میلگرد البرز (عتیق آذر) تاکستان نیز همانند سایر محصولات فولادی که در بازار آهن متأثر از نوسانات قیمتی مکررا دستخوش فراز و فرود شده و به همین دلیل است که ما اکیدا پیشنهاد می کنیم خریداران قبل از تصمیم به خرید قطعی، نسبت به دریافت تائیدیه قیمت از کارشناسان فروش اقدام نمایند.

سفارش آنلاین میلگرد البرز تاکستان

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

فولاد البرز تاکستان

شرکت فولاد البرز تاکستان به تاریخ 1378 شمسی، مراحل احداث آن آغاز گردید و در سال 1380 به بهره برداری رسید. این کارخانه در استان قزوین منطقه تاکستان و در زمینی به مساحت 40 هکتار واقع شده که میلگرد بعنوان برجسته ترین مقطع تولید شده در این کارخانه در بازار آهن قزوین و ایران شناخته می شود.

انواع میلگرد این کارخانه

کارخانه عتیق آذر تاکستان (البرز تاکستان) انواع سایز میلگرد را در دو استاندارد A2 و A3 تولید و در بازار آهن عرضه می کند. این کارخانه فقط میلگرد از نوع آجدار را تولید و میلگرد ساده در سبد محصولات آن قرار ندارد.

میلگرد عتیق آذر تاکستان در سایز های 8؛10؛12 با آنالیز A2 و از سایز 14 تا 25 با آنالیز A3 در بازار مقاطع طویل فولادی قابل خریداری می باشد.

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.