سیرجان حدید جنوب

شرکت فولاد سیرجان حدید جنوب، در زمینه تولید انواع تجهیزات فولادی فعالیت دارد که توانسته است نیاز داخل و خارج از کشور را برطرف کند. این شرکت با مجوز وزارت صنعت و معدن راه اندازی شده است و با به کارگیری کارکنان مجرب و متخصص در این زمینه توانسته است محصولات با کیفیت و مرغوب را به بازار مصرف عرضه کند.

معرفی مجتمع فولاد سیرجان حدید جنوب

مجتمع فولاد سیرجان حدید جنوب، یکی از شرکت های بزرگ و موفق در زمینه تولید انواع میلگرد است که در سال ۱۳۸۸ در زمینی به اندازه ۴۰ هزار متر مربع شرکت و خط تولید خود را راه اندازی کرد. این مجموعه در زمینه تولید انواع میلگرد های مختلف بر اساس استانداردهای ملی و جهانی تاسیس شد. در ادامه این شرکت در سال ۱۳۹۲ توانست در شهرک صنعتی شماره ۲ سیرجان زمین را خریداری کند و خط تولید راه اندازی نماید.

کارخانه میلگرد سیرجان حدید جنوب، توانسته است برای بیش از ۵۰۰ نفر در این کارخانه به صورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغال ایجاد کند. به همین دلیل این شرکت در زمینه ایجاد اشتغال و کارآفرینی در داخل ایران نقش بسیار مهمی دارد.

در شرکت سیرجان حدید، برلی تولید میلگرد از انواع تجهیزات و دستگاه های پیشرفته و مدرن استفاده می شود. به همین دلیل محصولات تولیدی این شرکت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. به گونه‌ای که در داخل و خارج از ایران مصرف کنندگان بسیار زیادی را به خود جذب کرده است.

محصولات تولیدی فولاد سیرجان حدید جنوب

مجتمع فولاد سیرجان حدید جنوب، با بهره گیری از خط تولید حرفه ای توانسته است در زمینه تولید انواع میلگرد به پیشرفت بسیار زیادی برسد. شرکت سیرجان حدید انواع میلگردهای فولادی تولید کرده و طی مراحل گوناگون بسته بندی شده و در بسته های ۲ تنی به بازار مصرف عرضه می کند.

بر روی این بسته ها علامت اختصاری میلگرد تولیدی در این شرکت یعنی SIRJAN/H حک می شود. توجه داشته باشید که در هر بندیل با توجه به اندازه تعداد شاخه وجود دارد و هر یک از این شاخه ها با توجه به موارد مصرف آن دارای نشانه گذاری خاص هستند.

میلگرد هایی که از طریق ترمکس ساخته می شوند، علامت T دارند و در صورتی که از روش هایی به جز روش خنک کاری ساخته شده باشد، علامت U خواهد داشت. گاهی اوقات امکان دارد که میلگردهای شرکت سیرجان با استفاده از عناصر آلیاژی تولید شوند که در این صورت علامت A به انتهای علامت اختصاری اضافه می گردد.

کیفیت محصولات سیرجان حدید جنوب

یکی از تجهیزات بسیار مهم که امروزه برای افزایش استحکام و مقاومت در انواع ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد، میلگرد ها هستند. در حالت کلی این اجزا که در داخل ساختمان ها و در قسمت های مختلف به کار برده می‌شوند، کیفیت بتن را تا حد زیادی افزایش می دهند.

 به همین دلیل جنس و کیفیت میلگرد هایی که به کار می رود از اهمیت فوق العاده بالایی در داخل ساختمان سازی برخوردار هستند. امروزه شرکت های بسیار زیادی در زمینه تولید انواع میلگرد فعالیت دارند که میلگردها در کیفیت ها و برندهای مختلف به بازار عرضه می کنند.

کارخانه میلگرد سیرجان حدید جنوب، یکی از شرکت های معروف و معتبر در زمینه تولید انواع میلگرد است که توانسته است بهترین محصولات را در اختیار مصرف کنندگان داخلی و خارجی کشور قرار دهد.

توجه داشته باشید کیفیت میلگردها با توجه به ساختار موادی که در روند تولید به کار رفته است سنجیده می شود. به همین دلیل انواع میلگردها از کیفیت های مختلف برخوردار هستند. در صورتی که قصد داشته باشید کیفیت میلگرد را مورد بررسی قرار دهید، باید به ساختار و مواد اولیه توجه ویژه داشته باشید.

اهداف مجموعه فولاد سیرجان حدید جنوب

کارخانه سیرجان حدیده جنوب، در خط تولید خود از کارکنان متخصص استفاده می‌کند؛ به همین الان میلگردهایی که تولید می‌کند از سطح کیفی بسیار بالایی برخوردار هستند. در این صورت کیفیت محصولاتی این شرکت تولید می کند، باعث شده است افراد زیادی در خارج کشور برای مصرف این محصولات اقدام کنند. تمامی محصولاتی که در این مجموعه تولید می‌شوند، بر اساس استانداردهای ملی طراحی و به بازار مصرف توزیع می شوند.

مجموعه سیرجان حدید جنوب، علاوه بر تولید محصولات با کیفیت و مرغوب توانسته است که در زمینه اشتغال و کارآفرینی هم موفق باشد. چرا که بیش از ۵۰۰ نفر را به صورت مستقیم غیر مستقیم در شرکت خود استخدام کرده است. توجه داشته باشید که امروزه شرکت سیرجان حدید جنوب، جزو برترین و معتبر ترین شرکت ها در زمینه تولید انواع میلگرد و محصولات فولادی محسوب می شود.

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب

شرکت سیرجان حدید جنوب جزو برترین شرکت های تولید کننده انواع میلگرد های مختلف است. توجه داشته باشید که قیمت میلگردها در این کارخانه به عوامل متعددی بستگی دارد و تعیین قیمت ها کار چندان آسانی نیست. یکی از موارد بسیار مهم که در تعیین قیمت میلگردهای کارخانه سیرجان حدید جنوب تاثیر دارد، کیفیت و نوع میلگرد است. هر چه کیفی محصول بالاتر باشد، معمولاً قیمت آن بالاتر می رود.

توجه داشته باشید که امروزه در زمینه ارز نوسانات بسیار زیادی وجود دارد و همین موضوع باعث شده است که این شرکت برای محصولات تولیدی خود قیمت ثابت را در نظر نگیرد. وزن میلگرد سیرجان حدید یکی از عوامل دیگری است که در تعیین قیمت ها تاثیر مستقیم دارد.

سخن نهایی

کارخانه میلگرد سیرجان حدید جنوب، یکی از شرکت های معروف و معتبر در زمینه تولید انواع میلگرد است که توانسته است بهترین محصولات را در اختیار مصرف کنندگان داخلی و خارجی کشور قرار دهد. قیمت به روز میلگرد سیرجان با توجه به مشخصات و ویژگی هایی که در این نوشتار درباره میلگرد سیرجان بیان گردید قیمت گذاری می گردد. علامت اختصاری میلگرد جهان فولاد سیرجان، SJSCO که بر روی میلگرد حک شده، است.