شرکت فولاد سپهر ایرانیان

مجتمع فولاد سپهر ایرانیاندر سال ۱۳۸۸ با هدف تولید انواع میلگردهای آجدار و ساده در تهران احداث شد. این کارخانه دارای یک آزمایش کنترل کیفی است و همه محصولات خود را مطابق استانداردهای بین‌ المللی مورد آزمایش قرار می دهد. این کارخانه در طول سال ۱۰۰ هزار تن ظرفیت تولید دارد. این شرکت در حال حاضر یکی از برترین تولیدکنندگان در زمینه تولید این محصولات میلگردی است. نبشی های تولیدی شرکت فولاد سپهر ایرانیان در دو نوع ۳ و ۴ تولید و به بازار عرضه می شود. در ادامه شرکت فولاد سپهر ایرانیان و محصولات تولیدی آن را بیشتر معرفی می کنیم. با ما در آهن باکس همراه ما باشید.

محصولات شرکت فولاد سپهر ایرانیان

میلگردهای آجدار در شرکت سپهر ایرانیان از سایز ۸ تا ۳۲ میلی متر در گرید a2 و a3 مطابق با استانداردهای بین المللی تولید و به بازار عرضه می ‌شود. بعضی از محصولات این کارخانه مانند نبشی در سایز ۳ تا ۶ میلی متر و ناودانی از سایز ۶ تا ۱۲ در طرح توسعه قرار دارند. اما چه چیزی موجب موفقیت این شرکت شده است؟

برخی از مواردی که موجب این موفقیت شده است عبارتند از:

  • اخذ رتبه یک فروش میلگرد و آهن در ایران و اطمینان خاطر از خرید از این مجموعه
  • کیفیت محصولات این شرکت و معتبر بودن به دلیل برخورداری از گواهینامه های استاندارد ملی
  • موقعیت مکانی این شرکت و قرارگیری در مرکز پایتخت باعث شده است تا مشتریان به سرعت به آن دسترسی داشته و هزینه حمل کمی متحمل شوند.
  • یکسان و استاندارد بودن بسته بندی ها
  • تنوع بالا در تولید میلگردهای سپهر ایرانیان از سایز ۸ تا ۳۲ میلی متر
  • ارائه مشاوره های رایگان به متقاضیان

میلگرد ساده و میلگرد آجدار سپهر ایرانیان

هنگامی که به میلگرد ساده و میلگرد آجدار همزمان نگاه می کنید، در نگاه اول تفاوتی که به آن پی می برید این است که سطح میلگرد ساده صاف است، اما در مقابل سطح میلگردهای آجدار برجستگی هایی دارد. از لحاظ استاندارد بودن نیز میلگرد آجدار در گرید a۲ تا a4 قرار دارد که دارای اختلاف هایی در میزان تنش و شکل آج های خود است.

اما میلگردهای ساده تنش تسلیم کمتر و قابلیت فرم پذیری و جوشکاری بهتری نسبت به میلگرد آجدار دارد. میلگردهای ساده جز گرید a۱ است. از میلگرد آجدار برای تقویت بتن در ساختمان سازی استفاده می شود. اما میلگردهای ساده به طور مستقیم برای تقویت بتن به کار نمی روند، بلکه برای ساخت خاموت از آن استفاده می شود.

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان

محصولات شرکت سپهر ایرانیان نسبت به سایر برندها، میلگردهایی را تولید می‌ کند که در بازار با قیمت مناسب تری ارائه می شوند. همین مسئله موجب شده است تا این مجموعه بتواند مشتریان زیادی را جذب کند. قیمت میلگردها اگرچه به عواملی مانند سایز و قطر بستگی دارد، اما نمی توان از نوسانات ارزی هم در این زمینه چشم پوشید.

 از دیگر عواملی که بر قیمت روز میلگرد سپهر ایرانیان تاثیر دارد می توان به نوسانات ارز و‌ دلار، هزینه حمل و ‌نقل، میزان عرضه و تقاضا در بازار محصولات فولادی، شرایط اقتصادی، هزینه خرید مواد اولیه، تورم و وزن میلگرد سپهر ایرانیان اشاره کرد.

ناودانی فولاد سپهر ایرانیان

ناودانی از جمله محصولاتی است که در شرکت سپهر ایرانیان در انواع مشبک و ساده به شکل فابریک و پرسی تولید و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. این محصول از گزینه های باکیفیت بازار است؛ زیرا کاربرد بسیار زیادی در تولید ماشین آلات، چارچوب ها و خرپا دارد.

نبشی سپهر ایرانیان

 نبشی کارخانه سپهر ایرانیان از جمله محصولات نورد است که به شکل L طراحی شده و معمولاً دو آهن را به یکدیگر وصل می کنند. این محصول دارای زاویه قائم است. استفاده از این محصولات آسان است و این جزء یکی از ویژگی ‌های عالی آن است. همچنین این محصولات به کمک برش و شکل دهی جوشکاری می شوند و در هر پروژه کوچک و بزرگی جایگاه خوبی را به دست آورده است. قیمت نبشی سپر ایرانیان در مقایسه با کیفیت آن بسیار مناسب است.

ویژگی های نبشی کارخانه سپهر ایرانیان

 این محصول دارای ساختاری بادوام و ضد زنگ است. به همین علت برای استفاده های طولانی مدت مناسب است. از سوی دیگر به راحتی می توان آن را به شکل L جوش داد. علاوه بر این ها این محصول در بسیاری از دستگاه‌ های الکترونیکی نیز کاربرد دارد و این به خاطر خاصیت ضد زنگ بودن آن است.

 از کاربرد گسترده این محصول در مصارف صنعتی نیز نباید چشم پوشید. نبشی از جمله محصولاتی است که در قسمت های بدنه و اسکلت های اولیه ماشین ها با خاصیت ضد زنگ استفاده می شود.

محصولات نبشی کارخانه سپهر ایرانیان، کالاهایی هستند که در گوشه ها اتصال را برقرار می کنند و باعث استحکام در گوشه ها می شوند. اغلب در مصنوعات آهنی و فولادی اتوهای نبشی به صورت L شکل تولید می شوند و به علت شکلی که دارند، آهن ال نامیده می شوند. آهن زاویه دار در انواع مختلف، با اندازه های متفاوتی وجود دارد. محصولات نبشی نسبت به قیمت متفاوت هستند. این محصولات انواع مختلفی دارند که می‌ توان از کیفیت های زیادشان استفاده کرد. محصولات نبشی زاویه‌ ای در صنعت ساخت و ساز استفاده می شوند. همچنین در زمینه و مناطق مشابه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

موارد استفاده نبشی سپهر ایرانیان

محصولات نبشی سپهر ایرانیان کاربردهای متنوعی دارند که از جمله آن ها می توان به ساختمان سازی و مناطق صنعتی اشاره کرد. نبشی در ساختمان سازی در مواقعی که اتوها به اتصال نیاز دارند اضافه می شود. در مرحله بعد برای اینکه توسط یکدیگر پشتیبانی شوند، با استفاده از جوش ها سه قسمت دیگر به هم اتصال پیدا می کنند.

سخن نهایی شرکت فولاد سپهر ایرانیان از جمله شرکت های تولید فولاد در منطقه مرکزی ایران می باشد که فعالیت خود را بصورت تخصصی بر روی چند نوع محصول کاربردی از جمله پروفیل قرار داد تا بتوانید محصولاتی با کیفیت به مشتریان خود ارائه کند. علامت اختصاری میلگرد سپهر ایرانیان FSI است که به‌ صورت عمودی درج شده و حروف TC مربوط به نوع آج فرایند تولید بعد از آن آمده است.