فولاد راد همدان

کارخانه فولاد راد همدان در سال 1390 در شهرک صنعتی ویان در همدان با امکانات زیر بنایی تاسیس گردیده و میلگردهای تولیدی آن، یکی از میلگردهای با کیفیت در بازار آهن و فولاد به شمار می آید. کارخانه میلگرد راد همدان در سال 1396 به بهره‌برداری رسید.

هدف این مجموعه تولید میلگرد در گریدها و سایزهای مختلف از سایز 8 الی 32 با گرید A2  و A3 می باشد. قیمت میلگرد راد همدان نسبت به سایر میلگردهای موجود در بازار بالاتر است و این به دلیل سبک تر بودن و کیفیت بالای آن می باشد.

میلگرد راد همدان

میلگرد به عنوان یکی از کاربردی ترین مقاطع فولادی در صنعت مورد استفاده می باشد. کارخانه راد همدان از جمله اولین کارخانه های تولید میلگرد در ایران است که سهم بزرگی از بازار فروش این محصول را به خود اختصاص داده است. میلگرد راد همدان مطابق با استاندارد جهانی DIN و با بکارگیری تجهیزات به روز و پیشرفته  تولید و عرضه می گردد. فولاد راد همدان از بزرگترین کارخانجات تولید میلگرد آجدار با اخذ استاندارد SNSO 3132 و استاندارد BS انگلیس می باشد. این کارخانه میلگرد صنایع مختلف در غرب و شمال کشور را تامین می کند.

خرید میلگرد راد همدان

میلگرد راد همدان وزن سبکی داشته و مطابق با استانداردها می باشد. طول شاخه های 12 متری و قیمت مناسب، تولیدات این کارخانه را به گزینه ای مناسب برای خریداران و مشتریان تبدیل کرده است. به عنوان مثال: وزن یک شاخه میلگرد 12 تولیدی کارخانه کویر کاشان حدود 11 کیلوگرم است.

این در حالی که میلگرد 12  کارخانه راد همدان حدود 9.5 کیلوگرم وزن داشته و از مزیت های میلگرد راد همدان به شمار می آید. استفاده از فناوری های پیشرفته و روش های نوین برای تولید میلگرد در کارخانه راد همدان، میلگرد را از دیگر برندها متمایز کرده است.

قیمت میلگرد راد همدان

میلگرد آجدار راد همدان در سایزهای 8، 10، 12، 14، 16، 18، 20، 22، 25 و 28 در گرید A2 و A3 تولید و در بازار عرضه می شود. قیمت میلگرد راد همدان براساس وزن و گرید محصول تعیین و روزانه اعلام می گردد. نوسان در قیمت مواد اولیه موجب شده تا قیمت محصول هر روز تغییر کرده و از این رو نمیتوان یک قیمت ثابت برای سایزهای مختلف آن اعلام کرد. البته باید در نظر داشت که نوسانات قیمتی برای همه برندها در بازار مقاطع فولادی است.

مشخصات میلگرد کارخانه راد همدان

میلگرد راد همدان به صورت آجدار و مطابق با استاندارد ملی 3132 به بازار عرضه می گردد. کیفیت این محصولات تاییدیه آزمایشگاه داشته و همراه با برگه تایید به آزمایشگاه ها ارسال می گردد. تمامی میلگردهای این مجموعه به صورت شاخه های 12 متری است.

میلگرد راد همدان دارای وزن استاندارد (سبک وزن) بوده و در برابر رطوبت از مقاومت بالایی برخوردار می باشد. حک لگوی شرکت RAD برای میلگرد های تولید و 25 درصد آج بیشتر از دیگر مشخصات میلگرد فولاد راد همدان است.

کاربرد میلگرد راد همدان

هر کدام از سایزهای میلگرد راد همدان برای کاربردهای مختلفی در پروژه های متفاوت مورد استفاده قرار میگیرند. برای مثال، میلگرد 8 راد همدان، برای پروژه های ساختمانی و دیوارهای ضخیم و با دوام بکار گرفته می شود. میلگرد های سایز12، 14 و 16 راد همدان گزینه ای مناسب برای ساختمان های بلند، پل ها، اسکله، سازهای پارکینگ و موارد این چنینی است. برای ساخت تاسیسات صنعتی و بزرگ نیز از میلگرد 18 راد همدان می توان استفاده کرد. برای دریافت مشاوره خرید، با ما در ارتباط باشید.

علامت اختصاری میلگرد راد همدان

در واقع علامت اختصاری میلگرد، شناسه میلگرد و معرف سازنده محصول می باشد. این علامت های اختصاری با هدف تشخیص برندهای معتبر اصلی از برندهای تقلبی روی میلگرد حک می گردد تا خریدار بابت خرید خود اطمینان خاطر داشته باشد. چرا که در حال حاضر کارخانه های بسیاری در زمینه تولید میلگرد در حال فعالیت و تولید می باشند. تمامی کارخانه های تولید کننده میلگرد، علامت اختصاری خود را دارند. RAD علامت اختصاری میلگرد راد همدان و نام تجاری کارخانه است که بر روی بدنه محصولات حک شده است.

سخن پایانی

برای استعلام قیمت و خرید میلگرد راد همدان، این نکته را در نظر داشته باشید که به دلیل نوسانات قیمتی، لازم است قبل از اقدام به خرید، مجدد تاییدیه قیمتی بگیرید. قیمت مواد اولیه، میزان عرضه و تقاضا و  نوسانات ارز از جمله مواردی است که قیمت میلگرد راد همدان را تغییر می دهد.

می توانید قیمت به روز میلگرد همدان را در سایت آهن باکس مشاهده فرمایید. میلگرد راد همدان وزن سبکی داشته و مطابق با استانداردها می باشد. طول شاخه های 12 متری و قیمت مناسب، تولیدات این کارخانه را به گزینه ای مناسب برای خریداران و مشتریان تبدیل کرده است. برای ثبت سفارش ما ما در ارتباط باشید.