مجتمع فولاد کیان کاشان

مجتمع فولاد کیان کاشان، با استفاده از فناوری ها و امکانات پیشرفته، توجه به استانداردهای جهانی تولید، برخورداری از مدیران مجرب و متخصص در بخش های خود توانسته است که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۱ شروع کند. با استفاده از تولیداتی که این مجتمع انجام می دهد، معمولاً مقدار زیادی از احتیاجات آلیاژ داخلی کشور تامین شده است.

به همین دلیل امروزه به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان داخلی در زمینه فلزات آلیاژی شناخته شده است. محصولاتی که این مجتمع تولید می کند، در صنایع گوناگون مانند خودروسازی، تولید در و پنجره و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. برای آشنایی بیشتر با کارخانه فولاد کیان کاشان در ادامه ما را آهن باکس همراهی فرمایید.

پرفروش ترین محصولات فولاد کیان کاشان

مجتمع فولاد کیان کاشان، برای مقاطع فولادی خود از به روز ترین تجهیزات استفاده می کند. وزن میلگرد کیان کاشان بسیار کم است، همچنین مقاومت بسیار زیاد و استحکام فوق العاده بالایی دارد. به گونه ای که نمی توان این ویژگی ها را در محصولات سایر شرکت ها پیدا کرد. آلومینیوم به عنوان مواد اولیه در محصولات کیان کاشان مورد استفاده است و این ماده نسبت به فلزات دیگر با محیط سازگاری دارد. به این دلیل است که برای ساخت مصالح ساختمانی از این نوع فلز استفاده می کنند.

این مجتمع در سال ۱۳۹۲ تولید میلگرد نورد را شروع کرد، سپس در سال ۱۳۹۴ توانست محصولات میلگردی خود را به بازار مصرف عرضه کند. میلگرد کیان کاشان مطابق با استانداردهای روسی ساخته می شوند.

میلگرد کیان کاشان در انواع مدل های ساده و آجدار ۶ و ۱۲ متری تولید می شود. میلگرد A2  در اندازه 10 و 12 و میلگرد A3 در اندازه 14 و 16 نیز به صورت نورد تولید و به بازار مصرف عرضه می ‌شود. تمامی محصولاتی که توسط این مجتمع ساخته می شود، از کیفیت فوق العاده برخوردار هستند؛ به همین دلیل مصرف کنندگان بسیاری دارند.

مشخصات فنی میلگرد کیان کاشان

مشخصات فنی میلگرد کیان کاشان در مدل ‌های ساده، گرید A2  و گرید A3 عبارت است از:

میلگرد ساده این مجتمع، با نشانه آج ۲۴۰

 • طول شاخه آن ۶ و ۱۲ متر است.
 •  قطر اسمی بر اساس رواداری بین ۱۰ الی ۳۲ میلیمتر در نظر گرفته می شود.
 • میزان گردی آن تقریبا ۷۰ درصد رواداری است.
 • مقاومت تسلیم این محصول ۲۴۰ کیلوگرم بر سانتیمتر مربع خواهد بود.
 • مقاومت کششی این میلگردها ۳۶۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع است.
 • این میلگرد کاربرد صنعتی دارد و همچنین در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

میلگرد با گرید A2 به نشانه آج ۳۴۰ و آج ۵۰۰

 • این محصول در اندازه ۱۰ الی ۱۲ میلیمتر تولید می شود.
 • قطر اسمی ۱۰ الی ۳۲ میلیمتر در نظر گرفته شده است.
 • این مدل میلگرد بر اساس استاندارد ۳۱۳۲ ملی ایران ساخته شده است و به بازار مصرف عرضه می گردد.
 • این مدل میلگردها را با ۱۹درصد کربن تولید خواهند کرد.
 • توجه داشته باشید که این محصول جزو مواد نیمه سخت محسوب می گردد.
 • طول شاخه آن ۱۲ متر در نظر گرفته شده است.
 • مقاومت کششی در این محصول ۵۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع تخمین زده شده است.
 • مقاومت تسلیم در این میلگرد ۳۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع خواهد بود.

خرید میلگرد مجتمع فولاد کیان کاشان

شرکت فولاد کیان کاشان یکی از بزرگترین عرضه کننده انواع میلگرد ساده و آجدار است. این کارخانه در منطقه امیرکبیر کاشان راه اندازی شده و در زمینه تولید انواع میلگرد شروع به فعالیت کرده است. شما برای خرید محصولات این مجتمع می توانید به صورت حضوری و یا فقط با یک تماس ساده با بازرگانی آهن باکس ثبت سفارش کنید.

قیمت روز میلگرد کیان کاشان

با توجه به اینکه کارخانه میلگرد کیان کاشان انواع میلگرد در سایزهای متنوع تولید می کند؛ قیمت ها متغیر هستند. یکی از موارد بسیار مهم دیگر که بر روی قیمت های محصولات تاثیر دارد، گرید میلگردها است. توجه داشته باشید که میلگردهای کیان کاشان در اندازه های مختلف تولید می شوند؛ به همین دلیل هر یک از آن ها در یک زمینه خاص کاربرد ویژه ای را بر عهده دارند. یک از موارد بسیار مهم که امروزه بر روی قیمت روز میلگرد کیان کاشان تاثیر دارد، نوساناتی است که در بازار و ارز رخ می دهد.

با توجه به قیمت روز بازار جهانی و قیمت ارز تخمین زده می شود که این میلگردها چه قیمتی داشته باشند. یکی از موارد بسیار مهم که تاثیر مستقیم بر روی قیمت محصولات دارد، میزان عرضه و تقاضا آن در بازار مصرف است. هر اندازه که تقاضا برای خرید این محصول افزایش پیدا کند، به همان اندازه عرضه آن افزایش پیدا کرده و قیمت آن بیشتر خواهد شد.

سخن نهایی

مجتمع کیان کاشان یکی از بهترین تولید کنندگان میلگرد در کشور ایران محسوب می‌ شود که سالانه میزان زیادی از انواع میلگردها را به بازار مصرف عرضه می ‌کند. میلگردهای تولیدی این مجموعه فولادی جزو بهترین محصولاتی هستند که در بازار مصرف وجود دارند. به همین دلیل است که روزانه افراد زیادی قصد خرید این میلگردها را دارند و فروش آن ها در بازار رو به افزایش است.

همچنین شما می توانید با مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید، تا آن ها بتوانند با توجه به احتیاجات، شما را برای خرید یک میلگرد مناسب راهنمایی کنند.