فولاد خرمدشت تاکستان

کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان یکی از بهترین تولیدکنندگان انواع شمش فولاد، سیم مفتول، میلگرد ساده و آج دار و… در ایران است که سالانه مقدار بسیار زیادی شمش، میلگرد، سیم مفتول و… جهت رفع نیازهای داخلی و صادراتی تولید می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کارخانه و محصولات تولیدی آن تا پایان همراه ما باشید:

معرفی کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان

در سال 1388 در استان قزوین شهرستان خرمدشت، احداث یک پروژه جدید به نام کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان آغاز شد و یک سال بعد و در سال 1389 آن را به بهره برداری رسانند. در حال حاضر این شرکت دارای ظرفیت تولید 3000 هزار تن فولاد است.

 محصولاتی که در این شرکت تولید می شوند، کیفیت بسیار خوبی دارند. کیفیت بی نظیری که در این محصولات وجود دارد، باعث شده است که این محصولات در دسته محصولات صادراتی با کیفیت قرار گیرند. ارسال این تجهیزات به کشورهای متقاضی علاوه بر افزایش میزان تولیدات، باعث رونق اقتصادی کشور نیز می شود.

به طور کلی هر چه کیفیت یک محصول بیشتر باشد، میزان فروش و تولید آن بیشتر است. محصولاتی که در این کارخانه تولید می شوند میزان فروش بسیار خوبی دارند؛ چرا که از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار هستند.

کارخانه میلگرد خرمدشت تاکستان پس از تأسیس برای 150 نفر زمینه شغلی فراهم کرد و آن ها را در بخش های مختلف مشغول کرد. پس از این اشتغال زایی مهم، این شرکت شعار بیکاری زدایی را سر لوحه فعالیت های خود قرار داد.

کیفیت محصولات کارخانه خرمدشت تاکستان

شرکت فولاد خرمدشت تاکستان یکی از شرکت هایی است که در دهه گذشته شروع به کار کرد. این شرکت یکی از معتبرترین شرکت های تولید آهن آلات و فولاد در ایران است که ظرفیت تولید آن چیزی بیش از 3000 هزار تن است.

این شرکت انواع شمش های فولادی، میلگردهای ساده و آج دار، فولاد و… را با کیفیت و سایزهای مختلف تولید و به بازار عرضه می کند. کیفیت این محصولات با توجه به موادی که در تولید آن ها به کار گرفته می شود، مشخص می گردد. طبق تحقیقات انجام شده، این شرکت یکی از بهترین شرکت هایی است که علاوه بر فراهم کردن نیاز داخلی برای صادرات نیز انواع آهن آلات متعدد را تولید می کند. محصولاتی که در این شرکت تولید می شوند با توجه به کاربردی که دارند دارای مقاومتی مشخص و استحکامی مثال زدنی هستند.

 به طور کلی در مورد محصولات تولید شده این شرکت می توان گفت که بسیار با کیفیت و مرغوب هستند. موادی که برای تولید محصولات متعدد در این شرکت به کار می روند، مواد اولیه و کاملا با کیفیت هستند. به همین علت است که می توان با قاطعیت در مورد کیفیت این محصولات اظهار نظر کرد.

قیمت میلگرد فولاد خرمدشت تاکستان

یکی از تولید کنندگان میلگرد تاکستان، در شهر خرمدشت در استان قزوین است که سالانه مقدار بسیار زیادی میلگرد ساده و آج دار را با قیمت های بسیار مناسب تولید و وارد بازار می کند. میلگردهایی که در این کارخانه تولید می شوند طبق وزن، ضخامت و سایزی که دارند، قیمت گذاری می شوند.

قیمت میلگرد خرمدشت تاکستان روزانه در حال نوسان است. شما می توانید با مراجعه به سایت های مختلف از قیمت میلگرد تاکستان اطلاعاتی کسب نمایید.

از جمله تجهیزاتی که در کارخانه ذوب خرمدشت تاکستان تولید می شود، میلگرد است که از استان های تهران، اردبیل، قزوین، زنجان، تبریز و شهرهای همجوار مشتریان زیادی دارد. محصولاتی که هم اکنون در این کارخانه در حال ساخت هستند، به دلیل نبود هزینه های حمل نقل معمولا قیمت مناسبی دارند.

وزن میلگرد خرمدشت

وزن میلگرد خرمدشت تاکستان بر حسب میزان موادی که در تولید آن ها به کار گرفته می شود، مشخص می گردد. می توان با در نظر گرفتن یک شاخه میلگرد با نمره ۱۴روی آن قیمت گذاشت؛ چرا که قیمت میلگرد به صورت کیلویی اعلام می شود.

به عنوان مثال برای قیمت گذاری روی میلگرد با نمره 14 باید از وزن آن اطلاع داشت و در صورت عدم اطلاع نمی توان قیمت آن را اعلام کرد. یا می توان میلگرد ۲۸ را در نظر گرفت که هر متر آن 57 کیلوگرم است و بر حسب همین وزن قیمت گذاری می شود.

سخن پایانی

کارخانه میلگرد تاکستان یکی از بزرگ ترین کارخانه های تولید فولاد و آهن است. قیمت میلگرد خرمدشت تاکستان بر حسب وزن آن تعیین می شود. این میلگرد جزو یکی از با کیفیت ترین میلگردهایی است که سالانه در کشور مقدار بسیار زیادی از آن تولید می شود. تجهیزاتی که در کارخانه ذوب آهن خرمدشت تولید می شوند شامل شمش فولادی، سیم مفتول، میلگرد و…  می شوند.

کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان در سال ۱۳۸۹ به بهره برداری رسید. ظرفیت تولید این کارخانه ۳۰۰۰ هزار تن است.

خرید و فروش محصولات تولیدی این کارخانه بصورت آنلاین و حضوری از بازرگانی آهن باکس امکان پذیر است. تجهیزات این کارخانه به دلیل کیفیت خوبی که دارند، به خارج از کشور نیز صادر می شوند. قیمت گذاری روی این تجهیزات بر حسب وزن و مواد به کار رفته در تولیدات آن ها صورت می گیرد.