چیزی پیدا نشد

قیمت میلگرد نیشابور

میلگرد نیشابور (فولاد خراسان)

قیمت میلگرد

میلگرد آجدار ، سایز ۱۰، ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۲۰، ۲۲، ۲۵، ۲۸ و ۳۲ ، آنالیز A3 کارخانه نیشابور (فولاد خراسان)خرید میلگرد نیشابور

جهت خرید میلگرد نیشابور (فولاد خراسان) با واحد فروش آهن باکس تماس بگیرید. خرید به صورت ۱۰۰% نقدی انجام خواهد شد و میلگرد خریداری شده، پس از تسویه حساب کامل آزاد خواهد شد.

در صورتی که قصد خرید میلگرد نیشابور را دارید، با مهندس گودرزی از طریق شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و سفارش خود را به ایشان اعلام نمایید. قیمت ها با تایید می باشد.

دفتر فروش کارخانه

شما با دفتر فروش آهن باکس تماس خواهید گرفت نه با دفتر فروش کارخانه میلگرد نیشابور. لطفا به این موضوع دقت نمایید. بسیاری از عزیزانی که با دفتر فروش آهنباکس تماس می گیرند، به اشتباه بر این باورند که با دفتر فروش کارخانه فولاد خراسان تماس گرفته اند.

نماینده فروش

توجه داشته باشید که آهن باکس رسما نماینده فروش میلگرد نیشابور نیست اما توانایی فروش میلگرد این کارخانه را دارد. ما میلگرد فولاد خراسان را در موارد خاص از درب کارخانه برای شما ارسال می کنیم و در اکثر مواقع، از انبار آهن باکس.

آهن باکس نماینده فروش میلگرد نیشابور نبوده و به صورت مجزا از این کارخانه، فروش میلگرد را انجام می دهد…

قیمت میلگرد درب کارخانه

قیمت اعلام شده در سایت، قیمت میلگرد درب کارخانه می باشد. در مواقعی که کارخانه قیمت را اعلام نکند، قیمت انبار در سایت منتشر می شود که ناشی از قیمت روز میلگرد در بازار می باشد. اما در بیشتر مواقع قیمت درج شده، قیمت میلگرد نیشابور درب کارخانه است.

میلگرد نیشابور

این میلگرد بر اساس استاندارد ملی ۳۱۳۲ و در سه نوع میلگرد ساده ، آجدار مارپیچ و آجدار جناغی تولید می شود که در بازار با عنوان میلگرد مشهد نیز شناخته می شود. بسیاری از افراد به دنبال قیمت میلگرد در بازار مشهد هستند که قیمت موجود در سایت، با بازار آهن آلات در مشهد، همخوانی دارد.

Scroll Up