میلگرد بافق یزد

میلگرد بافق یزد

قیمت میلگرد

میلگرد A3 شاخه آجدار در سایز متنوع کارخانه آهن و فولاد بافق یزد


آخرین بروزرسانی : پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹

ردیف سایز حالت آنالیز محل تحویل کارخانه واحد قیمت
1 8 شاخه اجدار A3 کارخانه بافق یزد کیلوگرم 9360
2 10 شاخه آجدار A3 کارخانه بافق یزد کیلوگرم 9010
3 12 شاخه اجدار A3 کارخانه بافق یزد کیلوگرم 8640
4 14 شاخه اجدار A3 کارخانه بافق یزد کیلوگرم 8480
5 16 شاخه اجدار A3 کارخانه بافق یزد کیلوگرم 8480
6 18 شاخه اجدار A3 کارخانه بافق یزد کیلوگرم 8360
7 20 شاخه اجدار A3 کارخانه بافق یزد کیلوگرم 8360
8 22 شاخه اجدار A3 کارخانه بافق یزد کیلوگرم 8360
9 25 شاخه اجدار A3 کارخانه بافق یزد کیلوگرم 8360
10 28 شاخه اجدار A3 کارخانه بافق یزد کیلوگرم 8360
11 32 شاخه اجدار A3 کارخانه بافق یزد کیلوگرم 8360


قیمت میلگرد بافق یزد

کارشناسان خرید و فروش میلگرد در آهن باکس، بصورت آنلاین و لحظه ای قیمت میلگرد بافق امروز را در سایت به روز رسانی و منتشر می کنند. در جدول بالا جدیدترین قیمت میلگرد بافق یزد درج شده که می توانید تاریخ بروز رسانی آن را در بالای جدول مشاهده کنید. همچنین قبل از انجام هرگونه تراکنش بانکی، با واحد فروش آهن باکس تماس گرفته و قیمت امروز را استعلام نمایید.

آیا قیمت اعلامی، قیمت درب کارخانه است؟

خیر، قیمت درج شده در جدول لیست قیمت میلگرد بافق، قیمت این محصول در بازار اصفهان می باشد. برای اطلاع از قیمت درب کارخانه با واحد فروش تماس بگیرید.

خرید میلگرد

در صورتی که متقاضی خرید میلگرد بافق هستید، توجه داشته باشید که خرید بصورت نقد بوده و فروش اعتباری و چکی امکانپذیر نمی باشد. شما می بایست قبل از خرید با دفتر فروش شرکت تماس بگیرید و بلافاصله پس از استعلام قیمت، هزینه پیش فاکتور خود را واریز نمایید. کلیه قیمت ها نیاز به دریافت تایید داشته و فقط در همان لحظه معتبر خواهد بود.

آیا شما با دفتر فروش میلگرد بافق تماس خواهید گرفت؟

خیر، ما نماینده فروش شرکت میلگرد بافق نیستیم. اما میلگرد این کارخانه را در انبار برای فروش موجود داریم. شماره های درج شده در سایت، مربوط به دفتر فروش و کارشناسان فروش آهن باکس بوده و ارتباطی با دفتر فروش میلگرد بافق ندارد.

آیا کارخانه این میلگرد در یزد قرار دارد؟

بله بافق در استان یزد واقغ شده و کارخانه فولاد بافق نیز در این منطقه قرار دارد. این کارخانه انواع میلگرد آجدار را با آنالیز A3 و در سایز های ۸ , ۱۰ , ۱۲ , ۱۴ , ۱۶ , ۱۸ , ۲۰ , ۲۲ , ۲۵ , ۲۸ و ۳۲ تولید و روانه بازار آهن و فولاد ایران می کند.

برای خرید میلگرد بافق، از طریق شماره های موجود در سایت، با آهن باکس تماس بگیرید و سفارش خرید خود را به دفتر فروش آهن باکس اعلام و قیمت آنلاین و لحظه ای را نیز استعلام کنید.

Scroll Up