آهن پخش
آهن پخش

آهن پخش

قیمت آهن آلات

آهن پخش نیز یکی دیگر از وب سایت هایی است که به صورت آنلاین قیمت میلگرد و اهن و سایر محصولات فولادی را در این تارنما منتشر و به روز رسانی می کند.

اخبار لحظه ای

در سایت آهن پخش قسمتی وجود دارد با عنوان اخبار لحظه ای که در آن افزایش، کاهش و یا ثبات قیمت آهن آلات را به محض تغییر قیمت آن ها منتشر کرده و بازدیدکننده می تواند با استفاده از یک فیلتر، نوسان قیمت را مشاهده کند.

برای مثال فقط افزایش قیمت ها را رصد کند و یا فقط ثبات قیمت و یا کاهش آن را.

اخبار فولاد و آهن

آهن پخش اخبار بازار آهن و مسکن ایران و جهان را نیز از طریق این وبسایت منتشر می نماید. که آن را با عنوان اخبار فولاد و آهن می توان در این وبسایت پیدا نمود.

وزن میلگرد و آهن آلات

همانند اکثر سایت هایی که در حوزه آهن آلات در حال فعالیت می باشند، آهن پخش نیز قسمتی را به وزن آهن آلات تخصیص داده که در آن وزن اکثر آهن آلات مجود می باشد.

در آهن پخش می توانید نمودار قیمت آهن آلات را نیز مشاهده کنید. به صورت پیش فرض این نمودار نوسانات قیمت مثلا میلگرد را در یک بازه 3 روزه نمایش میدهد.

اما زمانی که روی یک محصول کلیک می کنید، می توانید نوسانات قیمت آن محصول را در یک بازه 15 روزه مشاهده کنید.

یکی از امکانات دیگر سایت آهن پخش این است که می توانید یک محصول را به لیست علاقه مندی های خود اضافه نمایید. که این امر با استفاده از آیکون قلبی که بالای هر محصول قرار دارد، قابل انجام است.

خرید اینترنتی آهن آلات نیز در سایت آهن پخش مقدور می باشد اما از لحاظ فرآیند سفارش و خرید کالا، کمی غیرمنطقی به نظر می رسد.

برای مثال، شما می توانید یک شاخه میلگرد را بصورت آنلاین خریداری نمایید. این در حالی است که کرایه حمل یک شاخه میلگرد از قیمت یک شاخه میلگرد بسیار بیشتر خواهد شد.

که کمی غیر منطقی می باشد.

خرید اعتباری آهن آلات

یکی دیگر از خدمات این سایت، تامین میلگرد و سایر اهن آلات به صورت مدت دار و با فرجه یک الی سه ماهه پرداخت و در قبال ضمانت بانکی می باشد و در صورتی که شما نیاز به خرید اعتباری آهن الات داشته باشید، این امکان را برای شما فراهم نموده است.

در صورتی که از طریق آهن پخش اقدام به خرید میلگرد و سایر محصولات فولادی نمایید، می توانید فاکتور رسمی نیز دریافت کنید.

 

آهن پخش لوگو


آهن پخش در یک نگاه

مجموعه ای مدیریتی آهن پخش فعالیت حرفه ای خود را از سال 1381 در زمینه تولید لوله و پروفیل آغاز نموده و طی این مدت تجارب ارزنده ای در زمینه تامین، تولید و توزیع در صنعت فولاد کشور داشته است که منجر به تشکیل مجموعه کار آمد در زمینه فروش و عرضه آهن آلات ساختمانی و صنعتی گردیده است. در سال 1395 جهت ارایه خدمات گسترده و هرچه بهتر به مشتریان گرامی نسبت به ایجاد فروشگاه اینترنتی آهن پخش اهتمام ورزیدیم.

خدمات آهن پخش

  • فروش انواع میلگرد, تیرآهن, نبشی, ناودانی, ورق, قوطی, پروفیل
  • خدمات برشکاری
  • تامین کنده آهن آلات مورد نیاز اشخاص حقیقی و سازمان های خصوصی و دولتی با پایین ترین قیمت روز بازار و کیفیت مورد درخواست مشتری
  • ارسال محصولات خریداری شده با کمترین زمان و هزینه حمل به کلیه نقاط کشور
  • ارایه لحظه به لحظه آخرین قیمت اعلام شده توسط تولید کنندگان محصولات فولادی
  • ارایه اخرین اخبار و رویدادهای بازار آهن کشور
  • تحلیل بازار آهن و فولاد توسط کارشناسان مجرب و ارایه آن به مشتریان گرامی
  • نمایش همزمان معاملات بورس فلزات

اهداف و ارزش های آهن پخش

آهن پخش با بهرگیری از افراد متخصص بر آن است تا با اتکا به اعتماد شما مشتریان عزیز در ارایه هر چه بهتر خدمات، شرایط مناسبی را برای خرید آسان شما فراهم نماییم.
ما بر آنیم تا با ایجاد روابط صحیح و سالم بین خود و مشتریان بر پایه اصول مشتری مداری احساس رضایتمندی را به شما عرضه نماییم.
امید است بتوانیم به آنچه گفته و اعتقاد داریم عمل نماییم.

منبع : وبسایت آهن پخش