قیمت میلگرد زاگرس

قیمت میلگرد زاگرس صبا فولاد

بروزرسانی: 08-07-1402
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت
میلگرد 10 صبا فولاد زاگرسشاخه آجدارA3
23,670
میلگرد 12 صبا فولاد زاگرسشاخه آجدارA3
22,752
میلگرد 14 صبا فولاد زاگرسشاخه آجدارA3
21,835
میلگرد 16 صبا فولاد زاگرسشاخه آجدارA3
21,835
میلگرد 18 صبا فولاد زاگرسشاخه آجدارA3
21,835
میلگرد 20 صبا فولاد زاگرسشاخه آجدارA3
21,835
میلگرد 22 صبا فولاد زاگرسشاخه آجدارA3
21,835
میلگرد 25 صبا فولاد زاگرسشاخه آجدارA3
21,835

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد زاگرس صبا فولاد

قیمت میلگرد زاگرس محصول کارخانه صبا فولاد زاگرس (شهرکرد) را در جدول بالا مشاهده نمودید. این قیمت ها مستقیم از دفتر فروش کارخانه توسط کارشناسان سایت آهن باکس استعلام، منتشر و به روز رسانی شده اند. با این حال امکان لازم است خریداران نسبت به دریافت تاییدیه قیمت نیز اقدام نمایند.

دلیل الزام به دریافت تائیدیه قیمت، وجود نوسانات موجود در بازار آهن و میلگرد است. قیمت میلگرد صبا فولاد زاگرس شهرکرد نیز همانند سایر مقاطع طویل فولادی موجود در بازار، تحت تاثیر عوامل مختلفی چون نرخ روز مواد اولیه تولید فولاد و نرخ ارز دستخوش تغییرات مکرر قیمت می شود.

از خریداران و مشتریان محترم خواهشمندیم به نرخ های موجود در جدول بالا بسنده و اکتفا ننموده و از طریق تماس تلفنی با کارشناسان سایت آهن باکس، آخرین و جدیدترین قیمت اعلامی کارخانه را دریافت و سفارش خود را ثبت و پیش فاکتور معتبر و رسمی دریافت نمایند. لازم به ذکر است که کلیه سفارشات در سریع ترین زمان برای خریداران ارسال می شود.

سفارش آنلاین میلگرد زاگرس صبا فولاد

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

صبا فولاد زاگرس

شرکت صبا فولاد زاگرس با احداث مجتمع صنعتی در دو فاز تولید مقاطع فولادی و فولاد سازی گام بزرگی در راستای افزایش تولیدات داخلی در شهرک صنعتی سفید دشت چهار محال و بختیاری ایفا می نماید.

در فاز نخست، کارخانه نورد مقاطع فولادی به ظرفیت 60 تن در ساعت (420 هزار تن در سال) با مشارکت پیمانکاران داخلی و خارجی در حال اجرا می باشد که تجهیزات خط نورد به همراه دانش فنی و طراحی های تفصیلی از شرکت های CVS RM، SIMENSE تهیه گردیده است. استراتژی اصلی در انتخاب ماشین آلات و تجهیزات، دستیابی به راندمان و کیفیت مناسب، مصرف بهینه و مسائل زیست محیطی بوده که با استفاده از دانش فنی روز، مشاوران و پرسنل کارآموزیده و مجرب دست یافتنی است. این خط دارای کوره پیشگرم نوع پوشری به همراه 18 قفسه نوردی، سیستم ترمکس، بستر خنک کننده و سیستم بسته بندی اتوماتیک می باشد. کلیه محصولات در آزمایشگاه کنترل کیفیت مورد آزمایش های کشش و خمش قرار گرفته و گواهی کیفیت برای آنها صادر می گردد.

در فاز دوم طرح توسعه خط نورد برای تولید انواع میلگرد ومفتول صنعتی وساختمانی به صورت کلاف از سایز 5.5 تا 20 میلیمتر در دست اجراست.

در فاز سوم، کارخانه فولادسازی جهت تولید شمس فولادی احداث می گردد و تا کنون فرآیندهای بررسی فنی، مالی و امکان سنجی طرح با موفقیت به پایان رسیده و همچنین مجوزهای مربوطه را اخذ و مصوبات اعتباری لازم در این زمینه با استفاده از تسهیلات طرح آمایش صنعتی در بانک صنعت و معدن مهیا شده است. هم اکنون در مرحله مذاکره و عقد قرارداد جهت خرید ماشین آلات و تجهیزات خط ذوب و ریخته گری می باشد.

گواهینامه های بین المللی

سیستم مدیریت یکپارچه IMS:

شرکت صبا فولاد زاگرس جهت ایجاد سیستم های مدیریت یکپارچه کیفیت،محیط زیست و ایمنی و بهداشت حرفه ای به صورت اصولی ،اقدام به عقد قرارداد با موسسه اعتباردهی GCL انگلستان کرد و با استفاده از خدمات مشاوره ای موفق به دریافت گواهینامه های ISO9001-2015,ISO14001-2015,ISO45001-2018 شد.

 

گواهینامه های استاندارد های بین المللی تولید میلگرد:

با توجه به سیاست گذاری های این شرکت مبنی بر صادرات میلگرد تولیدی وتوسعه بازارهای بین المللی ،جهت دریافت گواهینامه استانداردهای بین المللی تولید میلگرد برنامه ریزی شد.پس از انجام نمونه برداری و ارسال مدارک گواهینامه استاندارد زیر دریافت گردید:

  • استاندارد تولید میلگرد کشور روسیهGOST34028-2016
  • استاندارد تولید میلگرد کشور انگلستان BS4449
  • استاندارد تولید میلگرد اتحادیه اروپا EN10080

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.

قیمت میلگرد گلستانقیمت میلگرد میانهقیمت میلگرد نورد کرمانقیمت میلگرد نیشابور قیمت میلگرد هشترودقیمت میلگرد هیربدقیمت میلگرد آذر امینقیمت میلگرد کیان فولاد ابهرقیمت میلگرد آریا ذوبقیمت میلگرد کیان کاشانقیمت میلگرد آریان فولادقیمت میلگرد گروه ملیقیمت میلگرد آناهیتا گیلانقیمت میلگرد فولاد احرامیان یزدقیمت میلگرد اردبیلقیمت میلگرد ارگ تبریزقیمت میلگرد البرز تاکستانقیمت میلگرد البرز غربقیمت میلگرد امیرکبیر خزرقیمت میلگرد پرشین فولادقیمت میلگرد تیکمه داشقیمت میلگرد جهان فولاد سیرجانقیمت میلگرد جهان فولاد غربقیمت میلگرد حسن رود گیلانقیمت میلگرد خرمدشت تاکستانقیمت میلگرد خلیج فارسقیمت میلگرد درپاد تبریزقیمت میلگرد راد همدانقیمت میلگرد روهینا جنوبقیمت میلگرد سپهر ایرانیانقیمت میلگرد سمنانقیمت میلگرد سیادن ابهرقیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب قیمت میلگرد شاهرودقیمت میلگرد شاهین بنابقیمت میلگرد شمس سپهرقیمت میلگرد صائب تبریزقیمت میلگرد ظفر بنابقیمت میلگرد فایکوقیمت میلگرد قائم رازیقیمت میلگرد کویر کاشانقیمت میلگرد بردسیر کرمانقیمت میلگرد بافق یزدقیمت میلگرد ابرکوه یزدقیمت میلگرد زاگرس شهرکردقیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان