بروزرسانی: 08-07-1402
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت
میلگرد 8 ظفر بنابشاخه آجدارA2
22,844
میلگرد 10 ظفر بنابشاخه آجدارA2
22,569
میلگرد 12 ظفر بنابشاخه آجدارA3
22,569
میلگرد 14 ظفر بنابشاخه آجدارA3
22,202
میلگرد 16 ظفر بنابشاخه آجدارA3
22,202
میلگرد 18 ظفر بنابشاخه آجدارA3
22,202
میلگرد 20 ظفر بنابشاخه آجدارA3
22,202
میلگرد 22 ظفر بنابشاخه آجدارA3
22,202
میلگرد 25 ظفر بنابشاخه آجدارA3
22,202
میلگرد 28 ظفر بنابشاخه آجدارA3
22,202
میلگرد 32 ظفر بنابشاخه آجدارA3
22,202

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد ظفر بناب

قیمت میلگرد ظفر بناب که در جدول بالا مشاهده نمودید مستقیم از دفتر فروش این کارخانه استعلام و بصورت آنلاین و لحظه ای توسط کارشناسان سایت آهن باکس منتشر و بروزرسانی می شود. علاوه بر این شما می توانید از طریق تماس تلفنی نسبت به استعلام قیمت روز این مقطع فولادی اقدام نمایید.

بازار میلگرد نیز سایر بازارهای تخصصی وابستگی زیادی به نرخ ارز داشته و هر چه نوسانات قیمتی در این بازار بیشتر باشد، شاهد تغییرات متعدد در قیمت میلگرد ظفر بناب در بازار آهن و محصولات فولادی ایران خواهیم بود.

به همین روی پیشنهاد می کنیم به قیمت های درج شده در سایت اکتفا نکرده و حتما قبل از خرید از طریق تماس با کارشناس فروش پیش فاکتور معتبر دریافت نمایید. مدت زمان اعتبار این پیش فاکتور حداکثر 20 دقیقه از زمان صدور می باشد.

سفارش آنلاین میلگرد ظفر بناب

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

مجتمع فولاد ظفر بناب

مجتمع فولاد ظفر بناب از سال ۱۳۸۶ با تجهیز امکانات زیربنایی با سرمایه گذاری بخش خصوصی در زمینه تولید میلگرد در سایزهای مختلف و تکیه بر دانش داخلی و تکنولوژی روز دنیا در زمینی به مساحت ۳۰۰ هزار متر مربع به بهره برداری رسید و با تلاش شبانه روزی مدیران خلاق، متخصصین پرسنل توانمند و کارکنان خستگی ناپذیر در سه شیفت کاری ظرفیت اسمی خود را به ۲۰۰ هزار تن در سال رساند و این حرکت باعث شد تا گروه سرمایه­گذاری ظفر بناب اقدام به توسعه این واحد گرفته و فاز دوم آن را در سال ۱۳۹۰ در زمینی به مساحت ۱۵۰هزار مترمربع با نام تجاری مجتمع فولاد ظفر نوین گستر بناب احداث و وارد چرخه تولیدات صنعتی کشور نماید.با بهره­برداری از این فاز که ظرفیت اسمی تولید آن بالغ بر ۳۰۰ هزار تن در سال می­باشد مجموعه صنعتی فولاد ظفر بناب سهم قابل توجهی از تولیدات فولاد شمالغرب کشور را به خود اختصاص داده است.

مدیران و متخصصان مجتمع فولاد ظفر بناب بعد از تحلیل علمی بازار و نیاز مشتریان در راستای تکمیل سبد کالای خود در سال ۱۳۹۵ در زمینی به مساحت ۱۵۰ هزار مترمربع اقدام به احداث فاز سوم خط تولید تیرآهن نبشی و ناودانی با ظرفیت تولید اسمی ۲۰۰ هزار تن در سال را شروع و در سال ۱۳۹۷ به بهره برداریرسید و فاز ۴ کارخانه تحت عنوان تعاونی سپند صنعت کاوه ظفر بناب در جهت تامین مواد اولیه خطوط تولیدی نورد کارخانه در برنامه کاری این مجتمع قرار گرفت است که با تولید ۳۰۰ هزار تن شمش فولادی سهم بسزایی در عرصه تولید و اشتغال ایفا خواهد کرد از جمله برنامه های آتی مجتمع فولاد ظفر بناب احداث خطوط تولیدی کناف و ورق های رنگی و اقدام در جهت حمل ترکیبی ریلی ، جاده ای محصولات فولادی در سطح کشور و بین الملل خواهد نمود. اینک مجتمع فولاد ظفر بناب در سال ۱۳۹۹ ۸۰ هزار تن صادرات به ۱۱ کشور آسیایی و اروپائی برند فولاد ظفر را خوشنام و جهانی نموده است که در سال ۱۳۹۸ با صادرات ۷۷ هزار تن واحد نمونه صادرات معرفی گردید.

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.

قیمت میلگرد گلستانقیمت میلگرد میانهقیمت میلگرد نورد کرمانقیمت میلگرد نیشابور قیمت میلگرد هشترودقیمت میلگرد هیربدقیمت میلگرد آذر امینقیمت میلگرد کیان فولاد ابهرقیمت میلگرد آریا ذوبقیمت میلگرد کیان کاشانقیمت میلگرد آریان فولادقیمت میلگرد گروه ملیقیمت میلگرد آناهیتا گیلانقیمت میلگرد فولاد احرامیان یزدقیمت میلگرد اردبیلقیمت میلگرد ارگ تبریزقیمت میلگرد البرز تاکستانقیمت میلگرد البرز غربقیمت میلگرد امیرکبیر خزرقیمت میلگرد پرشین فولادقیمت میلگرد تیکمه داشقیمت میلگرد جهان فولاد سیرجانقیمت میلگرد جهان فولاد غربقیمت میلگرد حسن رود گیلانقیمت میلگرد خرمدشت تاکستانقیمت میلگرد خلیج فارسقیمت میلگرد درپاد تبریزقیمت میلگرد راد همدانقیمت میلگرد روهینا جنوبقیمت میلگرد سپهر ایرانیانقیمت میلگرد سمنانقیمت میلگرد سیادن ابهرقیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب قیمت میلگرد شاهرودقیمت میلگرد شاهین بنابقیمت میلگرد شمس سپهرقیمت میلگرد صائب تبریزقیمت میلگرد ظفر بنابقیمت میلگرد فایکوقیمت میلگرد قائم رازیقیمت میلگرد کویر کاشانقیمت میلگرد بردسیر کرمانقیمت میلگرد بافق یزدقیمت میلگرد ابرکوه یزدقیمت میلگرد زاگرس شهرکردقیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان