قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب

بروزرسانی: 08-07-1402
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت
میلگرد 8 سیرجان حدیدشاخه آجدارA2
23,761
میلگرد 10 سیرجان حدیدشاخه آجدارA2
23,578
میلگرد 10سیرجان حدیدشاخه آجدارA3
23,578
میلگرد 12 سیرجان حدیدشاخه آجدارA3
23,578
میلگرد 14 سیرجان حدیدشاخه آجدارA3
23,211
میلگرد 16 سیرجان حدیدشاخه آجدارA3
23,211
میلگرد 18 سیرجان حدیدشاخه آجدارA3
23,211
میلگرد 20 سیرجان حدیدشاخه آجدارA3
23,211
میلگرد 22 سیرجان حدیدشاخه آجدارA3
23,211
میلگرد 25 سیرجان حدیدشاخه آجدارA3
23,211

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب

در جدول بالا قیمت لحظه ای میلگرد سیرجان حدید جنوب را بصورت آنلاین مشاهده نمودید. نرخ های مندرج در جدول مستقیما از دفتر فروش کارخانه شرکت ذوب آهن سیرجان حدید کرمان توسط کارشناسان سایت آهن باکس استعلام و بروزرسانی شده.

علاوه بر این شما می توانید به جهت اطلاع از جدیدترین نرخ اعلامی کارخانه و ثبت سفارش از طریق تماس تلفنی با کارشناسان فروش در سایت آهن باکس در تماس باشید و پیش فاکتور خود را نسبت به جدیدترین نرخ های موجود دریافت نمایید.

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب بواسطه تحرکات هیجانی و نواسانات موجود در بازار های مالی دیگر مانند بازار ارز و طلا و همچنین قیمت پایه مواد اولیه تولید میلگردهای آجدار، تا چندین مرتبه در طول روز کاری بازار آهن دستخوش تغییرات می شود.

سفارش آنلاین میلگرد سیرجان حدید جنوب

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

شرکت سیرجان حدید جنوب

شرکت ذوب آهن و تولید میلگرد سیرجان حدید جنوب با هدف تولید انواع محصولات فولادی و تامین نیاز منطقه با مجوز وزارت صنعت معدن و تجارت تاسیس و با شماره ثبت ۲۶۶۶ به ثبت رسیده است. این شرکت در زمینی بالغ بر ۴۰۰۰۰ متر مربع و با بیش از ۱۰۰۰ متر مربع فضای کارگاهی با دارا بودن مجموعه ای از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته (از مهمترین برندهای روز دنیا) و با برخورداری از آخرین دستاوردها و فن آوری روز دنیا در حوزه تولید فولاد و بهره مندی از نیروهای انسانی متخصص و مجرب توانسته محصولات خود را که شامل تولید انواع میلگرد A2 و A3 از سایزهای ۱۰ الی ۳۲ می باشد مطابق با استانداردهای ملی ایران تولید کند و به بازارهای داخل و خارج عرضه نماید.

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.

قیمت میلگرد گلستانقیمت میلگرد میانهقیمت میلگرد نورد کرمانقیمت میلگرد نیشابور قیمت میلگرد هشترودقیمت میلگرد هیربدقیمت میلگرد آذر امینقیمت میلگرد کیان فولاد ابهرقیمت میلگرد آریا ذوبقیمت میلگرد کیان کاشانقیمت میلگرد آریان فولادقیمت میلگرد گروه ملیقیمت میلگرد آناهیتا گیلانقیمت میلگرد فولاد احرامیان یزدقیمت میلگرد اردبیلقیمت میلگرد ارگ تبریزقیمت میلگرد البرز تاکستانقیمت میلگرد البرز غربقیمت میلگرد امیرکبیر خزرقیمت میلگرد پرشین فولادقیمت میلگرد تیکمه داشقیمت میلگرد جهان فولاد سیرجانقیمت میلگرد جهان فولاد غربقیمت میلگرد حسن رود گیلانقیمت میلگرد خرمدشت تاکستانقیمت میلگرد خلیج فارسقیمت میلگرد درپاد تبریزقیمت میلگرد راد همدانقیمت میلگرد روهینا جنوبقیمت میلگرد سپهر ایرانیانقیمت میلگرد سمنانقیمت میلگرد سیادن ابهرقیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب قیمت میلگرد شاهرودقیمت میلگرد شاهین بنابقیمت میلگرد شمس سپهرقیمت میلگرد صائب تبریزقیمت میلگرد ظفر بنابقیمت میلگرد فایکوقیمت میلگرد قائم رازیقیمت میلگرد کویر کاشانقیمت میلگرد بردسیر کرمانقیمت میلگرد بافق یزدقیمت میلگرد ابرکوه یزدقیمت میلگرد زاگرس شهرکردقیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان