بروزرسانی: 08-07-1402
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت
میلگرد 8 صائب تبریز شاخه آجدارA2
24,404
میلگرد 10 صائب تبریز شاخه آجدارA2
24,128
میلگرد 12 صائب تبریز شاخه آجدارA3
24,128
میلگرد 14 صائب تبریز شاخه آجدارA3
21,881
میلگرد 16 صائب تبریز شاخه آجدارA3
23,853
میلگرد 18 صائب تبریز شاخه آجدارA3
23,853
میلگرد 20 صائب تبریز شاخه آجدارA3
23,853
میلگرد 22 صائب تبریز شاخه آجدارA3
21,881
میلگرد 25 صائب تبریز شاخه آجدارA3
21,881
میلگرد 28 صائب تبریز شاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 32 صائب تبریز شاخه آجدارA3تماس بگیرید

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد صائب تبریز

برای ثبت سفارش میلگرد صائب (عجب شیر) به قیمت این محصول که در جدول بالا درج شده بسنده نکرده و حتما از طریق تماس تلفنی با کارشناس سایت آهن باکس نسبت به دریافت تائیدیه قیمت میلگرد صائب تبریز که از دفتر فروش کارخانه استعلام شده اقدام نمایید.

نرخ این محصول فولادی همسو با نوسانات بازار آهن و بازارهایی مانند بازار ارز و طلا ممکن است تا چندین مرتبه در طول روز کاری دستخوش تغییر شود. به همین دلیل توصیه شده تا تائیدیه قیمت امروز ملگرد صائب را دریافت نمایید.

همانگونه که می دانید، نرخ دلار تاثیر مستقیمی بر روی قیمت کلیه کالاها دارد. این مورد در بازار آهن آلات و محصولات فولادی نیز به چشم خورده و میلگرد صائب تبریز نیز از این قائده مستثنی نمی باشد.

سفارش آنلاین میلگرد صائب تبریز

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

مجتمع فولاد صائب تبریز

مجتمع فولاد صائب تبریز، یکی از بزرگترین واحدهای تولید کننده فولاد در حوزه بخش خصوصی در شمال غرب کشور، متشکل از چند شرکت بزرگ فولادی شامل کارخانجات نورد انواع مقاطع فولادی و ذوب با هدف فعالیت در زمینه های گوناگون صنعت فولاد تاسیس شده است.

این مجتمع فعالیت خود را در چندین فاز از سال 91 در زمینی به مساحت 60 هکتار، در آذربایجان شرقی، شهرستان عجب شیر ناحیه صنعتی خضرلو، با امکانات و پتانسیل های موجود مشتمل بر ماشین آلات، تجهیزات، سالن های سر پوشیده تولید، اداری و رفاهی به مساحت تقریبی 14 هکتار، واقع شده است.

واحد نورد گرم مجتمع فولاد صائب تبریز

واحد نورد گرم مجتمع فولاد صائب تبریز در مورخه 97/1/5 به بهره برداری رسیده است. عمده محصولات این مجتمع انواع مقاطع فولادی شامل انواع پروفیل، میلگرد آجدار و ساده می باشد. در این واحد تولیدی شمش های فولادی ابتدا در کوره های پیش گرم تا 1200 درجه سانتیگراد حرارت داده شده و سپس عملیات نورد که به صورت continuous بوده بر روی آنها انجام گرفته و در نهایت پس از تبدیل به مقاطع فولادی و انجام فرایندهای کنترل کیفی، بسته بندی شده و جهت تحویل به مشتریان داخلی و خارجی ارسال می گردد.

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.

قیمت میلگرد گلستانقیمت میلگرد میانهقیمت میلگرد نورد کرمانقیمت میلگرد نیشابور قیمت میلگرد هشترودقیمت میلگرد هیربدقیمت میلگرد آذر امینقیمت میلگرد کیان فولاد ابهرقیمت میلگرد آریا ذوبقیمت میلگرد کیان کاشانقیمت میلگرد آریان فولادقیمت میلگرد گروه ملیقیمت میلگرد آناهیتا گیلانقیمت میلگرد فولاد احرامیان یزدقیمت میلگرد اردبیلقیمت میلگرد ارگ تبریزقیمت میلگرد البرز تاکستانقیمت میلگرد البرز غربقیمت میلگرد امیرکبیر خزرقیمت میلگرد پرشین فولادقیمت میلگرد تیکمه داشقیمت میلگرد جهان فولاد سیرجانقیمت میلگرد جهان فولاد غربقیمت میلگرد حسن رود گیلانقیمت میلگرد خرمدشت تاکستانقیمت میلگرد خلیج فارسقیمت میلگرد درپاد تبریزقیمت میلگرد راد همدانقیمت میلگرد روهینا جنوبقیمت میلگرد سپهر ایرانیانقیمت میلگرد سمنانقیمت میلگرد سیادن ابهرقیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب قیمت میلگرد شاهرودقیمت میلگرد شاهین بنابقیمت میلگرد شمس سپهرقیمت میلگرد صائب تبریزقیمت میلگرد ظفر بنابقیمت میلگرد فایکوقیمت میلگرد قائم رازیقیمت میلگرد کویر کاشانقیمت میلگرد بردسیر کرمانقیمت میلگرد بافق یزدقیمت میلگرد ابرکوه یزدقیمت میلگرد زاگرس شهرکردقیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان