بروزرسانی: 08-07-1402
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت
میلگرد 8 راد همدانشاخه آجدارA2
24,679
میلگرد 10 راد همدانشاخه آجدارA2
24,404
میلگرد 12 راد همدانشاخه آجدارA3
23,853
میلگرد 14 راد همدانشاخه آجدارA3
23,578
میلگرد 16 راد همدانشاخه آجدارA3
23,578
میلگرد 18 راد همدانشاخه آجدارA3
23,578
میلگرد 20 راد همدانشاخه آجدارA3
23,578
میلگرد 22 راد همدانشاخه آجدارA3
23,578
میلگرد 25 راد همدانشاخه آجدارA3
23,624
میلگرد 28 راد همدانشاخه آجدارA3
23,624
میلگرد 32 راد همدانشاخه آجدارA3
23,624

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد راد همدان

برای استعلام قیمت روز میلگرد راد همدان می توانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان فروش آهن باکس در تماس باشید. همچنین قیمت لحظه ای این محصول بصورت آنلاین در جدول بالا منتشر و بروزرسانی می شود.

در صورتی که قصد خرید قطعی میلگرد راد همدان را دارید و مبنای خرید خود را قیمت های درج شده در جدول قرار داده اید، لازم است حتما از طریق تماس تلفنی با کارشناسان سایت، نسبت به دریافت جدیدترین نرخ اعلامی از دفتر فروش کارخانه راد اقدام و پیش فاکتور معتبر دریافت نمایید.

بازار میلگرد که بخشی از بازار آهن ایران به شمار می رود، همواره متأثر از بازارهای مالی موازی مانند بازار ارز و طلا بوده و به همین دلیل شاهد نوسانات متعدد در طول یک روز کاری این بازار هستیم. لذا دریافت تائیدیه قیمت امری است ضروری.

سفارش آنلاین میلگرد راد همدان

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

شرکت فولاد راد همدان

شرکت فولاد راد همدان در سال 1390 در همدان شهرک صنعتی ویان، بلوار کارآفرینان جنوبی، بلوار توسعه تاسیس گردید. این کارخانه در سال 1396 به بهره برداری رسید و ظرفیت تولیدی آن سالیانه بالغ بر 500 هزار تن مقاطع فولادی می باشد.

در این مجتمع مجموعا 2300 نفر به طور حضوری و غیر حضوری مشغول به کار می باشند. هدف از تاسیس این مجتمع فولادی تولید انواع میلگرد آجدار است. میلگرد راد همدان بسته به نیاز بازار و در سایزهای 8 تا 32 بر طبق استانداردهای A3 و A4 تولید می شود.

استاندارد محصولات راد همدان

کارخانه فولاد راد همدان با داشتن تجهیزات مدرن و پیشرفته، محصولات خود را طبق آخرین استاندارد جهانی DIN تولید می کند. این شرکت با داشتن استاندارد ملی ایران با نشان SNSO 3132 و استاندارد اروپایی BS 4449 خود را به عنوان یک شرکت تولید کننده بی رقیب در زمینه ساخت انواع میلگرد با بهترین کیفیت می داند.

استاندارد DIN مربوط به یک شرکت آلمانی می باشد و استانداردهای این شرکت امروزه در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و بیش از 30000 عنوان استاندارد در لیست خود دارد، که این تعداد عنوان استاندارد، جوابگوی تمامی جوانب در صنعت می باشد.

استاندارد ملی 3132 با نام استاندارد میلگردهای فولادی گرم نوردیده برای تسلیح بتن نیز یکی از ویژگی ها و روش های آزمون شناخته می شود. استاندارد اروپایی BS 4449 نیز مربوط به یک شرکت برتیانیایی می باشد و درحقیقت کاملترین نسخه به حساب می آید و خود تقویت کننده استاندارد BS EN 10080 در سه زمینه استحکام عملکرد، خواص کششی و انعطاف پذیری است.

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.

قیمت میلگرد گلستانقیمت میلگرد میانهقیمت میلگرد نورد کرمانقیمت میلگرد نیشابور قیمت میلگرد هشترودقیمت میلگرد هیربدقیمت میلگرد آذر امینقیمت میلگرد کیان فولاد ابهرقیمت میلگرد آریا ذوبقیمت میلگرد کیان کاشانقیمت میلگرد آریان فولادقیمت میلگرد گروه ملیقیمت میلگرد آناهیتا گیلانقیمت میلگرد فولاد احرامیان یزدقیمت میلگرد اردبیلقیمت میلگرد ارگ تبریزقیمت میلگرد البرز تاکستانقیمت میلگرد البرز غربقیمت میلگرد امیرکبیر خزرقیمت میلگرد پرشین فولادقیمت میلگرد تیکمه داشقیمت میلگرد جهان فولاد سیرجانقیمت میلگرد جهان فولاد غربقیمت میلگرد حسن رود گیلانقیمت میلگرد خرمدشت تاکستانقیمت میلگرد خلیج فارسقیمت میلگرد درپاد تبریزقیمت میلگرد راد همدانقیمت میلگرد روهینا جنوبقیمت میلگرد سپهر ایرانیانقیمت میلگرد سمنانقیمت میلگرد سیادن ابهرقیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب قیمت میلگرد شاهرودقیمت میلگرد شاهین بنابقیمت میلگرد شمس سپهرقیمت میلگرد صائب تبریزقیمت میلگرد ظفر بنابقیمت میلگرد فایکوقیمت میلگرد قائم رازیقیمت میلگرد کویر کاشانقیمت میلگرد بردسیر کرمانقیمت میلگرد بافق یزدقیمت میلگرد ابرکوه یزدقیمت میلگرد زاگرس شهرکردقیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان