بروزرسانی: 08-07-1402
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت
میلگرد 12 قائم رازیشاخه آجدارA3
22,248
میلگرد 14 قائم رازیشاخه آجدارA3
21,881
میلگرد 16 قائم رازیشاخه آجدارA3
21,881
میلگرد 18 قائم رازیشاخه آجدارA3
21,881
میلگرد 20 قائم رازیشاخه آجدارA3
21,881
میلگرد 22 قائم رازیشاخه آجدارA3
21,881
میلگرد 25 قائم رازیشاخه آجدارA3
21,881
میلگرد 28 قائم رازیشاخه آجدارA3
21,881
میلگرد 32 قائم رازیشاخه آجدارA3
21,881

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد قائم رازی

بروزترین قیمت میلگرد قائم رازی شهرضا را در جدول بالا مشاهده نمودید. لازم به ذکر است که قیمت های فوق از طریق استعلام تلفنی از دفتر فروش کارخانه فولاد قائم رازی استعلام و بصورت آنلاین و لحظه ای در جدول منتشر و بروزرسانی می شود.

برای آن دسته از مشتریان که تمایل به استعلام تلفنی قیمت دارند، این امکان وجود دارد که در ساعات کاری با کارشناسان سایت آهن باکس تماس گرفته و نسبت به کسب اطلاع از آخرین قیمت میلگرد قائم و یا ثبت سفارش این مقطع فولادی اقدام نمایند.

لطفا توجه داشته باشید که قیمت ها ملاکی برای خرید قطعی نیست. به دلیل وجود نوسانات در بازار آهن ممکن است قیمت یک محصول تا چندین مرتبه دستخوش تغییر شود. لذا دریافت پیش فاکتور معتبر و رسمی طبق آخرین نرخ الزامی است.

سفارش آنلاین میلگرد قائم رازی

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

شرکت قائم پروفیل رازی

شرکت قائم پروفیل رازی به عنوان یکی از شرکت های وابسته و زیر مجموعه شرکت جهان پروفیل پارس به منظور تولید محصولات فولادی ، در سال 1387 در زمینی به مساحت 37000 متر مربع و زیر بنای تولیدی 19000 متر مربع در شهرک صنعتی رازی بنا گردید.

این مجموعه در دو فاز شروع به فعالیت کرد که فاز اول شامل خط تولید نورد سرد با ظرفیت 50000 تن در سال 1390 به بهره برداری رسید و شامل 4خط تولید لوله و پروفیل 2 و 3 اینچ و یک دستگاه قیچی جهت برش ورق از ضخامت 1 الی 6 میلیمتر می باشد.

فاز دوم که شامل خط تولید نورد گرم می باشد در سال 1391 شروع و در سال 1395 به بهره برداری رسید که از تکنولوژی روز دنیا برخوردار است

خط تولید نورد گرم از مواد اولیه شمش 150*150 میلیمتر به طول شش متر استفاده می کند و محصول آن میلگرد آجدار ترمکس با استاندارد A3 از سایز 8 تا 32 می باشد. همچنین ظرفیت تولید در سال برابر 300000 تن در سال می باشد که در صورت مهیا بودن شرایط قابل افزایش می باشد.

استانداردها

وجود آزمایشگاههای مجهز و بکارگیری نیروهای متخصص و متبحر یکی از مهم ترین دلایل تولید محصولات باکیفیت در صنعت است ضمن اینکه همین عوامل توانسته زمینه مساعدی رابرای ارائه محصولات نوآورانه صنعتی و کسب انواع استانداردهای مربوطه فراهم کند.

این کارخانه در کیلومتر 55 جاده اصفهان شهرضا شهرک صنعتی رازی خیابان نهم فرعی 3 واقع شده است.

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.

قیمت میلگرد گلستانقیمت میلگرد میانهقیمت میلگرد نورد کرمانقیمت میلگرد نیشابور قیمت میلگرد هشترودقیمت میلگرد هیربدقیمت میلگرد آذر امینقیمت میلگرد کیان فولاد ابهرقیمت میلگرد آریا ذوبقیمت میلگرد کیان کاشانقیمت میلگرد آریان فولادقیمت میلگرد گروه ملیقیمت میلگرد آناهیتا گیلانقیمت میلگرد فولاد احرامیان یزدقیمت میلگرد اردبیلقیمت میلگرد ارگ تبریزقیمت میلگرد البرز تاکستانقیمت میلگرد البرز غربقیمت میلگرد امیرکبیر خزرقیمت میلگرد پرشین فولادقیمت میلگرد تیکمه داشقیمت میلگرد جهان فولاد سیرجانقیمت میلگرد جهان فولاد غربقیمت میلگرد حسن رود گیلانقیمت میلگرد خرمدشت تاکستانقیمت میلگرد خلیج فارسقیمت میلگرد درپاد تبریزقیمت میلگرد راد همدانقیمت میلگرد روهینا جنوبقیمت میلگرد سپهر ایرانیانقیمت میلگرد سمنانقیمت میلگرد سیادن ابهرقیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب قیمت میلگرد شاهرودقیمت میلگرد شاهین بنابقیمت میلگرد شمس سپهرقیمت میلگرد صائب تبریزقیمت میلگرد ظفر بنابقیمت میلگرد فایکوقیمت میلگرد قائم رازیقیمت میلگرد کویر کاشانقیمت میلگرد بردسیر کرمانقیمت میلگرد بافق یزدقیمت میلگرد ابرکوه یزدقیمت میلگرد زاگرس شهرکردقیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان