بروزرسانی: 08-07-1402
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت
میلگرد 12 البرز گلستانشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 14 البرز گلستانشاخه آجدارA3
29,376
میلگرد 16 البرز گلستانشاخه آجدارA3
29,376
میلگرد 18 البرز گلستانشاخه آجدارA3
29,376
میلگرد 20 البرز گلستانشاخه آجدارA3
29,376

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد معراج گلستان

قیمت هایی که در جدول مشاهده می کنید از دفتر فروش کارخانه معراج گلستان استعلام شده و در صورتی که قصد خرید این محصول را دارید، می بایست از طریق تماس با کارشناسان فروش، نسبت به دریافت تائیدیه قیمت اقدام نمایید.

تیم فروش در آهن باکس همواره در تلاش است تا بصورت لحظه ای و همگام با نوسانات بازار آهن، قیمت میلگرد معراج (کردکوی) را به سمع و نظر مخاطبین محترم و ارجمند خود رسانده و ایشان را در کسب تجربه ای خوب از خرید محصولات معراج یاری نماید.

سفارش آنلاین میلگرد معراج گلستان

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

فولاد معراج البرز گلستان

میلگرد تولیدی این کارخانه به صورت شاخه ای از نوع آجدار، در گرید A3 و در اندازه های 12 تا 20 mm تولید می شود. میلگرد 14 این کارخانه به دلیل کاربرد بالای آن در صنعت ساخت و ساز طرفداران زیادی دارد. میلگرد این مجموعه در بازار با نام “میلگرد کردکوی” معروف است. فولاد معراج البرز گلستان یکی از مجموعه‌هایی است که به‌طور تخصصی درزمینه تولید میلگرد فعالیت دارد و در غرب استان گلستان قرارگرفته است. این مجموعه فعالیت خود را از سال 1387 آغاز و میزان تولید خود را به 300 هزار تن در سال رسانده است. میلگرد تولیدی این کارخانه، به‌صورت شاخه‌ای و کلاف در بازار قابل‌عرضه است.

این کارخانه میلگردهای آجدار خود را براساس استانداردهای روسی GOST 5781 ، استاندارد ملی ایران ISIRI 3132، استاندارد آمریکا ANSI/AWS D1/4 و استاندارد کانادا CSA-A23.3-04 و با گرید A3 و طول شاخه ۱۲ متر عرضه می‌کند.

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.

قیمت میلگرد گلستانقیمت میلگرد میانهقیمت میلگرد نورد کرمانقیمت میلگرد نیشابور قیمت میلگرد هشترودقیمت میلگرد هیربدقیمت میلگرد آذر امینقیمت میلگرد کیان فولاد ابهرقیمت میلگرد آریا ذوبقیمت میلگرد کیان کاشانقیمت میلگرد آریان فولادقیمت میلگرد گروه ملیقیمت میلگرد آناهیتا گیلانقیمت میلگرد فولاد احرامیان یزدقیمت میلگرد اردبیلقیمت میلگرد ارگ تبریزقیمت میلگرد البرز تاکستانقیمت میلگرد البرز غربقیمت میلگرد امیرکبیر خزرقیمت میلگرد پرشین فولادقیمت میلگرد تیکمه داشقیمت میلگرد جهان فولاد سیرجانقیمت میلگرد جهان فولاد غربقیمت میلگرد حسن رود گیلانقیمت میلگرد خرمدشت تاکستانقیمت میلگرد خلیج فارسقیمت میلگرد درپاد تبریزقیمت میلگرد راد همدانقیمت میلگرد روهینا جنوبقیمت میلگرد سپهر ایرانیانقیمت میلگرد سمنانقیمت میلگرد سیادن ابهرقیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب قیمت میلگرد شاهرودقیمت میلگرد شاهین بنابقیمت میلگرد شمس سپهرقیمت میلگرد صائب تبریزقیمت میلگرد ظفر بنابقیمت میلگرد فایکوقیمت میلگرد قائم رازیقیمت میلگرد کویر کاشانقیمت میلگرد بردسیر کرمانقیمت میلگرد بافق یزدقیمت میلگرد ابرکوه یزدقیمت میلگرد زاگرس شهرکردقیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان