بروزرسانی: 08-07-1402
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت
میلگرد 8 کیان کاشانشاخه آجدارA2
23,303
میلگرد 10 کیان کاشانشاخه آجدارA2
23,028
میلگرد 12 کیان کاشانشاخه آجدارA2
23,028
میلگرد 14 کیان کاشانشاخه آجدارA2
22,844
میلگرد 16 کیان کاشانشاخه آجدارA2
22,844

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد کیان کاشان

در صورتی که قصد خرید میلگرد کیان کاشان را دارید به قیمت درج شده این محصول در جدول بالا اکتفا نکرده و برای استعلام قیمت بروز این محصول و ثبت سفارش خود حتما با کارشناسان فروش سایت آهن باکس در ارتباط باشید. قیمت میلگرد کیان همانند سایر مقاطع هم ردیف دستخوش نوسانات موجود در بازار آهن است به همین روی دریافت تائیدیه قیمت الزامی می باشد.

ما در آهن باکس بصورت لحظه ای و آنلاین همگام با تغییرات بازار قدم برداشته و فضایی را آماده نموده ایم تا خریداران با سرعت و امنیت سفارش خود را ثبت و در کوتاه ترین زمان ممکن میلگرد خریداری شده را در محل پروژه خود تخلیه نمایند.

سفارش آنلاین میلگرد کیان کاشان

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

فولاد کیان کاشان

مجموعه فولاد کیان کاشان در استان اصفهان در شهر کاشان و در شهرک صنعتی امیر کبیر در زمینی که 1000 هکتار مساحت داشت در سال 1380 تاسیس شد. این مجموعه در آن زمان بزرگترین مجموعه صنعتی و تولیدی که به صورت سهامی خاص در اصفهان فعالیت می کرد، بود و با این عنوان شروع به کار کرد.

این مجموعه در ابتدا با نام کیان آلیاژ کاشان شناخته می شد و فعالیت های خود را شروع کرد. مجموعه فولاد کیان کاشان دارای خط های نور گرم و سرد بود و به همین دلیل به تولید کردن فلزاتی که غیر آهنی هستن مانند شمش های آلومینیوم آلیاژی و شمش های روی آلیاژی روی آورد.

میلگردهای تولید شده توسط کارخانه فولاد کیان کاشان

بعد از آن که این کارخانه در تولیدات آلیاژی خود موفق شد و توانست تاثیر بزرگی در منطقه بگذارد و همچنین با توجه به نیاز کشور به مقاطع مختلف آهنی، تصمیم به توسعه ی خود و پیشرفت و تولید محصولات بیشتری کرد. از جمله این محصولات می توان به تولید انواع میلگرد اشاره نمود که این با راه اندازی خط نورد در سال 92 و بهره وری در سال 94 اتفاق افتاد.

  • میلگردهای گرید A2
    • این میلگردها که در کارخانه فولاد کیان کاشان به تولید می رسد در سایزهای 10 و 12 یافت می شود و طول آن ها 6 یا 12 متر می باشد. این نوع میلگرد میلگردی سخت می باشد که مصرف ساختمانی دارد. از این نوع میلگرد در صورت لزوم می توان در آهنگری هم استفاده نمود.
  • میلگردهای گرید A3
    • میلگردهای گرید A3 در سایزهای 14 و 16 در کارخانه فولاد کیان کاشان به تولیدمی رسند و دارای طول 6 یا 12 متر می باشند. این سری از میلگردها نسبت به میلگردهای گرید A2 سخت تر و ترد تر می باشند. آج های این نوع میلگرد به شکل جناغی می باشد و میتوان این نوع میلگردها را مناسب صنعت ساختمان سازی دانست. این نوع میلگرد همچنین قابلیت جوشکاری ندارد به همین علت در صنعت آهنگری مورد استفاده قرار نمی گیرد.

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.

قیمت میلگرد گلستانقیمت میلگرد میانهقیمت میلگرد نورد کرمانقیمت میلگرد نیشابور قیمت میلگرد هشترودقیمت میلگرد هیربدقیمت میلگرد آذر امینقیمت میلگرد کیان فولاد ابهرقیمت میلگرد آریا ذوبقیمت میلگرد کیان کاشانقیمت میلگرد آریان فولادقیمت میلگرد گروه ملیقیمت میلگرد آناهیتا گیلانقیمت میلگرد فولاد احرامیان یزدقیمت میلگرد اردبیلقیمت میلگرد ارگ تبریزقیمت میلگرد البرز تاکستانقیمت میلگرد البرز غربقیمت میلگرد امیرکبیر خزرقیمت میلگرد پرشین فولادقیمت میلگرد تیکمه داشقیمت میلگرد جهان فولاد سیرجانقیمت میلگرد جهان فولاد غربقیمت میلگرد حسن رود گیلانقیمت میلگرد خرمدشت تاکستانقیمت میلگرد خلیج فارسقیمت میلگرد درپاد تبریزقیمت میلگرد راد همدانقیمت میلگرد روهینا جنوبقیمت میلگرد سپهر ایرانیانقیمت میلگرد سمنانقیمت میلگرد سیادن ابهرقیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب قیمت میلگرد شاهرودقیمت میلگرد شاهین بنابقیمت میلگرد شمس سپهرقیمت میلگرد صائب تبریزقیمت میلگرد ظفر بنابقیمت میلگرد فایکوقیمت میلگرد قائم رازیقیمت میلگرد کویر کاشانقیمت میلگرد بردسیر کرمانقیمت میلگرد بافق یزدقیمت میلگرد ابرکوه یزدقیمت میلگرد زاگرس شهرکردقیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان