قیمت میلگرد جهان فولاد غرب

قیمت میلگرد جهان فولاد غرب

بروزرسانی: 08-07-1402
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت
میلگرد 10 جهان فولاد غربشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 12 جهان فولاد غربشاخه آجدارA3
22,294
میلگرد 14 جهان فولاد غربشاخه آجدارA3
22,477
میلگرد 16 جهان فولاد غربشاخه آجدارA3
22,477
میلگرد 18 جهان فولاد غربشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 20 جهان فولاد غربشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 22 جهان فولاد غربشاخه آجدارA3
22,477
میلگرد 25 جهان فولاد غربشاخه آجدارA3
22,477

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد جهان فولاد غرب

جدول بالا دربرگیرنده قیمت میلگرد جهان فولاد غرب (کرمانشاه) می باشد که مستقیما از دفتر فروش کارخانه جهان فولاد غرب استعلام شده. توصیه می کنیم که خرید خود را مستند به قیمت های درج شده در جدول ننموده و در صورتی که قصد خرید قطعی دارید، از طریق تماس تلفنی با کارشناسان فروش در سایت آهن باکس، نسبت به دریافت تائیدیه نرخ امروز و لحظه ای میلگرد جهان فولاد اقدام نمایید.

این روزها هر بازار تخصصی را که بررسی می کنیم، متوجه یک همبستگی با سایر بازارها می شویم. قیمت میلگرد جهان فولاد غرب در بازار آهن نیز از این قائده مستثنی نبوده و علاوه بر واکنش به قیمت مواد اولیه تولید آهن آلات، به نوسانات قیمتی در سایر بازارها خصوصا بازار ارز در ایران نیز واکنش نشان می دهد.

به همین دلیل اکیدا به مشتریان محترم توصیه می کنیم قبل از خرید قطعی با کارشناسان سایت آهن باکس در تماس باشند و پیش فاکتور خود را با توجه به جدیدترین نرخ اعلامی کارخانه دریافت و تسویه نمایند.

سفارش آنلاین میلگرد جهان فولاد غرب

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

شرکت جهان فولاد کرمانشاه

یکی از واحدهای تولیدی در غرب کشور شرکت جهان فولاد کرمانشاه می باشد که این کارخانه در سال 1393 در 35 کیلومتری جاده کرمانشاه به هرسین احداث گردید. از مهمترین ویژگی سیمای کارخانه کرمانشاه توسعه کار آفرینی در کنار کیفیت محصولات می باشد. فاز تولید میلگرد در این کارخانه از سال 1394 با ظرفیت تولید سالانه 200 هزار تن راه اندازی شد. این شرکت حدود 250 نفر پرسنل بومی دارد.

انواع میلگرد

میلگردها از عمده ترین و اصلی ترین محصولات تولیدی کارخانه جهان فولاد غرب می باشند. این محصولات در این کارخانه به شکل آجدار و به صورت آج جناغی، آج مارپیچ و آج مرکب تولید می شوند. میلگردهای آجدار تولید شده در این کارخانه را می توان در سایزهای 8 تا 32 میلیمتر مشاهده کرد. قیمت و ارزش اقتصادی این میلگردها با توجه به کیفیتشان بسیار مناسب و با صرفه بوده و به همین دلیل مشتریان زیادی در بازار کشور دارد. این میلگردها در گریدهای A2 و A3 و A4تولید می شوند.

کنترل کیفیت در کارخانه جهان فولاد غرب

بخش کنترل کیفیت در این کارخانه، علاوه بر این که از محصولات در زمان تولید نمونه گیری کرده و کیفیت آن ها را می سنجند، وظیفه کنترل کردن کیفیت شمش های وارد شده به کارخانه را نیز دارند. این بخش بعد از آن که کیفیت شمش های وارد شده را لحاظ شیمیایی و فیزیکی سنجیدند، اجازه ورود این شمش ها را به کارخانه می دهند. این بخش همچنین وظیفه دارد تا واحد کالیبراسیون غلطک ها را هم کنترل کند تا نتیجه خروجی و تولیدات دارای کیفیت و استاندارد بین المللی باشند.

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.

قیمت میلگرد گلستانقیمت میلگرد میانهقیمت میلگرد نورد کرمانقیمت میلگرد نیشابور قیمت میلگرد هشترودقیمت میلگرد هیربدقیمت میلگرد آذر امینقیمت میلگرد کیان فولاد ابهرقیمت میلگرد آریا ذوبقیمت میلگرد کیان کاشانقیمت میلگرد آریان فولادقیمت میلگرد گروه ملیقیمت میلگرد آناهیتا گیلانقیمت میلگرد فولاد احرامیان یزدقیمت میلگرد اردبیلقیمت میلگرد ارگ تبریزقیمت میلگرد البرز تاکستانقیمت میلگرد البرز غربقیمت میلگرد امیرکبیر خزرقیمت میلگرد پرشین فولادقیمت میلگرد تیکمه داشقیمت میلگرد جهان فولاد سیرجانقیمت میلگرد جهان فولاد غربقیمت میلگرد حسن رود گیلانقیمت میلگرد خرمدشت تاکستانقیمت میلگرد خلیج فارسقیمت میلگرد درپاد تبریزقیمت میلگرد راد همدانقیمت میلگرد روهینا جنوبقیمت میلگرد سپهر ایرانیانقیمت میلگرد سمنانقیمت میلگرد سیادن ابهرقیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب قیمت میلگرد شاهرودقیمت میلگرد شاهین بنابقیمت میلگرد شمس سپهرقیمت میلگرد صائب تبریزقیمت میلگرد ظفر بنابقیمت میلگرد فایکوقیمت میلگرد قائم رازیقیمت میلگرد کویر کاشانقیمت میلگرد بردسیر کرمانقیمت میلگرد بافق یزدقیمت میلگرد ابرکوه یزدقیمت میلگرد زاگرس شهرکردقیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان