بروزرسانی: 08-07-1402
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت
میلگرد 8 آذر فولاد امینشاخه آجدارA2
23,119
میلگرد 10 آذر فولاد امینشاخه آجدارA2
22,661
میلگرد 8 آذر فولاد امینشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 10 آذر فولاد امینشاخه آجدارA3
23,119
میلگرد 12 آذر فولاد امینشاخه آجدارA3
22,661
میلگرد 14 آذر فولاد امینشاخه آجدارA3
22,294
میلگرد 16 آذر فولاد امینشاخه آجدارA3
22,294
میلگرد 18 آذر فولاد امینشاخه آجدارA3
22,294
میلگرد 20 آذر فولاد امینشاخه آجدارA3
22,294
میلگرد 22 آذر فولاد امینشاخه آجدارA3
22,294
میلگرد 25 آذر فولاد امینشاخه آجدارA3
22,294
میلگرد 28 آذر فولاد امینشاخه آجدارA3
22,294
میلگرد 32 آذر فولاد امینشاخه آجدارA3
22,294

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد آذر امین

برای خرید میلگرد آذر امین لازم است پس از مشاهده قیمت های درج شده در جدول بالا، نسبت به دریافت تائیدیه قیمت روز این محصول از کارشناسان فروش سایت آهن باکس اقدام نمایید. دلیل این امر وجود نوسان قیمتی در بازار آهن و میلگرد می باشد.

با این وجود کارشناسان ما بطور موازی و همسو با این نوسانات بصورت لحظه ای و آنلاین نسبت به بروزرسانی قیمت میلگرد آذر امین تبریز در جداول اقدام می نمایند. میلگرد آذر امین گزینه مناسبی برای بکارگیری در پروژه های در حال احداث در استان های آذربایجان شرقی و غربی می باشد.

سفارش آنلاین میلگرد آذر امین

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

آذر فولاد امین

صنایع آذر فولاد امین در اوایل سال ۱۳۸۸ در زمینی به مساحت 14 هکتار در منطقه تیکمه‌داش با اخذ مجوز از وزارت صنعت معدن و تجارت تاسیس شده است. این شرکت با نام تجاری AFA STEEL نزد اداره کل مالکیت صنعتی ثبت شده است. احداث کارخانه در دو فاز مختلف به شرح زیر در نظر گرفته شده است:

  • فاز اول : احداث کارخانه نورد میلگرد به ظرفیت اسمی ۳۰۰ هزار تن در سال
  • فاز دوم : احداث کارخانه نورد میلگرد ، به ظرفیت اسمی 6۰۰ هزار تن در سال

هم‌ اکنون فاز اول کارخانه به بهره برداری رسیده است و میلگرد ها بر اساس استاندارد INSO 3132 و استاندارد GOST 5781 گریدهای All برای سایزها 8 و 10 و Alll برای سایزهای 8 الی 32 در حال تولید می‌باشد و بر حسب سفارش مشتری امکان تولید گرید AIV نیز وجود دارد.

این شرکت از سال ۱۳۹۲ موفق به اخذ گواهینامه ISO9001 شده و در حال حاضر دارای گواهینامه‌های سیستم‌های مدیریت از شرکت BAS انگلستان می‌باشد. استانداردهای معادل محصولات تولیدی به شرح زیر می‌باشد:

  • [DIN 488-2:2009]
  • [ISO 6935-2:2019]
  • [GOST 5781-82:1993]
  • [JIS G 3112:2010]
  • [BS 4449:2009]
  • [ATSM A 615:2005]

در حال حاضر این شرکت با توانمندی‌های موجود به لحاظ تجهیزات تولیدی و آزمایشگاهی و همچنین نیروی انسانی متخصص و ماهر، در حال تولید محصولات فوق بوده و با انبوهی از تجربیات ارزشمند در زمینه تکنولوژی و توان قابل توجه در صنعت فولاد ، بخشی از نیازمندی کشور و منطقه را برآورده می‌سازد و این توانمندی شرکت آذر فولاد امین را همگام با سایر کارخانجات داخلی برای برداشتن گام‌های بلند به سوی خودکفایی یاری می‌دهد.

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.

قیمت میلگرد گلستانقیمت میلگرد میانهقیمت میلگرد نورد کرمانقیمت میلگرد نیشابور قیمت میلگرد هشترودقیمت میلگرد هیربدقیمت میلگرد آذر امینقیمت میلگرد کیان فولاد ابهرقیمت میلگرد آریا ذوبقیمت میلگرد کیان کاشانقیمت میلگرد آریان فولادقیمت میلگرد گروه ملیقیمت میلگرد آناهیتا گیلانقیمت میلگرد فولاد احرامیان یزدقیمت میلگرد اردبیلقیمت میلگرد ارگ تبریزقیمت میلگرد البرز تاکستانقیمت میلگرد البرز غربقیمت میلگرد امیرکبیر خزرقیمت میلگرد پرشین فولادقیمت میلگرد تیکمه داشقیمت میلگرد جهان فولاد سیرجانقیمت میلگرد جهان فولاد غربقیمت میلگرد حسن رود گیلانقیمت میلگرد خرمدشت تاکستانقیمت میلگرد خلیج فارسقیمت میلگرد درپاد تبریزقیمت میلگرد راد همدانقیمت میلگرد روهینا جنوبقیمت میلگرد سپهر ایرانیانقیمت میلگرد سمنانقیمت میلگرد سیادن ابهرقیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب قیمت میلگرد شاهرودقیمت میلگرد شاهین بنابقیمت میلگرد شمس سپهرقیمت میلگرد صائب تبریزقیمت میلگرد ظفر بنابقیمت میلگرد فایکوقیمت میلگرد قائم رازیقیمت میلگرد کویر کاشانقیمت میلگرد بردسیر کرمانقیمت میلگرد بافق یزدقیمت میلگرد ابرکوه یزدقیمت میلگرد زاگرس شهرکردقیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان