بروزرسانی: 08-07-1402
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت
میلگرد 10 اردبیلشاخه آجدارA2
21,743
میلگرد 12 اردبیلشاخه آجدارA3
22,018
میلگرد 14 اردبیلشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 16 اردبیلشاخه آجدارA3تماس بگیرید
میلگرد 18 اردبیلشاخه آجدارA3تماس بگیرید

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد اردبیل

با وجود تقاضای بالا برای میلگرد اردبیل چه در بازار آهن این استان و چه در سایر استان ها، بسیاری این محصول را با عنوان میلگرد مهیار تقاضا می کنند. این در حالی است که عموم فعالین در بازار میلگرد، این مقطع فولادی را به نام اردبیل می شناسند. علی ایحال و فارغ از این موضوع، قیمت روز میلگرد اردبیل که بصورت مستقیم از درب کارخانه مهیار استعلام شده را در جدول بالا مشاهده می کنید.

فعالین صنایع مختلف بالاخص صنعت عمران و ساختمان سازی به خوبی با نوسانات قیمتی در بازارهای مختلف آشنا بوده و در جریان تغییرات قیمتی مکرر خصوصا در بازار آهن می باشند. لذا خواهشمندیم ملاک خرید خود را نرخ های موجود در جدول قرار نداده و به منظور دریافت تائیدیه قیمت با کارشناسان فروش سایت آهن باکس در تماس باشید.

سفارش آنلاین میلگرد اردبیل

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

مجتمع فولاد مهیار

مجتمع فولاد مهیار ، ذوب آهن اردبیل در سال 1384 در شهرستان اردبیل و شهرک صنعتی نوده تاسیس گردید. ظرفیت تولید این کارخانه سالیانه 300 هزار تن مقاطع فولادی می باشد. عمده تولیدات کارخانه فولاد اردبیل شامل انواع میلگرد ساده و آجدار، نبشی و تسمه است.

از جمله اهداف توسعه طلبانه این مجموعه تولیدی احداث خط ذوب و ریخته گری با ظرفیت بالغ بر 500 هزار تن در سال است. تولیدات این کارخانه در بدو تاسیس شامل گالوانیزه نمودن انواع ورق سیاه و روغنی و تولید لوله های گالوانیزه، پروفیل مبلی و صنعتی بود.

محصولات تولیدی این کارخانه

  • میلگرد فولادی ساده و آجدار
    • میلگردهای تولیدی این کارخانه از سایز ۸ الی ۳۲ می باشند. این میلگردها تحت استاندارد GOST 380(2005) ST 5SP و DIN 4881:2009 تولید می شوند. میلگردهای آجدار تولید این کارخانه با کیفیت A2 و A3 در سایزهای ۸ تا ۱۰ میلیمتر به بازار عرضه می گردند.
  • نبشی
    • تسمه های فولادی این کارخانه از سایز ۵/۲ تا ۵/۶ می باشند. نبشی ها تحت استانداردهای ISIRI 13968-1، DIN17100، DIN EN 10025 تولید می شوند.
  • تسمه فولادی
    • سایز تسمه های تولیدی این کارخانه ۵/۲ تا ۵/۵ می باشند.

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.

قیمت میلگرد گلستانقیمت میلگرد میانهقیمت میلگرد نورد کرمانقیمت میلگرد نیشابور قیمت میلگرد هشترودقیمت میلگرد هیربدقیمت میلگرد آذر امینقیمت میلگرد کیان فولاد ابهرقیمت میلگرد آریا ذوبقیمت میلگرد کیان کاشانقیمت میلگرد آریان فولادقیمت میلگرد گروه ملیقیمت میلگرد آناهیتا گیلانقیمت میلگرد فولاد احرامیان یزدقیمت میلگرد اردبیلقیمت میلگرد ارگ تبریزقیمت میلگرد البرز تاکستانقیمت میلگرد البرز غربقیمت میلگرد امیرکبیر خزرقیمت میلگرد پرشین فولادقیمت میلگرد تیکمه داشقیمت میلگرد جهان فولاد سیرجانقیمت میلگرد جهان فولاد غربقیمت میلگرد حسن رود گیلانقیمت میلگرد خرمدشت تاکستانقیمت میلگرد خلیج فارسقیمت میلگرد درپاد تبریزقیمت میلگرد راد همدانقیمت میلگرد روهینا جنوبقیمت میلگرد سپهر ایرانیانقیمت میلگرد سمنانقیمت میلگرد سیادن ابهرقیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب قیمت میلگرد شاهرودقیمت میلگرد شاهین بنابقیمت میلگرد شمس سپهرقیمت میلگرد صائب تبریزقیمت میلگرد ظفر بنابقیمت میلگرد فایکوقیمت میلگرد قائم رازیقیمت میلگرد کویر کاشانقیمت میلگرد بردسیر کرمانقیمت میلگرد بافق یزدقیمت میلگرد ابرکوه یزدقیمت میلگرد زاگرس شهرکردقیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان