قیمت پروفیل در و پنجره

پروفیل های درب و پنجره شامل پروفیل لنگه دری، سپری، چهارچوبی (چهارچوب فلزی ساده؛ فرانسوی؛ مکزیکی؛ نگینی) هستند. قیمت پروفیل در و پنجره از نام آشنا ترین برندهای تولید کننده در ایران مستقیما استعلام شده و توسط کارشناسان فروش در سایت آهن باکس به روز رسانی می گردد. برای ثبت سفارش خرید می توانید از طریق شماره 03134038000 با دفتر شرکت سورین کیان مهر اسپادانا در تماس باشید.

بروزرسانی: 24-03-1403

نوع پروفیلکد محصولضخامت (mm)قیمت امروز
پروفیل لنگه دری508240000
پروفیل لنگه دری508241600
پروفیل سپری507240000
پروفیل سپری507241600
پروفیل چهارچوبی 509240000
پروفیل چهارچوبی 509241600
چهارچوب فلزی ساده 1 , 86240000
چهارچوب فلزی فرانسوی 11 , 86240000
چهارچوب فلزی فرانسوی 11 , 86241600
چهارچوب فلزی مکزیکی 240000

عوامل تاثیرگذار بر قیمت چهارچوب فلزی

چهارچوب فلزی در و پنجره نوعی پروفیل با مقطع باز است که به روش رول فرمینگ و با استفاده از ورق سیاه یا روغنی به تولید می رسد. همانند هر نوع پروفیل، قیمت پروفیل چهارچوب فلزی نیز تاثیرپذیری مستقیمی از قیمت ورق آهن در بازار دارند. که با توجه به نوع ورق و کارخانه تولید کننده، قیمت های متفاوتی را شاهد هستیم.

در میان ورق هایی که بوسیله آن ها انواع چهارچوب فلزی تولید می شود، ورق فولاد مبارکه اصفهان، قیمت بالاتری را نسبت به ورق کارخانه های فولاد گیلان و اهواز دارد. پس می توان برند ورق را نیز از عوامل تاثیرگذار بر قیمت چهارچوب فلزی درب و پنجره دانست.

انواع پروفیل در و پنجره

کاربرد چهارچوب فلزی عمدتا در ساخت درب و پنجره می باشد. این نوع از پروفیل ها هم در نوع مقطع باز و هم در نوع مقطع بسته به تولید می رسند. که در ادامه به معرفی اجمالی هر کدام از چهارچوب های در و پنجره می پردازیم.

چهارچوب فلزی فرانسوی

پروفیل فرانسوی یکی از مرسوم ترین چهارچوب های فلزی در صنعت ساختمان سازی می باشد. به دلیل شکل ظاهری که این نوع پروفیل دارد، از آن در فضای داخلی منازل و بعنوان چهارچوب درب های داخل ساختمان بهره می گیرند.

روش تولید این مقطع فولادی، رول فرمینگ بوده و با استفاده از ورق سیاه و بعضا ورق روغنی به تولید می رسد که مرغوب ترین نوع آن را می توان چهارچوب فرانسوی تولید شده از ورق سیاه فولاد مبارکه معرفی نمود.

چهارچوب فلزی مکزیکی

چهارچوب یا پروفیل مکزیکی تمامی مشخصات پروفیل فرانسوی را داراست. تنها تفاوت بین چهارچوب مکزیکی و فرانسوی در شکل ظاهری آنهاست که استفاده از این دو محصول را می توان به سلیقه مصرف کننده مرتبط دانست.

چهارچوب فلزی ساده

ساده ترین شکل چهارچوب های فلزی متعلق به چهارچوب فلزی ساده است. عنوان این مقطع فولادی خود بیانگر این موضوع می باشد. تفاوت چهارچوب فلزی ساده، مکزیکی و فرانسوی با یکدیگر فقط و فقط در شکل ظاهری آنهاست و در سایر موارد مانند روش تولید، نوع ورق آهن، ضخامت و غیره کاملا شبیه به یکدیگر می باشند. 

پروفیل لنگه دری

پروفیل لنگه دری از انواع پرکاربرد پروفیل در ساخت چهارچوب است و با نام‌های پروفیل 508 یا دولبه نیز شناخته می‌شود. علت نام‌گذاری این پروفیل، به شکل مقطع آن برمی‌گردد.

پروفیل دولبه، لنگه دری (508)

این پروفیل از انواع پروفیل بسته است، دو لبه دارد که در 2 طرف پروفیل به صورت مخالف هم‌دیگر قرار می‌گیرند.

پروفیل سپری

پروفیل سپری که با نام‌های قوطی سپری یا پروفیل 507 یا کلاهی نیز شناخته می‌شود، از انواع مقاطع بسته است و جزو پروفیل‌های درب و پنجره به شمار می‌آید.

پروفیل سپری، کلافی یا کلاهی (507)

امتداد دو ضلع جانبی آن در پائین، با یک زاویه 90 درجه خم شده است و دو بال کوچک در دو طرف آن می‌سازند و در حقیقت مقطع آن مربعی شکل است.

نیاز به چهارچوب فلزی پیش ساخته بصورت آماده دارم

یکی از خدمات ما، تولید چهارچوب فلزی آماده می باشد. ابتدا نوع چهارچوب را مشخص نمایید و سپس تعداد مورد نیاز خود را به کارشناس مربوطه اعلام تا در سریع ترین زمان ممکن، چهارچوب های آماده ساخته شوند.

آیا امکان خرید چهارچوب فلزی رنگ شده وجود دارد؟

بله، شما می توانید کد رنگ مد نظر خود را به ما اعلام نمایید تا شاخه های خریداری شده بصورت رنگ آمیزی شده برای شما ارسال شود. ما به روش رنگ کوره ای پروفیل های چهارچوب را رنگ آمیزی می کنیم.

هزینه ارسال سفارشات به عهده کدام طرف معامله است؟

در بازار آهن، هزینه بارگیری و حمل و نقل آهن آلات به عهده خریداران است.