قیمت نبشی منظومه

نبشی منظومه

بروزرسانی: 24-03-1403

ردیفنوع نبشیضخامت (mm)طول (m)کارخانهواحدبارگیریقیمت (تومان)
1نبشی 50*5046منظومهکیلوگرمکارخانه اصفهان27100
2نبشی 50*5056منظومهکیلوگرمکارخانه اصفهان27100
3نبشی 60*6066منظومهکیلوگرمکارخانه اصفهان27200
4نبشی 80*8086منظومهکیلوگرمکارخانه اصفهان28000

کشور ایران همچون بسیاری دیگر از کشورهای جهان، سال‌های متمادی می‌باشد که قدم در صنعتی شدن و پیشرفت برداشته است.

یکی از صنایع مهمی که از سال‌های گذشته تا به الان، پیشرفت بسیاری کرده‌ است، صنعت ساختمان سازی می‌باشد. در این صنعت همواره از مقاطع مختلف و تکنولوژی‌های بروز با هدف تقویت استحکام سازه استفاده می‌نمایند.

پروفیل‌های نبشی یکی از این مقاطع کاربردی و مهم به حساب می‌آیند که با تحمل بار وارده به سازه، منجر به مقاومت کل ساختمان می‌گردند.

یکی از کارخانه‌های مطرح تولیدکننده نبشی، کارخانه صبا فولاد منظومه اصفهان است که این پروفیل را در سایز و اندازه‌های مختلف عرضه می‌نماید. به همین ترتیب، قصد داریم قیمت این مقاطع را بررسی نماییم.

کارخانه نبشی منظومه

کارخانه نبشی منظومه اصفهان در سال 1389 در شهرک صنعتی مبارکه اصفهان تاسیس گردید و به علت عرضه محصولات باکیفیت بالا توانست در مدت زمان کوتاه، به یکی از تولیدکنندگان برتر کشور تبدیل گردد.

کارخانه صبا فولاد علاوه بر تولید مقاطع فولادی از ضایعات فولاد نیز استفاده می‎نماید و تولیدات آن در حال حاضر محدود به تامین نیاز داخلی می‌شود. پروفیل نبشی یکی از محصولات پرکاربرد و محبوب این کارخانه به حساب می‌آید.

صبا فولاد منظومه

در این کارخانه در حدود 50 نفر به صورت مستقیم و 200 نفر به صورت غیرمستقیم فعالیت دارند و محصولات خود را به کمک تجهیزات نوین و تخصصی، به تولید می‌رسانند.

در کارخانه صبا فولاد منظومه، افزون بر ساخت پروفیل نبشی و ناودانی، انواع مقاطع سبک فولادی در اندازه‌های مختلف نیز تولید می‌گردند. لازم به ذکر است که ظرفیت تولید این کارخانه سالانه 90 هزار تن نبشی در سایز 40-100 و ناودانی سایز 60-100 می‌باشد.

قیمت نبشی شکفته مشهد

نبشی پروفیلی محبوب و پرکاربرد است که به طور گسترده در کارخانه شکفته مشهد به تولید می‌رسد. این پروفیل از اتصال 2 ضلع عمود بر هم دیگر ساخته می‌شود و در شاخه‌های 6 و 12 متری به بازار آهن آلات عرضه می‌گردد.

قیمت نبشی شکفته مشهد بین 25 تا 27 هزار تومان در تغییر است. ضخامت و سایز نبشی‌ها، مستقیما بر قیمت آن نیز اثر می‌گذارند.

قیمت نبشی ۴ اصفهان

به علت مصارف و کاربردهای متعدد پروفیل نبشی، لازم است در اندازه‌های مختلفی به تولید رسند. به عنوان مثال هر قدر نیاز به استحکام بیش‌تری وجود داشته باشد، نبشی با ضخامت بالاتر تولید می‌گردد.

در مقابل در صورتی که نیاز به ظرافت در ساخت وجود داشته باشد، نبشی‌هایی با ضخامت پایین تولید می‌نمایند. یکی از سایزهای کاربردی این پروفیل، سایز 4 آن است. این نبشی با قیمت 25 تا 27 هزار تومان به فروش می‌رسد.

کارخانه نبشی ابهر

نبشی ابهر محصولی است که از کارخانه ریخته گری قیدار ابهر ساخته می‌شود. این شرکت سال‌های بسیاری است که پروفیل‌های پرکاربرد را در تلورانس‌های گوناگون تولید می‌نماید.

پروفیل نبشی ابهر نیز یکی از رایج‌ترین محصولات این کارخانه به حساب می‌آید. لازم به ذکر است که نبشی ابهر مطابق با استاندارد ASTM A36 تولید و عرضه می‌گردد و دارای رنج قیمت متفاوتی بسته به سایز، اندازه بال، ضخامت و غیره می‌باشد.

نورد آریان فولاد

شرکت نورد آریان فولاد در سال 1385 با هدف تولید پروفیل‌های فولادی همچون میلگرد، نبشی، ناودانی، ریل و تیرآهن تاسیس گردید. در این کارخانه تجهیزات تخصصی و به روز مورد استفاده قرار می‌گیرد که به علت نحوه عملکردشان، دوست‌دار محیط زیست هستند.

محصولات این شرکت علاوه بر آن‌که نیاز داخلی را تامین کرده است، به کشورهای مختلفی همچون ارمنستان، افغانستان، ترکیه و… صادرات انجام داده است.

در کارخانه آریان فولاد دو خط تولید نیمه سنگین و سنگین وجود دارد که یکی با ظرفیت تولید سالانه 520 هزار تن، به تولید نبشی سبک و تسمه فولاد اختصاص پیدا کرده و دیگری سالانه 520 هزار تن نبشی، ناودانی، تسمه فولادی، ریل و تیرآهن تولید می‌نماید.

کارخانه پروفیل ابهر

فولاد ابهر یکی از کارخانه‌های معتبر و بزرگ در ایران است که در سال 1385 تولیدات خود را در استان زنجان آغاز نمود. شرکت فولاد ابهر از برترین مجتمع‌های نورد و میلگرد است و تولید میلگرد در این کارخانه به شکل شاخه و کلاف از جنس فولاد کم آلیاژی و کم کربنی صورت می‌گیرد.

به طور معمول بر روی میلگرد تولیدی این کارخانه علامت اختصاری KFA-TC حک می‌شود. به طور کلی محصولات این کارخانه شامل موارد زیر می‌شود:

  1. میلگرد ابهر گرید A2 از سایز 8 الی 12
  2. میلگرد کیان فولاد ابهر A3 از سایز 10 الی 28
  3. گرد نرمال کیان ابهر از سایز 14 الی 25
  4. مفتول کششی سایز 6.5

صبا فولاد اصفهان

مجتمع فولاد سبا یا صبا اولین واحد تولید کننده ورق فولادی ضد زنگ در ایران به حساب می‌آید. این واحد صنعتی به عنوان زیر مجموعه شرکت فولاد مبارکه اصفهان در سال ۱۳۸۱ شروع به فعالیت نمود.

ظرفیت تولید این کارخانه در حدود 650 تا 700 هزار تن در سال است و قابلیت افزایش به 1.4 میلیون تن تا 2.8 میلیون تن را دارا است.

نبشی سایر کارخانه‌ها