قیمت میلگرد ساده کاوه تیکمه داش

قیمت میلگرد تیکمه داش

بروزرسانی: 30-04-1403

ردیفنوع میلگردآنالیزحالتنوعواحدسایزقیمت (تومان)
1میلگرد ساده 8 تیکمه داشA1شاخه 6 متریسادهکیلوگرم8تماس بگیرید
2میلگرد ساده 10 تیکمه داشA1شاخه 6 متریسادهکیلوگرم10تماس بگیرید

خرید میلگرد ساده کاوه تیکمه داش

بروزترین قیمت میلگرد ساده کاوه تیکمه داش و سایر اطلاعات آن شامل سایز، آنالیز و وزن، در جدول قیمت میلگرد این کارخانه قابل ملاحظه می‌باشد.

شما عزیزان می‌توانید برای خرید میلگرد ساده کاوه تیکمه داش، به سه طریق حضوری، تلفنی و حتی آنلاین، اقدام به ثبت سفارش نمایید.

در صورتی که قصد دارید درخواست خرید خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید، نام و نام خانوادگی، تلفن تماس، محل تحویل بار، تناژ محصول و سایر اطلاعات مورد نیاز خود را در این فرم سفارش، ثبت نمایید. کارشناسان ما، اطلاعات شما را دریافت و در اولین فرصت به منظور راهنمایی و فروش میلگرد ساده نوین متین، با شما تماس خواهند گرفت.

استعلام آنلاین قیمت امروز میلگرد ساده کاوه تیکمه داش

میلگرد ساده کاوه تیکمه داش از جمله برندهای پرطرفدار و پرفروش در بین سایر برندهای تولیدکننده میلگرد ساده به شمار می‌رود. قیمت میلگرد ساده کاوه تیکمه داش همه‌روزه و به صورت آنلاین و لحظه‌ای پس از اعلام کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش در این صفحه منتشر می‌شود.

علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه‌روزه قیمت میلگرد ساده کاوه تیکمه داش را به صورت تلفنی از طریق شماره تماس 03134038000 استعلام و برای ثبت سفارش و خرید اقدام فرمایید.

کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش

کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش از ظرفیت تولید سالانه، 300 هزار تن میلگرد برخوردار است. این شرکت را می‌توان یکی از برترین تولیدکنندگان میلگرد ساده و آجدار در ایران دانست.

میلگردهای تولیدی این کارخانه در دو نوع ساده و آجدار در سایز 8 تا 32 به تولید می‌رسد و در بازار آهن عرضه می‌گردد.

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است که کاربردی بودن محتوای این ویدئو، باعث شده تا صدها بار در رسانه های مختلف بازنشر شود. امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

آیا آهن باکس در ازای خرید میلگرد ساده کاوه تیکمه داش فاکتور رسمی صادر می کند؟

آهن باکس نام تجاری سایت ما بوده و کلیه فعالیت های ما در قالب شرکت ثبت شده می‌باشد. لذا فاکتور رسمی در ازای خرید میلگرد ساده کاوه تیکمه داش تقدیم می‌شود.

مزیت خرید از سایت آهن باکس چیست؟

از آنجا که قیمت میلگرد ساده کاوه تیکمه داش در بازار آهن کاملا شفاف می‌باشد، نمی‌توان قیمت را بعنوان یک مزیت مطرح نمود. بزرگترین مزیت خرید از سایت آهن باکس، تیم حرفه‌ای و با سابقه پشت این سایت است که خریدار با اعتماد کامل می تواند سفارش خود را تکمیل نماید.

چرا در برخی موارد قیمت‌ها از کارخانه بیشتر است؟

خریدارانی که به صورت خرد، سفارش خود را ثبت می‌کنند، دقت داشته باشند که سفارش ایشان از انبار بارگیری خواهد شد که مشمول هزینه‌های انبارداری نیز می‌شود.

میلگرد ساده سایر کارخانه‌ها