قیمت میلگرد ساده نوین متین

میلگرد ساده نوین متین

بروزرسانی: 30-04-1403

ردیفنوع میلگردآنالیزحالتنوعواحدسایزقیمت (تومان)
1میلگرد ساده 10تا 16نوین متینA1شاخه 6 متریسادهکیلوگرم1030500
2میلگرد ساده 18 تا 32 نوین متینA1شاخه 6 متریسادهکیلوگرم1829500
3میلگرد ساده 34 تا 42نوین متینA1شاخه 6 متریسادهکیلوگرم3429500
4میلگرد ساده 45تا 95نوین متینA1شاخه 6 متریسادهکیلوگرم4531020
5میلگرد ساده 100تا 160نوین متینA1شاخه 6 متریسادهکیلوگرم10031020
6میلگرد ساده 170تا 200نوین متینA1شاخه 6 متریسادهکیلوگرم17032500

خرید میلگرد ساده نوین متین

بروزترین قیمت میلگرد ساده نوین متین و سایر اطلاعات آن شامل سایز، آنالیز و وزن، در جدول قیمت میلگرد این کارخانه قابل ملاحظه می‌باشد.

شما عزیزان می‌توانید برای خرید میلگرد نوین متین، به سه طریق حضوری، تلفنی و حتی آنلاین، اقدام به ثبت سفارش نمایید.

در صورتی که قصد دارید درخواست خرید خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید، نام و نام خانوادگی، تلفن تماس، محل تحویل بار، تناژ محصول و سایر اطلاعات مورد نیاز خود را در این فرم سفارش، ثبت نمایید. کارشناسان ما، اطلاعات شما را دریافت و در اولین فرصت به منظور راهنمایی و فروش میلگرد ساده نوین متین، با شما تماس خواهند گرفت.

استعلام آنلاین قیمت امروز میلگرد متین

میلگرد ساده نوین متین از جمله برندهای پرطرفدار و پرفروش در بین سایر برندهای تولیدکننده میلگرد ساده به شمار می‌رود. قیمت میلگرد نوین متین همه‌روزه و به صورت آنلاین و لحظه‌ای پس از اعلام کارخانه نورد فولاد متین در این صفحه منتشر می‌شود.

علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه‌روزه قیمت میلگرد متین را به صورت تلفنی از طریق شماره تماس 03134038000 استعلام و برای ثبت سفارش و خرید اقدام فرمایید.

کارخانه فولاد نوین متین

کارخانه فولاد نوین از جمله تولیدکنندگان انواع میلگرد ساده و آلیاژی می‌باشد که در بین تولیدگان این مقطع فولادی، جایگاه سوم کشور را داراست. صنایع مختلفی از میلگرد ساده برند فولاد نوین متین استفاده می‌کنند.

اتومبیل‌سازی، تولید قطعه‌های صنعتی، ساخت انواع ماشین‌آلات و تجهیزات فلزی از جمله صنایع مصرف‌کننده این مقطع فولادی به شمار می‌روند.

کارخانه نوین متین در سال 1385، فعالیت خود را در حوزه تولید انواع مقاطع فلزی کم‌آلیاژ و پرآلیاژ در تهران آغاز کرد. کارخانه فولاد متین از لحاظ تولید میلگردهای فولادی، پس از یزد و ذوب‌آهن، جایگاه سوم تولیدکننده میلگرد ساده را به خود اختصاص داده است.

مسوار، چهارپهلو، شش‌پر، ترمکس و میلگردهای آلیاژی و ساده از جمله تولیدات کارخانه فولاد نورد متین به شمار می‌رود.

میلگرد ساده تولید این کارخانه از سایز 10 تا 240 تومان به تولید می‌رسد.

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است که کاربردی بودن محتوای این ویدئو، باعث شده تا صدها بار در رسانه های مختلف بازنشر شود. امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

آیا آهن باکس در ازای خرید میلگرد ساده نوین متین فاکتور رسمی صادر می کند؟

آهن باکس نام تجاری سایت ما بوده و کلیه فعالیت های ما در قالب شرکت ثبت شده می‌باشد. لذا فاکتور رسمی در ازای خرید میلگرد ساده نوین متین تقدیم می‌شود.

مزیت خرید از سایت آهن باکس چیست؟

از آنجا که قیمت میلگرد ساده نوین متین در بازار آهن کاملا شفاف می‌باشد، نمی‌توان قیمت را بعنوان یک مزیت مطرح نمود. بزرگترین مزیت خرید از سایت آهن باکس، تیم حرفه‌ای و با سابقه پشت این سایت است که خریدار با اعتماد کامل می تواند سفارش خود را تکمیل نماید.

چرا در برخی موارد قیمت‌ها از کارخانه بیشتر است؟

خریدارانی که به صورت خرد، سفارش خود را ثبت می‌کنند، دقت داشته باشند که سفارش ایشان از انبار بارگیری خواهد شد که مشمول هزینه‌های انبارداری نیز می‌شود.

میلگرد ساده سایر کارخانه‌ها