قیمت میلگرد ساده ذوب آهن

قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان

بروزرسانی: 23-03-1403

ردیفنوع میلگردآنالیزحالتنوعواحدسایزقیمت (تومان)
1میلگرد ساده 12 ذوب آهن اصفهانA1شاخه 12 متریسادهکیلوگرم12عدم تولید
2میلگرد ساده 14 ذوب آهن اصفهانA1شاخه 12 متریسادهکیلوگرم14عدم تولید
3میلگرد ساده 16 ذوب آهن اصفهانA1شاخه 12 متریسادهکیلوگرم16عدم تولید
4میلگرد ساده 18 ذوب آهن اصفهانA1شاخه 12 متریسادهکیلوگرم18عدم تولید
5میلگرد ساده 20 ذوب آهن اصفهانA1شاخه 12 متریسادهکیلوگرم20عدم تولید
6میلگرد ساده 22 ذوب آهن اصفهانA1شاخه 12 متریسادهکیلوگرم22عدم تولید
7میلگرد ساده 25 ذوب آهن اصفهانA1شاخه 12 متریسادهکیلوگرم25عدم تولید
8میلگرد ساده 28 ذوب آهن اصفهانA1شاخه 12 متریسادهکیلوگرم28عدم تولید
9میلگرد ساده 32 ذوب آهن اصفهانA1شاخه 12 متریسادهکیلوگرم32عدم تولید
10میلگرد ساده 36 ذوب آهن اصفهانA1شاخه 12 متریسادهکیلوگرم36عدم تولید

خرید میلگرد ساده ذوب آهن

بروزترین قیمت میلگرد ساده ذوب آهن و سایر اطلاعات آن شامل سایز، آنالیز و وزن، در جدول قیمت میلگرد این کارخانه قابل ملاحظه می‌باشد.

شما عزیزان می‌توانید برای خرید میلگرد ذوب آهن، به سه طریق حضوری، تلفنی و حتی آنلاین، اقدام به ثبت سفارش نمایید.

در صورتی که قصد دارید درخواست خرید خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید، نام و نام خانوادگی، تلفن تماس، محل تحویل بار، تناژ محصول و سایر اطلاعات مورد نیاز خود را در این فرم سفارش، ثبت نمایید. کارشناسان ما، اطلاعات شما را دریافت و در اولین فرصت به منظور راهنمایی و فروش میلگرد ساده نوین متین، با شما تماس خواهند گرفت.

استعلام آنلاین قیمت امروز میلگرد ساده ذوب آهن

میلگرد ساده ذوب آهن از جمله برندهای پرطرفدار و پرفروش در بین سایر برندهای تولیدکننده میلگرد ساده به شمار می‌رود. قیمت میلگرد ذوب آهن همه‌روزه و به صورت آنلاین و لحظه‌ای پس از اعلام کارخانه ذوب آهن اصفهان در این صفحه منتشر می‌شود.

علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه‌روزه قیمت میلگرد ساده ذوب آهن را به صورت تلفنی از طریق شماره تماس 03134038000 استعلام و برای ثبت سفارش و خرید اقدام فرمایید.

کارخانه فولاد ذوب آهن اصفهان

شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، با نام اولیه ذوب آهن آریامهر، اولین و بزرگترین تولیدکننده انواع فولادهای ساختمانی و صنعتی می‌باشد.

کارخانه ذوب آهن اصفهان، علاوه بر شهرت در بازار داخلی آهن، در بازارهای بین‌المللی فولاد نیز از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است و بخش مهمی از محصولات فولادی مورد نیاز صنایع مختلف را تامین می‌نماید.

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است که کاربردی بودن محتوای این ویدئو، باعث شده تا صدها بار در رسانه های مختلف بازنشر شود. امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

آیا آهن باکس در ازای خرید میلگرد ساده ذوب آهن فاکتور رسمی صادر می کند؟

آهن باکس نام تجاری سایت ما بوده و کلیه فعالیت های ما در قالب شرکت ثبت شده می‌باشد. لذا فاکتور رسمی در ازای خرید میلگرد ساده ذوب آهن تقدیم می‌شود.

مزیت خرید از سایت آهن باکس چیست؟

از آنجا که قیمت میلگرد ساده ذوب آهن در بازار آهن کاملا شفاف می‌باشد، نمی‌توان قیمت را بعنوان یک مزیت مطرح نمود. بزرگترین مزیت خرید از سایت آهن باکس، تیم حرفه‌ای و با سابقه پشت این سایت است که خریدار با اعتماد کامل می تواند سفارش خود را تکمیل نماید.

چرا در برخی موارد قیمت‌ها از کارخانه بیشتر است؟

خریدارانی که به صورت خرد، سفارش خود را ثبت می‌کنند، دقت داشته باشند که سفارش ایشان از انبار بارگیری خواهد شد که مشمول هزینه‌های انبارداری نیز می‌شود.

میلگرد ساده سایر کارخانه‌ها