قیمت خاموت

در جدول زیر قیمت خاموت ساده و مهندسی بصورت آنلاین و لحظه ای بروزرسانی می گردد. از آنجا که خاموت بوسیله میلگرد سایز 8 و 10 با استاندارد A2 به تولید می رسد، قیمت روز این دو سایز از میلگرد، تاثیر مستقیم بر روی قیمت انواع خاموت دارد.

خریداران محترم برای استعلام قیمت روز و سفارش انواع خاموت می توانند از طریق تماس تلفنی با کارشناسان فروش سایت آهن باکس اقدام نمایند. لازم به ذکر است در صورتی که خاموت مورد نیاز مشتری در انبار موجود نباشد، فرآیند ارسال سفارش تا زمان تامین مقدار مورد نیاز زمان خواهد برد.

از آنجا که قیمت خاموت به قیمت میلگرد و قیمت میلگرد به مواد اولیه تولید و نرخ ارز وابستگی بالایی دارد، از خریداران خواهشمندیم ملاک خرید خود را نرخ های مندرج در جدول قرار ندهند و نسبت به دریافت پیش فاکتور معتبر و رسمی با توجه به بروزترین قیمت خاموت در بازار اقدام نمایند.

قیمت خاموت ساده و مهندسی
بروزرسانی: 23-03-1403
نوع خاموتحالتآنالیزقیمت امروز
میلگرد 8 خاموت مهندسیA232900
میلگرد 10 خاموت مهندسیA229400
میلگرد 8 خاموت سادهA232900
میلگرد 10 خاموت سادهA229400

سفارش آنلاین خاموت ساده و مهندسی

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز خاموت ها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

خاموت چیست

میلگردها سایزها و انواع مختلفی دارند. جنس میلگرد طولی از نوع A2 ،A3 و یا A4 است و جنس میلگرد عرضی از نوع A1 و A2 است که معمولاً در سایزهای 8، 10 و 12 است. به دلیل قابلیت انعطاف‌پذیری بالای میلگرد آجدار A2 نسبت به سایر میلگردها، از آن در تولید خاموت استفاده می‌شود. محصولی که در این فرآیند به کار برده می‌شود، به شکل مستطیل یا مربع (بسته به ابعاد ستون یا تیر) است. نکته‌ی قابل توجه، این است که اصطلاحا به میلگرد عرضی، «خاموت» گفته می‌شود.

کاربرد خاموت

یکی از رایج‌ترین روش‌ها برای افزایش استحکام ساختمان، استفاده از خاموت در شناژ است. برای ساخت یک سازه مقاوم نیاز است تا تمام امور مهندسی به درستی اجرا شود؛ به عبارتی یک ساختمان مناسب و مستحکم، باید براساس استانداردهای روز موجود پیاده‌سازی شود.

زمان ساخت بنا باید به این مورد توجه کنید که ساختمان مورد نظر مقاومت کافی در برابر بلایای طبیعی دارد. جهت مقاوم سازی از ابزارهای متعددی استفاده می‌کنند که یکی از این موارد میلگرد خاموت است. زلزله ژاپن در سال ۱۹۷۱ یکی از مهم‌ترین دلایلی بود که مهندسین، به دنبال چاره‌ای اساسی برای افزایش مقاومت سازه‌ها بیفتند؛ نتیجه تحقیقات و پژوهشات صورت گرفته بهره‌برداری از خاموت بود.

پرسش‌های متداول پیرامون خرید انواع خاموت از سایت آهن باکس

خیر تنها دلیل تفاوت قیمت در خاموت ها، سایز میلگرد مورد استفاده در تولید آنها می باشد.

در تولید خاموت ها از میلگرد A2 با سایز 8 و 10 استفاده می شود.

بطور کلی در بازار آهن هزینه حمل کالا به عهده مشتری می باشد.